SAP می گوید آن Qualtrics واحد عمومی خواهد شد

Qualtrics مدیر عامل شرکت رایان اسمیتSAP روز یکشنبه گفت که آن را به فروش برخی از سهام آن Qualtrics نظرسنجی-واحد

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

Qualtrics مدیر عامل شرکت رایان اسمیت

SAP روز یکشنبه گفت که آن را به فروش برخی از سهام آن Qualtrics نظرسنجی-واحد نرم افزار در ایالات متحده عمومی بازار است. اعلام می آید کمتر از دو سال پس از SAP اعلام کرد که قصد خرید Qualtrics برای 8 میلیارد دلار, روز قبل از Qualtrics راه اندازی شد به عمومی به عنوان یک شرکت مستقل.

این حرکت نشان دهنده یک تغییر در جهت برای سرمایه گذاری-شرکت نرم افزاری چندی پس از آن رهبر برای چند سال گذشته لایحه McDermott, سمت چپ. Qualtrics بود SAP بزرگترین خرید به تاریخ, با توجه به FactSet.

مسیحی کلاین SAP مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت که کسب موفق بوده است و به فروش می SAP گسترش Qualtrics' به طور کلی بازار که در آن رقابت با SurveyMonkey. SAP ارائه نمی دهد یک تاریخ برای فروش سهم.

کلاین شد شرکت-مدیر عامل شرکت SAP در ماه اکتبر در کنار جنیفر مورگان. دو جایگزین McDermott که شد مدیر عامل شرکت ServiceNow پس از پیشرو SAP پس از سال 2010. مورگان استعفا از پست خود در آوریل ترک کلاین به عنوان تنها مدیر عامل شرکت.

تحت McDermott, SAP ساخته شده بزرگ می پردازد که گسترش قابلیت های آن است. آن را خریداری SuccessFactors, موافقم و Ariba در علاوه بر این به Qualtrics.

Qualtrics ظ عمومی در اکتبر 2018 آشکار است که در سه ماهه دوم آن را به حال تولید شده $975,000 در درآمد $97 میلیون درآمد. سه هفته بعد SAP گفت آن گفت: آن موافقت کرده بود برای خرید Qualtrics.

در سه ماهه دوم این سال Qualtrics کمک به SAP cloud رشد با توجه به SAP نتایج اولیه. درآمد حاصل از خدمات ابری diversifies SAP دور از مجوز نرم افزار و پشتیبانی درآمد. SAP نرم افزار سازمانی همسالان آی بی ام مایکروسافت و اوراکل نیز بیشتر متمرکز بر ابر محصولات در سال های اخیر است.

SAP خواهد بود Qualtrics بزرگترین سهامدار و قصد ندارد به چرخش برگزاری با توجه به این بیانیه. این دو شرکت ادامه خواهد داد به کار با هم پس از عرضه اولیه عمومی, SAP گفت. Qualtrics' رهبران از جمله بنیانگذار Ryan Smith ادامه خواهد داد برای اجرای Qualtrics.

"ما باور داریم که بسیاری از SAP سرمایه گذاران را به طور کامل درک Qualtrics و یا چشم انداز خود را برای آینده و این احتمالا به کمک حداقل آن را به عنوان مربوط به درک بهتر ارزش خود را" علامت Moerdler و Firoz Valliji از تحقیقات برنشتاین که معادل یک خرید امتیاز در SAP سهام نوشت: در یک توجه داشته باشید توزیع به مشتریان در روز یکشنبه.

تماشا کنید: SAP در شکل خوب مدیر عامل سابق بیل مکدرموت می گوید:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن