Ashok Gehlot می دهد لیست 102 MLAs به فرماندار تظاهرات برای 4 ساعت

راجستان وزیر Ashok Gehlot ملاقات کرده بود فرماندار Kalraj Mishra در روز پنج شنبه بیش از حد. (فایل)برجستهفرماند

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399

راجستان وزیر Ashok Gehlot ملاقات کرده بود فرماندار Kalraj Mishra در روز پنج شنبه بیش از حد. (فایل)

برجسته

  • فرماندار تشکیل مجمع "فشار از بالا": Ashok Gehlot
  • آقای Gehlot گفت که او تا به حال حتی درخواست جلسه مجلس از شنبه
  • فرماندار گفت: NDTV که او نه گفت: "نه" به آقای Gehlot درخواست
جیپور:

راجستان وزیر Ashok Gehlot امروز خواستار یک جلسه مجلس "در اسرع وقت" و اعتراض برای بیش از چهار ساعت در فرماندار Kalraj Mishra را متهم او را از نشستن بر درخواست زیرا او "تحت فشار" به غرفه یک آزمون قدرت است. رئیس جمهوری ارائه یک لیست از 102 MLAs به فرماندار که از او خواسته برای ارسال یک تازه درخواست برای یک جلسه.

"ما درخواست او را به تماس با یک جلسه در یک نامه روز گذشته و ما منتظر همه شب اما هیچ پاسخ وجود دارد" رئیس گفت: وی از سوی مامورین BJP نقش مهمی در فرماندار موضع.

"ما آماده هستند تا ثابت کنیم ما اکثریت. مخالف (بی جی پی) باید از آن استقبال اما در اینجا آن است که ulti-ganga (مخالف)".

تقریبا روز طولانی نشستن در توسط وزیر به پایان رسید در اطراف 7.40 PM.

وجود صحنه های بی سابقه ای در فرمانداری خانه راج Bhavan که در آن وزیر و در حدود 100 کنگره MLAs شنبه در اعتراض و حاضر به تکان دادن تا زمانی که او ساخته شده یک اطلاعیه. "تماس با یک جلسه شرکت...ما می خواهیم عدالت.." این MLAs شعار نشسته در چمن.

فرماندار بیرون آمد و گفت: رئیس جمهوری که او در گرفتن نظر حقوقی از دیوان عالی کشور است, شنیدن این مورد.

وزیر گفت: او را ترک نمی کند تا زمانی که مجلس جلسه اعلام شد. "من نمی توانم بگویم بله در حال حاضر" Kalraj Mishra تکرار شده به او.

منابع نزدیک به مذاکرات از وزیر درخواست "بسیار روشن است" و در دستور کار مجلس است "ذکر نشده" در چهار خط به پیشنهاد. یک پیشنهاد جدید است به احتمال زیاد به او فرستاده بعد امشب. "فرماندار مطمئن باشید که ما او را به دنبال قانون اساسی" گفت: Raghu Sharma, دولت, وزیر بهداشت.

فرماندار گفت: NDTV که او نه گفت: "نه" به آقای Gehlot درخواست. "من هنوز تصمیم نگرفته اند. هر آنچه که من انجام خواهد شد و با توجه به قوانین" Kalraj Mishra گفت: در میان گزارش می دهد که او حتی ممکن است استناد coronavirus محدودیت برای نگه داشتن در یک جلسه.

Raghu شارما گفت: "اگر این مورد است, ما در حال آماده به Covid آزمون."

آقای Gehlot گفت که او تا به حال حتی زنگ زد فرماندار شب گذشته علاوه بر نوشتن به او. "من به او گفتم شما باید به دنبال وجدان خود و حفظ ادب از اساسی خود را ارسال. مردم راجستان با ما هستند. اگر توده ها را احاطه کرده راج بهون در اعتراض به, ما نمی خواهد مسئول گفت: وزیر.

آقای Gehlot, 69, رفتن همه را برای یک آزمون قدرت پس از Sachin خلبان و دیگر کنگره شورشیان دولت او را تهدید به ثمر رساند مهلت از راجستان دادگاه عالی امروز. وجود دارد می تواند هیچ اقدامی برای شرکت در رد صلاحیت اطلاعیه فرستاده شده به شورشیان هفته گذشته دادگاه گفت. این به این معنی بلندگو می توانید هر گونه اقدام علیه شورشیان تا بزرگتر قانون اساسی سوال از قدرت خود تصمیم گرفته است. این سوال گرفته خواهد شد تا توسط دیوان عالی کشور در روز دوشنبه.

آقای Gehlot معتقد است که اعداد به حفظ قدرت اگر او رای اعتماد در حال حاضر. اگر او برنده باشد رای برای شش ماه آینده.

قوانین می گویند که شورشیان باید دنبال پارتی, شلاق زدن در مجلس و یا در معرض خطر جدی است." با وجود این دادگاه دستور وضع موجود شورشیان می شود و اگر رد صلاحیت آنها رای در برابر حزب خود را. اما رای خود را هنوز هم تعداد.

وزیر گفت که او انتظار می رود برخی از مصوبات MLAs به بازگشت به برابر شده است. "شورشیان شده اند تماس با ما برای کمک. آنها می خواهند برای آزاد شود. آنها در حال محافظت شده توسط bouncers و پلیس تلفن های خود را در کشور غصب شده است" آقای Gehlot ادعا کرد. که ادعا رد شد توسط Murali لعل مینا یکی از شورشی MLAs در حال حاضر در دهلی نو با آقای خلبان.

کنگره اتحاد باریک منجر مخالف است و تنها یک گذشته اکثر علامت 101 در 200 عضو راجستان مجمع. تیم خلبان مدعی حمایت از 30 MLAs اما تا کنون شواهد به تنها 19. BJP است 72. از جمله احزاب کوچکتر و مستقل اعضای اپوزیسیون تا 97 در حال حاضر.

اگر تیم خلبان است که صلاحیت آن را کمک خواهد کرد که وزیر با آوردن اکثریت علامت پایین. اما اگر آنها برنده شدن در این مورد به رای کنگره به عنوان MLAs آنها می اندازد دولت است.

در توسعه جداگانه است که می تواند بر آقای Gehlot شمارش یک BJP MLA به درخواست دادگاه عالی در برابر ادغام یک گروه از شش MLAs از Bahujan Samaj حزب (BSP) با کنگره است. BSP MLAs تا به حال به عضویت کنگره در سال گذشته فشار خود را به طور کلی شمارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب