Nasdaq جهش به رکورد رهبری اپل در طولانی ترین برنده خط از دسامبر

شاخص Nasdaq Composite افزایش یافت و به رکورد تازه در روز سه شنبه با اپل پیشرو عمده tech نام بالاتر سرمایه گذار

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399

شاخص Nasdaq Composite افزایش یافت و به رکورد تازه در روز سه شنبه با اپل پیشرو عمده tech نام بالاتر سرمایه گذاران را تشویق می کردند کشت و اطلاعیه ها از فن آوری های غول پیکر در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان.

فناوری سنگین شاخص بسته 0.7% بالاتر در 10,131.37, اهمیت حیاتی آن هشتم مستقیم روزانه به دست آورید. که نشانه نزدک طولانی ترین برنده خط از ماه دسامبر هنگامی که آن را پیشرفته برای 11 مستقیم جلسات.

میانگین صنعتی داو جونز صعود 131.14 امتیاز یا 0.5 درصد در 26,156.10. S&P 500 به پایان رسید جلسه تا 0.4% در 3,131.29.

اپل رز 2.1 درصد رسیده و تمام زمان بالا. روز دوشنبه این شرکت پرده برداری از سیستم عامل های جدید برای اپل و کامپیوتر. اپل همچنین گفت: این امر خود را با استفاده از تراشه زمانی که ساختمان جدید کامپیوترهای Mac فرار اینتل در این فرآیند است.

تحلیلگر UBS Timothy Arcuri گفت: انتقال دور از اینتل تراشه است "ادامه استراتژی ادغام عمودی سال های پس از همگرایی" در تلفن همراه خود را و Mac. Arcuri پیاده خود را قیمت هدف در انبار به 400 دلار در هر سهم از $325 هر سهم. قیمت جدید هدف پیداست 11 درصد صعودی از روز دوشنبه نزدیک $358.87.

دیگر تکنولوژی های مربوط به, نام نیز برداشته بازار گسترده تر. Facebook پیشرفته 1.3%. آمازون ضربه تمام زمان بالا بسته شدن 1.9% بالاتر است. سهام بانک افزایش یافت گسترده. جی پی مورگان چیس سیتی گروپ و بانک مرکزی امریکا همه صعود حداقل 0.7%.

این تجمع قرار داده و S&P 500 تا بیش از 42 درصد از آن 23 مارس روزانه کم است. گسترده-شاخص بازار نیز پایین فقط 3.1% در سال به تاریخ.

"این احساس در برخی از راه های که بازار یک مورد از انتقام صرف" گفت: Mike Bailey مدیر تحقیقات در FBB سرمایه همکاران. "آن احساس می کند مانند مردم شده اند cooped و آنها در حال خرید همه چیز را می تواند."

"وجود دارد یک تمایل مثبت اینجا, و سرمایه گذاران فقط در حال اجرا با آن" بیلی گفت.

یک شبه و نوسان

روز سه شنبه سود پس از فرار شبانه جلسه میان نظرات از کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو. داو آتی کاهش یافته بود حدود 400 امتیاز یک شبه بعد از ناوارو را دوشنبه در مصاحبه با فاکس نیوز', "داستان."

فاکس Martha MacCallum پرسید: "آیا شما فکر می کنم که رئیس جمهور مرتب از ... منظورم این است که او بدیهی است که واقعا می خواستم به آویزان بر روی این معامله تجارت به عنوان آنجا که ممکن است. و او می خواست آنها را به خوبی در وعده زیرا وجود داشته است پیشرفت های ساخته شده در آن معامله تجارت اما با توجه به همه چیز است که اتفاق افتاده و تمام چیزهایی که شما فقط ذکر شده است که بیش از؟"

"آن را بیش از. بله" ناوارو پاسخ داد.

او پس از آن بیانیه ناوارو گفت: "من به سادگی صحبت کردن به عدم اعتماد ما در حال حاضر حزب کمونیست چین پس از آنها دروغ در مورد ریشه های چین ویروس و foisted یک بیماری همه گیر بر جهان است."

"من نظر گرفته شده اند wildly خارج از چارچوب" ناوارو اضافه شده است. "آنها تا به حال هیچ چیز برای انجام با فاز من ایران که همچنان در محل." این روشن فرستاده آتی سهام بازگشت بالاتر است.

در مصاحبه خود با فاکس ناوارو گفت: "نقطه عطف" آمد و زمانی که ایالات متحده شنیده در مورد شیوع کروناویروس در چین است. ناوارو اصرار داشت که دولت تنها در مورد این ویروس پس از معامله تجاری بین واشنگتن و پکن امضا شد در ژانویه. 15.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز توییتی که موجود معامله تجارت در محل باقی می ماند.

سهام شد آینده سود جامد به عنوان سهام عمده شرکت های با تکنولوژی led اصلی به طور متوسط بالاتر در روز دوشنبه. کسانی که دستاوردهای آمد با وجود افزایش تعداد تازه تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا

"پیام امروز ممکن است که ویروس و بازار گاو نر می تواند همزیستی" جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. "با وجود بازگشت به عقب به روز از Covid19 موارد بالاتر از 30000 بیش از آخر هفته جاری گزارش از نقاط داغ بازار سهام موفق به ارسال یک قوی به دست آورید. بازار اقدام به نظر می رسد نشان می دهد که سرمایه گذاران در انتظار اقتصاد به ادامه بهبود در ماه های آینده حتی اگر این کشور به احتمال زیاد به تجربه پر از لکه و یا موقت خوشه در ویروس."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

اصلاح: با توجه به ویرایش و خطا این داستان شد به روز رسانی به منعکس کننده املای صحیح Martha MacCallum نام.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب