Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کردیت سوئیس آماده برای وام ضرر و زیان; کره جنوبی اقتصاد قرارداد

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 4 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: 2,623,415
  • جهانی مرگ و میر: 183,027
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (839,675) اسپانیا (208,389) ایتالیا (187,327) فرانسه (157,125) و آلمان (150,648).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:39 a. m. پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

3:22 pm: ویروس احتیاطی توسط Facebook بازار در انگلستان در حال سقوط کوتاه از رقبای خود

Facebook بازار یکی از بزرگترین دست دوم خرید و فروش سیستم عامل در جهان است. اما تلاش خود را به سرعت گسترش coronavirus کم رنگ در مقایسه با کسانی که از رقیب برنامه های.

در مارس 24, یکی از پنج نفر در سراسر جهان شد در برخی از فرم مستند با بسیاری از مردم تنها قادر به بیرون رفتن انتخاب کنید تا ملزومات (غذا و دارو) و یا برای دریافت برخی از ورزش. همه چیز باقی می ماند تا حد زیادی بدون تغییر باقی ماند. "در خانه بماند. محافظت از بیمه خدمات درمانی. صرفه جویی در زندگی می کند." این پیامی است که انگلستان شهروندان در حال شنیدن دوباره و دوباره. ظاهر به خانه کسی را انتخاب کنید تا یک دست دوم و یا این که احتمالا یک ایده بزرگ در حال حاضر.

اما یک میزبان از Facebook بازار کاربران در انگلستان CNBC گفت که آنها هنوز تکمیل چهره به چهره معاملات بیش از پلت فرم. برخی از آنها گفت: آنها در حال گرفتن خود اقدامات احتیاطی با پوشیدن ماسک و دستکش, اما نه همه. این شرکت گفته است که کاربران باید به دنبال دولت مشاوره و آن نظارت بر وضعیت. — سام Shead

2:55 pm: Fintech شرکت در مسابقه برای پلاگین شکاف در انگلستان coronavirus اقدامات امداد

بریتانیا مالی صنعت فناوری در مسابقه برای پر کردن شکاف در دولت coronavirus کسب و کار اقدامات امداد با ارائه وام به سرعت به کسانی که مبارزه از نظر مالی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

چند تا از این کشور بالا fintech شرکت های تحت فشار بوده اند برای مجوز رسمی از دولت حمایت بریتانیا, کسب و کار بانک (BBB) قادر به ارائه وام های تحت Coronavirus کسب و کار وقفه وام طرح (CBILS).

در ابتدا فقط 40 بانک ها — از جمله عمده دهندگان خیابان بالا بارکلیز لویدز HSBC و RBS — پذیرفته شد بر روی برنامه. اما در هفته های اخیر جدیدتر دیجیتال وام دهندگان مانند سار OakNorth و بودجه دایره تایید شده اند و همچنین. — رایان براون

2:30 pm: کردیت سوئیس مجموعه کنار بیش از $580 میلیون دلار برای وام زیان بالقوه

کردیت سوئیس گزارش داد 75 درصد افزایش در سه ماهه اول سود خالص پنجشنبه مدیر عامل جدید توماس Gottstein اولین گزارش درآمد پس از گرفتن سکان.

این بانک در گزارش درآمد خالص 1.31 میلیارد فرانک سوئیس ($1.35 میلیارد دلار) برای سه ماه تا 31 مارس تا از 749 میلیون دلار برای مدت مشابه سال گذشته است.

اما سوئیس وام دهنده خود را کنار بگذارند 568 میلیون فرانک سوئیس ($584.9 میلیون) به صورت بالقوه وام ضرر و زیان به طور عمده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و هشدار داد که انتظار می رود "COVID-19-مربوط به عدم قطعیت باقی بماند." برای مقایسه در سه ماهه اول سال 2019 در بانک کنار 81 میلیون فرانک سوئیس به صورت بالقوه وام ضرر و زیان است. — الیوت اسمیت

2:10 pm: چین بسته های پول فقیر به دنبال بدهی بیشتر به عنوان ویروس بازدید چشم انداز شغلی

تقاضا برای وام های مصرف کننده است چیدن در چین به خصوص در میان کمتر مرفه برجسته یک گروه که برخی می گویند می تواند با استفاده از حمایت بیشتر طول coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

این بیماری به طور رسمی به نام Covid-19 پدید آمده در اواخر سال گذشته در شهر ووهان. این ویروس پس سرعت در حال گسترش در سراسر جهان کشته شدن بیش از 183,000 مردم, از جمله بیش از 4,600 در چین است.

در حالی که coronavirus' شیوع متوقف شده در کشور چین است و هنوز هم در تلاش برای بازیابی از شوک اقتصادی هفته-طولانی خاموش شدن ناگهانی هر دو در داخل و در حال حاضر از صادرات مقصد.

رسمی و شخص ثالث داده ها نشان می دهد که چین فقیرترین خانواده ها سخت ترین ضربه. — ساناز چنگ

1:52 pm: اروپا می تواند انتخاب کردن برای 'هلیکوپتر پول' به عنوان بیماری همه گیر از بین می برد و رشد اقتصادی, کارشناسان پیش بینی

این شده است هرگز به اجرا در منطقه یورو اما در نهایت بانک مرکزی اروپا می تواند در رسیدن به یک نقطه که در آن به اصطلاح "هلیکوپتر پول" است که خود را بهترین گزینه در میان coronavirus بحران دو تحلیلگران گفته CNBC.

اصطلاح ابداع شده توسط قرن 20 اقتصاددان میلتون فریدمن اشاره به یک غیر متعارف سیاست پولی که بانک مرکزی در چاپ پول اضافی و توزیع آن به طور مستقیم به شهروندان است. این ایده — که تداعی تصویر از پول در حال پرتاب از هلیکوپتر به افراد زیر — است که به افزایش هزینه های مصرف کننده و در نتیجه بهبود اقتصادی در رکود است. وجود دارد طیف وسیعی از ایده ها چگونه بانک مرکزی می تواند در این مورد.

کشورهای اروپایی شده است برخی از سخت ترین ضربه Covid-19 با صندوق بین المللی پول تولید ناخالص داخلی طرح ریزی یک انقباض از 7.5 درصد برای منطقه یورو در این سال است. — سیلویا عمرو

1:35 pm: تایلند تایید موارد افزایش 13 به 2,839

تایید coronavirus موارد در تایلند افزایش یافت 13 به 2,839 با توجه به وزارت بهداشت عمومی اداره کنترل بیماری است.

کشور گزارش یک مرگ به آن شمارش به 50 پس از وقوع این اداره گفت. آن اضافه شده است که 2,430 فتح کرد گرفته شد بیماران بهبود یافته اند تا کنون.

تایلند مهم صنعت گردشگری شده است و آمار به عنوان بسیاری از کشورهای جهان مرزهای بسته و محدود سفر. (ببینید 9:50 am به روز رسانی) — ین ن لی

12:45 pm: آلمان گزارش 2,352 جدید موارد 215 مرگ و میر بیشتر

آلمان در گزارش دیگری 2,352 موارد coronavirus بیماری مصرف آن شمارش به 148,046 پس از وقوع با توجه به آخرین داده ها توسط رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش 215 به 5,094 گفت: این موسسه. — ین ن لی

11:20 am: ژاپن گزارش 14 بیشتر موارد در ایتالیایی کروز کشتی لنگر انداخت در ناگازاکی

ژاپن تایید کرده است 14 بیشتر coronavirus موارد بر کشتی کروز کاستا Atlantica در حال حاضر لنگر انداخت در غرب ژاپنی شهر ناگازاکی برای تعمیرات به گزارش رویترز،.

حداقل 48 مورد عفونت های شناسایی شده در کشتی از جمله آشپز و کارکنان در خدمت مواد غذایی به خدمه در هیئت مدیره با توجه به گزارش. کشتی کروز است که بنا به گزارش حمل 623 خدمه و هیچ مسافر.

ناگازاکی مقامات گفتند که برنامه ای برای تست همه در هیئت مدیره کشتی در چند روز آینده با توجه به گزارش های ژاپنی NHK پخش. — ین ن لی

10:45 am: کره جنوبی نوشته های بدترین سه ماهه انقباض اقتصادی از سال 2008

کره جنوبی تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و به 1.4 درصد در سه ماهه اول نسبت به سه ماه گذشته با توجه به پیشرفت برآورد آن توسط بانک مرکزی است. که کمی کوچکتر انقباض نسبت به 1.5% کاهش پیش بینی شده توسط اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز.

رویترز گزارش داد که سه ماهه کاهش در تولید ناخالص داخلی کره جنوبی بدترین پس از سه ماهه چهارم سال 2008.

اقتصادی انقباض منجر شد توسط کاهش در مصرف خصوصی و همچنین تجارت کالا و خدمات داده ها توسط بانک مرکزی کره جنوبی نشان داد.

در یک سال-در-سال اساس کره جنوبی اقتصاد رشد 1.3% گفت: بانک مرکزی است.

کره جنوبی روز پنج شنبه گزارش داد هشت مورد جدید از بیماری کروناویروس آوردن آن شمارش از تایید عفونت به 10,702 پس از وقوع با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در این کشور شمار کشته شدگان افزایش دو به یک در مجموع 240 گفت: KCDC. — ین ن لی

10:18 am: چرا سنگاپور فشار شامل coronavirus در میان کارگران مهاجر بسیار دشوار است

قبلا یک پوستر کودک خود را برای کارآیی بهینه از coronavirus گسترش سنگاپور در حال حاضر در کانون توجه آن را به عنوان تلاش برای مهار شیوع جدید در میان یک بخش از جمعیت کارگران مهاجر.

تعداد Covid-19 نفر در شهر-دولت های مشخصی در ماه گذشته از حدود 1000 تجمعی موارد در تاریخ 1 آوریل به بیش از 10000 امروز. بسیاری از بیماران مبتلا به تازگی خارجی هستند کارگران مهاجر ساکن در خوابگاه که تگرگ از کشورها از جمله هند و بنگلادش است.

وجود دارد "تهاجمی تست" در جریان داخل مهاجر کارگر خوابگاه — حتی در میان کارگران مهاجر که نه بیمار و کسانی که نمی نمایش هر یک از علائم است که می تواند توضیح دهد که تعداد موارد گزارش روزمره به گفته لارنس وانگ سنگاپور وزیر توسعه ملی در مجازی کنفرانس مطبوعاتی. این می تواند نشان می دهد عفونت اتفاق می افتد شده است برای برخی از زمان او اضافه شده است. — آدری Cher

9:50 am: ورود توریست خارجی به تایلند شیب 76.4% در ماه مارس

ورود گردشگران خارجی به تایلند کاهش یافت 76.4% در ماه مارس سال جاری گزارش "رویترز" با استناد به آخرین اطلاعات از کشور وزارت گردشگری و وزارت.

این گزارش همچنین گفت که بازدید کنندگان چینی, تایلند بزرگترین منبع گردشگران خارجی سقوط 94.2% سال بیش از سال گذشته در ماه است.

گردشگری مهم مشارکت کننده از رشد اقتصاد تایلند. در سال گذشته گردشگر خارجی رسید اختصاص 11 درصد از این کشور در تولید ناخالص داخلی گفت: عصر ایران.

در سطح جهانی, شرکت ها در صنعت گردشگری و اوقات فراغت شده اند در میان سخت ترین ضربه در coronavirus همه گیر به عنوان بسیاری از کشورهای محدود سفر و بسته مرزها برای جلوگیری از گسترش ویروس. — ین ن لی

8:55 am: چین گزارش 10 جدید موارد مرگ و میر

چین گزارش شده فقط 10 مورد جدید به عنوان از آوریل 22 با توجه به آن ملی کمیسیون بهداشت (NHC) — کاهش از 30 مورد جدید گزارش شده در روز قبل از. شش بودند نسبت به مسافرانی که از خارج از کشور. طول می کشد که این کشور در مجموع به 82,798 موارد با توجه به govenrment داده است.

برای هشتمین مستقیم وجود نداشت جدید مرگ و میر با مجموع مرگ و میر باقی مانده در 4,632 با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 27 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 984 این NHC گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:30 am: موارد جدید در ایتالیا پرش دوباره

حتی به عنوان بهبود رز و مرگ و میر کاهش یافته و در ایتالیا تعداد موارد جدید در این کشور شروع به پریدن کرد و دوباره چهارشنبه است. ایتالیا گزارش 3,370 جدید موارد که بیش از 2,729 موارد جدید گزارش روز سه شنبه.

این کشور همچنین گزارش 437 اضافی مرگ و میر کمتر از 534 مرگ و میر گزارش روز شنبه با توجه به انتخاب. نیز وجود دارد که مردم کمتر در مراقبت های ویژه 2,384 که از روز شنبه در مقایسه با 2,471 در روز سه شنبه.

یک کارگر با پوشیدن لباس های محافظ sanitizes Duomo مربع در طول coronavirus شیوع بیماری در مرکزی, میلان, ایتالیا.

Flavio Lo Scalzo | ایسنا

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته در این هفته گفت که این کشور خواهد شد و شروع به بلند کردن اجسام مستند اقدامات از مارس 4, اما که دوباره باز خواهد بود محتاطانه و تدریجی و با توجه به مهر.

به تاریخ ایتالیا گزارش کرده است در مجموع 187,327 موارد 54,543 بهبود و 25,085 مرگ و میر. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:10 am: موارد تایید شده در مکزیک بالا 10,000

تعداد موارد تایید شده در مکزیک افزایش یافت و گذشته از 10 ، 000 با توجه به آن به وزارت بهداشت و درمان گزارش رویترز گفت. این کشور دیده می شود 970 مرگ و میر با توجه به گزارش.

مکزیک پرده برداری کرده است $25.6 میلیارد دلار افزایش هزینه برنامه های اجتماعی و زیرساخت در تلاش برای تقویت اقتصاد بیمار بوده و برخورد با این بیماری همه گیر. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:01 pm: تهمت به او می گوید 'مخالف به شدت با گرجستان فرماندار برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که او به شدت مخالف با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را "فاز یک" برنامه اجازه می دهد تا غیر ضروری کسب و کار به دوباره باز کردن در دولت خود را در پایان هفته.

دوباره باز از کسب و کار آغاز می شود که جمعه شامل تاتو سرو و چشمه های معدنی مو سالن یا آرایشگاه سینما و بولینگ alleys. آنها را مجاز به باز کردن درهای خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها و مراجعان خود, دنبال, فیزیکی, فاصله سفارشات و دیگر OSHA دستورالعمل کمپ اعلام کرد در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفته فرماندار "من مخالفم به شدت" و اضافه کرد که فرماندار "را به انجام آنچه که او فکر می کند درست است." —Lora Kolodny

6:29 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید CDC مدیر coronavirus هشدار بود 'کاملا نقل قول نابجا'

5:40 pm: دو گربه حیوان خانگی در نیویورک تست مثبت برای coronavirus CDC می گوید:

Coronavirus آلوده دو گربه در ایالت نیویورک ساخت آنها اولین حیوانات خانگی به تست مثبت برای این ویروس در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در روز چهارشنبه.

یکی از گربه ها مورد آزمایش قرار گرفت و پس از آن نشان داد خفیف تنفسی علائم اگر چه صاحبان آن را تایید نمی شد به Covid-19. این ویروس ممکن است منتقل شده است به این گربه توسط خفیف بیمار یا همراه اعضای خانواده و یا از طریق تماس با فرد آلوده خارج از خانه خود را CDC گفت.

صاحب دومین گربه تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و حیوانات نیز تست شده و پس از نشان دادن علائم بیماری تنفسی. —نوح Higgins-دان

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: هاروارد را قبول نمی کند محرک بودجه کالیفرنیا شروع به برنامه ریزی خاصی عمل جراحی دوبارهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن