پلیس سعی کنید جدید دستگاه با تکنولوژی بالا برای کاهش نیروی مرگبار به عنوان درگیری با معترضان ادامه

به عنوان ادامه درگیری های خشونت آمیز بین اجرای قانون و معترضان در پورتلند و در سراسر کشور بحث های است که چرخش

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

به عنوان ادامه درگیری های خشونت آمیز بین اجرای قانون و معترضان در پورتلند و در سراسر کشور بحث های است که چرخش در اطراف چگونه پلیس می تواند کاهش در نیروی کشنده. برخی از شرکت های پله تا پیشنهاد جدید با تکنولوژی بالا ابزارهایی مانند کنترل از راه دور دستبند پلیس برای استفاده به جای خطرناک تر گزینه های مانند فلفل اسپری لاستیک گلوله و نارنجک.

گروه حقوق بشر سازمان عفو بین الملل از تجزیه و تحلیل 500 ویدئوها از تظاهرات از 26 ماه مه تا ژوئن 5 و پیدا 125 حوادث از نیروی بیش از حد در سراسر 40 ایالت و ناحیه کلمبیا.

"ما شاهد سوء استفاده از گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری فلفل توپ 40 میلیمتر تاثیر دور اساسا هر ترکیبی از کمتر-سلاح مرگبار استفاده می شود در راه نامناسب" گفت: سازمان عفو بین الملل سلاح محقق برایان Castner.

هنوز هم برخی اصرار دارند که داشتن گزینه های مهم است که برای اجتناب از نیاز به یک اسلحه گرم.

"همه از این دستگاه باید در دست پلیس به استفاده از دیگر از مرگبار نیروی فیزیکی استفاده می شود توسط یک اسلحه گرم به این دلیل که تنها حرفه ای در امریکا که در آن شهروندان به شما این حق را در زندگی خود گفت:" کوری Pegues سابق اداره پلیس نیویورک معاون بازرس.

یکی از جدیدترین ابزار است که به نام بوله قرار دادن یک دستگاه دستی که شاخه های یک دختر 8 پا کولار بند ناف که پیچد اطراف یک مظنون. وجود دارد محدوده صوتی, دستگاه های, همچنین شناخته شده به عنوان صدای شلیک توپ به کارگردانی سلاح های انرژی است که با استفاده از لیزر به حرارت پوست یک فرد جدید پرتابه ساخته شده از چیزهایی مانند فوم و گچ تعفن بمب و البته این تیزر.

سهام آکسون این شرکت است که باعث می شود تیزر مشخصی بیش از 18 درصد رسیدن به اوج تمام وقت در زمانی که تظاهرات خشونت تبدیل شد روز بعد از پلیس با قتل جورج فلوید. بازار برای کمتر-سلاح های کشنده است که انتظار می رود برای رسیدن به $11.85 میلیارد 2023.

سازمان دیده بان ویدیو برای به دست آوردن یک نگاه جدید با تکنولوژی بالا ابزار پلیس با استفاده از کمتر-نیروی کشنده چگونه آنها تنظیم می شود و چه چیزی در معرض خطر برای آینده پلیس و جوامع آنها خدمت می کنند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن