شرکت ها شفافیت را 'ایجاد فرصت های بهتر در بازار,' NAACP ETF خالق می گوید

شفافیت است که اهمیت بیشتری به سرمایه گذاری.بنابراین می گوید: Marvin اونز مدیر ارشد برنامه های اقتصادی برای NAA

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

شفافیت است که اهمیت بیشتری به سرمایه گذاری.

بنابراین می گوید: Marvin اونز مدیر ارشد برنامه های اقتصادی برای NAACP و یکی از سازندگان پشت تاثیر سهام NAACP اقلیت توانمندسازی ETF (NACP) به عنوان تنوع متمرکز صندوق در اندازه رشد می کند و محبوبیت است.

"این مهم است که ما را در این مورد که درگیر شدن با یک سازمان مانند NAACP و شفاف تر در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال رفتن به مرتب کردن بر اساس ایجاد فرصت های بهتر در بازار" اونز گفت CNBC "ETF لبه" این هفته است.

"نوع تعامل که منجر به از این صندوق برای ما به عنوان NAACP است [شده] شرکت هایی که مایل به بحث در مورد 'آنچه که ما می توانید انجام دهید برای تغییر ؟ آنچه می تواند ما را برای بهبود در این مناطق در اطراف تامین کننده تنوع و استخدام متنوع تر نامزدها برای C-suite فرصت؟' آن نامزدی که اجازه داده است برای بهبود" اونز گفت.

به عنوان سرمایه گذاران تبدیل شدن به طور فزاینده در ESG (محیط زیست, اجتماعی و حکومت) مجموعه ای از معیارهای مدیران با استفاده از سعی و سرمایه گذاری در توسعه پایدار و یا شرکت های پیشرو آن را نه فقط در مورد تعهدات به این علل تاثیر سهام' اتان پاول همچنین یک شرکت سازنده از NACP گفت: در همان "ETF لبه" ،

آن را نیز بسیار مورد شفافیت: شرکت هایی که شفاف ترین خود را در مورد عملکرد داخلی تمایل دارند که یک پا تا زمانی که به ثمر رساند برای یک ESG شاخص پاول گفت که تاثیر سهام بنیانگذار و رئیس جمهور.

به همین دلیل آمازون, مایکروسافت, اپل و حروف الفبا هستند NACP بزرگترین منابع — به دلیل آن تکنولوژی غول های برخی از بهترین اطلاعات-گزارش سیاست در محل vis-a-vis همسالان خود پاول گفت.

"مگا-کلاه نامتناسب نشان داده و به دلیل رک و پوست کنده, آنها, آنهایی که در حال ارتکاب این منابع نه تنها به داشتن این برنامه ها در جای خود اما همچنین گزارش گیری بر روی برنامه," او گفت:. "این عدم شفافیت و اطلاعات در بسیاری از موارد ... که به پایان می رسد گر چه هنر که در واقع می شود در شاخص است."

به بن جانسون مدیر جهانی ETF پژوهش در مورنینگ ESG پتانسیل رشد تا حد زیادی بستگی "در دسترس بودن داده ها و کیفیت داده ها در دسترس است که او گفت:" در همان "ETF لبه" ،

"نه از بالا 10 ESG ETFs در حال حاضر حدود 70 درصد از تمام پول که سرمایه گذاران قرار داده اند به این وجوه" و آنها تا حد زیادی آینه گسترده تر در بازار با ESG-محور تنظیم جانسون گفت.

این بدان معناست که ESG ETFs با باریک تر تمرکز مانند NACP برخی از ابتلا به, انجام, او گفت:. (در حالی که جانسون با تیم نیست به طور مستقیم درگیر در شاخص-ساختمان NACP ETF با استفاده از مورنینگ اقلیت توانمندسازی شاخص به عنوان معیار.)

"ما دیده ایم واقعی معنی دار جریان به تمام این بودجه در سال های اخیر" جانسون گفت. "من فکر می کنم این یک روند است که تنها رفتن به ادامه و من فکر می کنم داده ها و تعاریف فقط می رویم به دریافت بهتر با زمان است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب