Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مجموع موارد در هند پرش به بالا 50,000

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 18 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.75 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 263,000
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,228,603) اسپانیا (220,325) ایتالیا (214,457) انگلستان (202,356) فرانسه (174,224).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان 12:32 بعد از ظهر پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

1:35 om: کاهش از های اجتماعی فاصله اقدامات است خبر خوب برای کافه ها و رستوران ها می گوید: هنگ کنگ سرمایه دار خیلی مهم

تسهیل اجتماعی فاصله اقدامات است خبر خوب برای کافه ها و رستوران ها در هنگ کنگ و به احتمال زیاد یک "تغییر بازی" برای آینده تعطیلات آخر هفته روز مادر با توجه به آلن روحانی رئیس توسعه دهنده ملک Lan Kwai Fong ،

رزرو به طور چشمگیری افزایش یافته زیر اجرایی کری لام اعلام این هفته که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات در محل قرار داده برای مقابله با Covid-19 خواهد بود برداشته روحانی گفت: CNBC در روز چهارشنبه.

زیر متعدد روز بدون هیچ گونه جدید محلی coronavirus موارد هنگ کنگ اعلام کرد قصد دارد برای استراحت اجتماعی فاصله اقدامات از جمله بازگشایی سالن های مانند سینما, کافه سرو زیبایی و مدارس. این کاهش را به اثر در 8 مارس.

روحانی ابراز اطمینان کرد که دلار هنگ کنگ اقتصاد را "گزاف گویی سریعتر از هر جای دیگری" و امیدوار است که گردشگران باز خواهد گشت پس از بازگشایی مرز. — آدری Cher

12:45 pm: هند مجموع موارد پرش بالاتر از 50000

تعداد کل coronavirus موارد در هند افزایش یافت به 52,952 — افزایش 3,561 از روز گذشته با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

هند مرگ و میر افزایش 89 به 1,783 فتح کرد گرفته شد, آخرین اطلاعات نشان داد.

دولت به رهبری نارندرا نخست وزیر تحمیل شده یکی از دقیقترین سراسر کشور مستند در اواخر ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. بیش از آخر هفته دولت تمدید مستند — برای بار دوم — تا مه 17 در حالی که کاهش برخی از اقدامات. — ین ن لی

مشتریان ایستادن روی دایره مشخص شده بر روی زمین اجتماعی را حفظ فاصله به عنوان آنها صبر کنید برای ورود به تکیه مارت بازار در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر Covid-19 coronavirus در احمدآباد در مارس 26 سال 2020 است.

سام Panthaky | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

12:25 pm: فیلیپین' اقتصاد به طور غیر منتظره کاهش در سه ماهه اول

اقتصاد فیلیپین افت 0.2% سال بیش از سال در سه ماهه اول — اولین انقباض پس از سه ماهه چهارم سال 1998 با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط این کشور آمار اقتدار.

یک نظرسنجی رویترز از تحلیلگران انتظار داشتند اقتصاد فیلیپین به رشد 3.1% در سال بیش از سال در سه ماهه اول.

غیر منتظره کاهش در تولید ناخالص داخلی به عنوان دولت قفل شده اصلی فیلیپین جزیره Luzon در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. Luzon به شهر مانیل و در حدود نیمی از کشور را 107 میلیون جمعیت.

برخی از مستند اقدامات شده اند آرام پس از شروع این ماه اما سخت اقامت-صفحه اصلی سفارشات هنوز هم اعمال می شود در مانیل.

جنوب شرقی آسیا کشور گزارش کرده است 10,004 coronavirus موارد به عنوان چهارشنبه با مرگ و میر 658 با توجه به آن بخش از سلامت. — ین ن لی

11:55 am: نیوزیلند راحتی می تواند محدودیت های بیشتر در هفته آینده

نیوزیلند گفت که مغازه ها می تواند بازگشایی و مسافرت داخلی می تواند رزومه اگر محدودیت های بیشتر کاسته هفته آینده با توجه به گزارش رویترز.

بالاترین سطح از محدودیت ها کاسته شد در 28 آوریل به عنوان موارد سقوط در کشور و در حال حاضر با توجه به اینکه برای کاهش آن در سراسر کشور سطح هشدار از 3 به 2. اگر آن را ندارد, مردم قادر خواهد بود برای دیدار با دوستان و خانواده و یا خرید بروید اما هنوز هم باید به پایبندی به فاصله فیزیکی در حالی که در خارج از.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت که اگر سطح هشدار بود کاهش به 2 کودکان می تواند بازگشت به مدارس و کارکنان می تواند بازگشت به کار در دفاتر اما مرزهای این کشور باقی بماند بسته به جز بازگشت به شهروندان با توجه به گزارش. تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای کاهش محدودیت خواهد بود ساخته شده در دوشنبه. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:55 am: آلمان گزارش بیش از 1 ، 200 مورد جدید

آلمان گزارش 1,284 موارد جدید — پرش از 947 عفونت های جدید یک روز پیش از آن. که در آن شمارش از موارد تایید شده به 166,091 با توجه به آخرین داده ها توسط رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش 123 به 7,119.

روز شنبه, آلمان, آنگلا مرکل صدر اعظم اعلام کرد مراحل به سهولت مستند, اما همچنین راه اندازی یک "ترمز اضطراری" ساز که در آن محدودیت می تواند تحمیل شود و دوباره اگر موارد انتخاب کنید تا با توجه به سلامت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:30 am: کره جنوبی گزارش 4 مورد جدید به این بازگشایی در این هفته

کره جنوبی گزارش چهار مورد جدید و یک مرگ در نظر گرفتن مجموع آن به 10,810 موارد و 256 مرگ و میر با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این کشور بیشتر آرامش اجتماعی فاصله قوانین روز چهارشنبه با کسب و کار دوباره باز به تدریج. آن را نیز اجازه تجمعات و حوادث را تا زمانی که مردم به دنبال دستورالعمل ضد عفونی. پارک ها و کتابخانه ها و مدارس برای بازگشایی به تدریج به گزارش رویترز،. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:20 am: لس آنجلس برای باز کردن برخی از غیر ضروری کسب و کار در روز جمعه

مقامات در لس آنجلس گفت که کسب و کار از جمله کتاب فروشگاه اسباب بازی فروشگاه لباس, فروشندگان و نمایندگی خودرو خواهد بود و مجاز به شروع به باز کردن در روز جمعه هر چند سواحل بسته باقی خواهد ماند.

اما خریداران تنها می توانید انتخاب کنید تا خرید خود را منظقه با در فروشگاه خرید مجاز برای زمان حال به گفته مقامات.

شهرستان مسیرهای پیاده روی را نیز بازگشایی اما کسانی که با استفاده از آنها را مجبور به پوشیدن پوشش صورت و اجتماعی رعایت فاصله. طلا دوره نیز بازگشایی شده است. — Ari لوی, NBC News

8:20 am: خطوط هوایی آمریکا نیاز خواهد داشت همه کارکنان به پوشیدن ماسک صورت

خطوط هوایی آمریکا نیاز همه اعضای تیم به سایش پوشش صورت در حالی که آنها در محل کار شروع جمعه به ویژه کسانی که در تعامل با مشتریان است. هواپیمایی که قبلا مورد نیاز خدمه و مسافران به پوشیدن ماسک.

تعدادی از عمده خطوط هوایی ایالات متحده گفته اند که آنها نیاز مسافران به پوشیدن ماسک یا پوشش در هیئت مدیره هواپیما خود را به عنوان حامل مراحل را به سعی کنید برای حفظ سلامت مسافران و خدمه. دلتا متحده و دیگران باید آنها را اجباری برای خدمه پرواز. — فیل LeBeau

8:15 am: چین گزارش 2 مورد جدید بدون مرگ و میر

چین گزارش داد هر دو آن دو نفر وارد شده و یا منسوب به مسافرانی که از خارج از کشور. وجود نداشت جدید مرگ و میر با مجموع مرگ و میر باقی مانده در 4,633 با توجه به آن ملی کمیسیون بهداشت.

به طور جداگانه وجود دارد شش جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 880 های NHC گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:00 صبح: برزیل گزارش رکورد روزانه موارد جدید مرگ و میر,

برزیل گزارش 10,503 جدید تایید موارد در 24 ساعت گذشته یک رکورد خوبی در بالا بالا قبلی خود را از 7,288 موارد در 30 آوریل به گفته "رویترز" با استناد به وزارت بهداشت داده است. مرگ و میر افزایش 615 همچنین بالا در مقایسه با 600 گزارش روز سه شنبه.

که باعث شد برزیل وزیر بهداشت هشدار می دهند که سخت مستندات می تواند در تحمیل به شدت متاثر از مناطق این گزارش گفت:. در حالی که غیر ضروری کسب و کار بسته شده در اکثر کشورهای در کشور یک مستند است که تا کنون اجرا شده است تنها در یک شهر سائو لوئیس.

برزیل گزارش کرده است در مجموع 125,218 موارد و 8,536 مرگ و میر با توجه به انتخاب. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

مشاهده محبوب خرید خیابان های مرکز شهر ریو دو ژانیرو برزیل در 25 مارس سال 2020 به طور کامل خالی در میان همه گیر از Coronavirus Covid-19.

Luiz Souza | NurPhoto via Getty Images

7:55 am: وال استریت است بیش از حد خوش بینانه به اقتصاد جهانی شروع به بازگشایی استفان روچ هشدار

دانشگاه ییل ارشد استفان روچ نگران است وال استریت است miscalculating چین در تلاش برای بازگشایی آن اقتصاد است.

او هشدار داد که تقاضا ضعیف است و این یک نشانه بد برای اقتصاد ایالات متحده آن را به عنوان شروع بازگشایی.

"مصرف کنندگان چینی باقی می ماند ترس از بیرون رفتن در مکان های خرید رفتن به سینما و با بهره گیری از فعالیت های است که آنها را در مجاورت نزدیک با همسایگان خود" سابق مورگان استنلی آسیا رئیس گفت CNBC "تجارت ملت" در روز چهارشنبه. "رفتار مصرف کننده است نه همه که بی شباهت در جمعیت های در معرض یک شوک بی سابقه ای در سلامت خود امنیت است."

"این است که واقعا نمی توان به آسانی یک بهبود اقتصادی به عنوان یک خوش بینانه بازار می خواهد به فرض در این مرحله," او گفت:. — استفانی Landsman

7:40 am: سابق نیوزیلند نخست وزیر می گوید: بازی سرزنش می توانید صبر کنید تا زمانی که این بیماری همه گیر است که در برخورد باtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن