Arvind Kejriwal, Amit Shah بازدید از بزرگترین COVID-19 مرکز در دهلی نو

تسهیلات مورد استفاده قرار گرفت به پناهگاه کارگران مهاجر تا همین اواخر (فایل)دهلی نو: اتحادیه خانه وزیر آمیت شا

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399

تسهیلات مورد استفاده قرار گرفت به پناهگاه کارگران مهاجر تا همین اواخر (فایل)

دهلی نو:

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, امروز بازرسی به تازگی عملیاتی COVID-19 تسهیلات - صورتحساب به بزرگترین در جهان - ملی پایتخت چهترپور منطقه است. این مرکز به نام سردار پاتل COVID مراقبت مرکز و بیمارستان آغاز شده عملکرد روز جمعه با 2000 تخت و سلامت کارکنان از شبه نظامی هند و تبت پلیس مرزی.

هر دو رهبران دیده می شد با داشتن یک نگاهی از نزدیک در سلامت زیرساخت در داخل ساختمان و محوطه. آنها نیز صحبت به مقامات ارشد نظارت بر عملکرد بیمارستان.

هفته گذشته آقای Kejriwal دعوت کرده بود آقای شاه برای بازدید از امکانات وسیع که ساخته شده است معنوی مرکز رادا Soami Beas اموال. او همچنین خواستار آن است که سلامت کارکنان از ارتش و ITBP باید اعزام به مراقبت از COVID-19 بيمار وجود دارد.

آقای شاه در سریع پاسخ گفته بود در توییتر که این مرکز در حال حاضر توافق کردند که به خواسته های خود را در یک جلسه. او وعده داده بود که از این مرکز خواهد شد در حال اجرا در ماه ژوئن 26.

"عزیز Kejriwal, Ji, آن را در حال حاضر تصمیم گرفته شده است در جلسه ما 3 روز عقب و MHA اختصاص داده است کار عامل 10,000-تخت COVID مرکز مراقبت در رادها سوامی Beas در دهلی نو به ITBP. کار در نوسان کامل است و بخش زیادی از این تسهیلات خواهد بود عملیاتی 26 ژوئن" او هنوز توییتی.

دولت دهلی نو بود که دست و پنجه نرم کردن با کمبود COVID-19 تخت در میان یک جهش از coronavirus موارد گفته بود که مرکز معنوی را 10,000 تخت هنگامی که آن را به طور کامل عملیاتی است. این مرکز دارای یک منطقه تحت پوشش از 12,50,000 متر مربع به عنوان بزرگ به عنوان فوتبال زیر 22 زمینه های از پیش نصب شده طرفداران و دوربین های مدار بسته. آن خواهد شد که نزدیک به 200 محوطه با 50 تخت در هر.

تسهیلات مورد استفاده قرار گرفت به پناهگاه کارگران مهاجر تا همین اواخر. آن جامعه آشپزخانه نیمه صنعتی و تغذیه می تواند هزاران نفر از مردم در یک زمان.

تسهیلات خواهد شد که دو بخش - Covid مرکز مراقبت (CCC) که در آن بدون علامت مثبت موارد برخورد خواهد شد و اختصاص داده شده Covid مراقبت های بهداشتی (DCHC). CCC خواهد شد که 90 درصد تخت در حالی که DCHC خواهد شد که 10 درصد از خبرگزاری PTI گزارش شده است.

در حدود 2000 ITBP و مرکزی مسلح نیروی انتظامی پرسنل از جمله پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان اجرا خواهد شد COVID مرکز.

با ورودی از PTI

آخرین مطالب