ساعت, تمام, پارتی, ملاقات در Ladakh برخورد. AAP تیم Lalu حذف شدند

ساعت نارندرا مودی به نام یک نشست امروز در هند-چین تنش (عکس)دهلی نو: یک نشست به دعوت نارندرا نخست وزیر آغاز شد

توسط ELEMENTORSITE در 30 خرداد 1399

ساعت نارندرا مودی به نام یک نشست امروز در هند-چین تنش (عکس)

دهلی نو:

یک نشست به دعوت نارندرا نخست وزیر آغاز شد در این شب از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد هند و چین برخورد در لاداخ در روز دوشنبه که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی بنگال وزیر Mamata بانرجی و ماهاراشترا همتای Uddhav Thackeray برخی از رهبران شرکت کننده در این نشست است.

وزیر دفاع Rajnath Singh گرفته همه حزب رئیس جمهور شب گذشته به دعوت از آنها به جلسه.

اما دو برجسته استثنائات هستند Aam Aadmi Party (AAP) و سپس Yadav RJD.

AAP و RJD نیست دیدار با معیار حداقل پنج نمایندگان مجلس برای جلسه امروز گفت: منابع.

RJD را Tejashwi Yadav خواستار توضیح برای گرفتن یک دعوت.

این RJD پنج MP و باید دعوت شده اند رهبر حزب Manoj Kumar Jha اشاره کرد. "یک مهمانی ملاقات باید این معنی است که همه ما باید اجازه داده شود برای قرار دادن به جلو ما نمایش" آقای Jha گفت NDTV.

Arvind Kejriwal را AAP چهار نمایندگان مجلس است. ناراحتی AAP رهبر سانجی سینگ توییتی در Hindi: "وجود دارد عجیب و غریب نفس-محور دولت در مرکز. AAP یک دولت در دهلی نو و اصلی اپوزیسیون در پنجاب. اما در یک موضوع حیاتی AAP نمایش نیست مورد نیاز است ؟ این کشور در حال انتظار برای آنچه که نخست وزیر می گویند در این نشست است."

بعد AAP تماس های گرفته شده پایین آن خشم در یک بیانیه رسمی: "AAP مفتخر است که تمام نشست در حال وقوع است در دهلی نو که در آن AAP حاکم است و امیدوار است که این نشست را مورد محترم راه حل برای مقابله با تهدید ناشی از چین و به بحران جاری در Ladakh آوردن Galwan ولی دوباره به هند است. AAP باقی می ماند متعهد به ایستادن برای هند را در تمام جهات. AAP باقی می ماند و نا امید در آن خروج از این جلسه اما می ایستد متعهد به نتیجه آن".

کنگره و دیگر احزاب مخالف شده اند سوال دولت بر روی کشنده چهره با چین در Galwan منطقه دره.

برخی از 76 سربازان مجروح شدند که چینی ها حمله و آنها را با دست ساخته شده سلاح های مانند مشخصی باشگاه میله پیچیده شده در سیم خاردار و سنگ.

کنگره رهبر راهول گاندی دیروز اظهار نظر در توییتر که سربازان هندی فرستاده شدند "غیر مسلح به شهادت" در وحشیانه برخورد که باعث رد از وزیر امور خارجه S Jaishankar.

": چطور جرات چین کشتن ما غیر مسلح سربازان ؟ چرا سربازان ما ارسال غیر مسلح به شهادت" راهول گاندی بود توییتی.

وزیر امور خارجه پاسخ داد: "اجازه دهید ما دریافت حقایق ، همه نیروهای نظامی در مرز وظیفه همیشه حمل سلاح, به ویژه هنگامی که ترک پست. کسانی که در Galwan در 15 ژوئن کردند. به مدت طولانی تمرین (به عنوان در هر سال 1996 & 2005 موافقت نامه) به استفاده از سلاح گرم در faceoffs."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن