Ladakh قسمت "حساس" در طبیعت است و نه مرکز را شکست: Sharad Pawar

این چین بود که با بازی هیلاری در Galwan دره Sharad Pawar گفت. (عکس)سترا: در بحبوحه جنگ لفظی بین کنگره و بی جی

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399

این چین بود که با بازی هیلاری در Galwan دره Sharad Pawar گفت. (عکس)

سترا:

در بحبوحه جنگ لفظی بین کنگره و بی جی پی بیش از این چهره با چین, ملی, کنگره, حزب, رئیس Sharad Pawar در روز شنبه گفت: در مسائل امنیت ملی نباید سیاسی و افزود: کسی نمی تواند فراموش چین را دستگیر کرده بود در مورد 45,000 sqkm از خاک هند, پس از جنگ سال 1962.

آقای Pawar نظرات در پاسخ به یک پرس و جو در مورد کنگره رهبر راهول گاندی اتهام را که نارندرا نخست وزیر بود "تسلیم هندی قلمرو" پس از چینی تجاوز.

این NCP رئیس گفت: Galwan دره حادثه در Ladakh نمی تواند بلافاصله برچسب عنوان یک شکست از وزیر دفاع به عنوان سربازان هندی بودند هشدار در طول گشت.

سابق اتحادیه گفت: مرز تنش است "حساس" در طبیعت. این چین بود که با بازی هیلاری در Galwan ولی او گفت:.

بیست و سربازان گذاشته زندگی خود را برای هند در خشونت آمیز چهره با سربازان چینی در شرق لاداخ در شب 15 ژوئن.

سابق وزیر دفاع گفت: هند بوده است ساخت یک جاده در Galwan ولی در درون محدودیت های خود را که برای مقاصد ارتباطی. "آنچه اتفاق افتاد این بود که آنها (چینی ها سربازان) تلاش برای دست درازی در جاده های ما بودند و از لحاظ جسمی تحت فشار قرار دادند. نبود کسی را شکست. اگر کسی می آید (در داخل قلمرو خود را) در حالی که شما در حال گشت زنی آنها ممکن است در هر زمان. ما نمی توانیم آن را شکست وزیر دفاع نشستن در دهلی نو" آقای Pawar گفت.

"گشت زنی در وجود دارد," او گفت:. "وجود دارد که به معنی شما هشدار. حال شما نشده و شما حتی نمی خواهد متوجه شده اند زمانی که آنها (سربازان چینی) آمد و رفت" آقای Pawar گفت. "از این رو من فکر نمی کنم آن است که حق را به چنین اتهام در این برهه," او گفت:.

در پاسخ به ادعای مطرح شده توسط Rahul Gandhi, آقای Pawar گفت: نمی توان فراموش کرد که چین دستگیر شده در اطراف 45,000 sqkm از هند سرزمین پس از جنگ سال 1962.

"که زمین هنوز هم با چین است. من نمی دانم اگر آنها (چین) تجاوز در برخی از منطقه در حال حاضر و دوباره. اما زمانی که من از یک اتهام من نیز باید ببینید چه چیزی اتفاق افتاده بود زمانی که من وجود دارد (در قدرت). اگر چنین زمین بزرگ بود و تجاوز بر آن را نمی توان نادیده گرفت. این یک مسئله امنیت ملی است و نباید آن را سیاسی چیزی است که من احساس می کنم" او گفت:.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن