NFL محکوم نژادپرستی اذعان می کند: “ما در اشتباه بودند به گوش دادن به NFL بازیکن تظاهرات

لیگ ملی فوتبال کمیسر راجر Goodell بستری لیگ “اشتباه” بود و برای عدم گوش دادن به بازیکنان که در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی گفت: روز جمعه در یک ویدیو.

در دومین بیانیه منتشر شده از مارس 25 مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در مینه سوتا Goodell با استفاده از حدود 80-دوم پیام ضبط شده نه تنها به “محکوم سیستمیک ظلم و ستم از مردم” بلکه به اعتراف به خطا نمی گوش دادن به بازیکنان خود را “قبل از آن.”

Goodell گفت که او می خواهد بازیکنان را به ادامه صحبت کردن از طریق اعتراض به حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و پیشنهاد مشارکت خود را.

“من شخصا اعتراض با شما و می خواهید به بخشی از این مقدار نیاز به تغییر در این کشور است. بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال” Goodell گفت.

فلوید مدت کوتاهی پس از درگذشت مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین ثبت شد با زانو خود را در Floyd گردن زیر تقاضای خود را قادر به نفس کشیدن. چوین و سه نفر دیگر از افسران اخراج شده اند و اتهام در ارتباط با فلوید مرگ است.

این فیلم باعث شیوع تظاهرات در سراسر کشور از سرگیری گفتگو در مورد خشونت پلیس و بی عدالتی اجتماعی.

NFL آمده است در زیر آتش فلوید پس از مرگ به عنوان تصویر چوین زانو در Floyd گردن است که در مقایسه با سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri زانو طول سرود ملی در سال 2016 در اعتراض به نژاد پرستی و ظلم و ستم. که نقل مکان کرد و موجب سال از جنجال دعاوی حل و فصل نهایی و دمیده تلاش برای آشتی بعد از Kaepernick شد blackballed.

افسانه بسکتبال Kareem Abdul-Jabbar پیوست CNBC “بسته شدن بل” در روز سه شنبه برای بحث در مورد تظاهرات اخیر در سراسر کشور زیر فلوید مرگ قتل Breonna تیلور در لوییویل و فوریه. 23 تیر اندازی از Ahmaud Arbery در گرجستان است.

Abdul-Jabbar گفت: NFL نیاز به “اثبات به همه ما است که آنها آنچه می گویند” پس Goodell اولین بیانیه به آدرس “مسائل سیستمیک” رو به اقلیت ها.

“ما باید برای گوش دادن به افرادی که درد و رنج” Abdul-Jabbar گفت. او همچنین خواستار اجرای قانون و شرکت ها به “درک مشکل” رو به سیاه پوستان در امریکا است.

“افراد خاصی در میان صفوف پلیس نژادپرست یا ترس از مردم که به نظر نمی آید مانند آنها” Abdul-Jabbar گفت. “من فکر می کنم همه ما را در خدمت این مسئله اگر ما می توانید دوستان را با کسی که به نظر نمی آید مثل ما. من فکر می کنم که یک مسئله کلیدی در اینجا است که بیش از حد از مردم انسانیت و حق خود را به بخشی از رویای آمریکایی است که به رسمیت شناخته شده در همه زمان ها و این بسیار مایه تاسف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو