تسلا بازگشت به حالت عادی عملیات " در ایالات متحده ماشین و باتری کارخانه — خواندن ایمیل های ارسال شده به تولید نیروی کار

تسلا منابع انسانی رئیس والری کارگر گفت: در یک e-mail به کارکنان در شب چهارشنبه که این شرکت در حال بازگشت به "ع

توسط ELEMENTORSITE در 1 خرداد 1399

تسلا منابع انسانی رئیس والری کارگر گفت: در یک e-mail به کارکنان در شب چهارشنبه که این شرکت در حال بازگشت به "عادی عملیات" در آن Fremont, California, خودرو کارخانه مونتاژ و جرقه نوادا باتری کارخانه این هفته با برخی مرتبط با سلامت احتیاطی در محل.

در میان چیزهای دیگر است که به معنی تسلا را به طور منظم حضور و غیاب سیاست خواهد بود در جایی که از روز شنبه با توجه به یادداشت یکی از روش های جدید ارائه: کسانی که می خواهند به ماندن در خانه به دلیل نگرانی در مورد افشای آسیب پذیر از اعضای خانواده خود را به Covid-19 را به فایل مدارک توصیف وضعیت به تسلا منابع انسانی و دریافت تایید برای اولین بار خود را در مرخصی بدون حقوق. پس از تایید آنها می توانند مرخصی بدون حقوق از طریق پایان ماه مه.

این شرکت در حال عبور از ماسک به کارگران که به آنها نیاز دارید و متوسط انجام چک های کارگران به عنوان آنها می رسند در کارخانه درب.

به عنوان CNBC قبلا گزارش تسلا حضور و غیاب سیاست می دهد کارگران امتیاز اگر آنها جست و خیز یک تغییر بدون داشتن تعلق شخصی زمان خاموش و یا اگر آنها با استفاده از زمان شخصی کردن بدون نیاز به تایید از مدیران. آنها 2 امتیاز در هر شرایطی و 1 نقطه برای تاخیر به طور معمول. یک کارگر با 5 تا 6 امتیاز می تواند فسخ تحت سیاست.

ایلان وسیله نقلیه الکتریکی و انرژی های تجدید پذیر شرکت زخم را به حداقل عملیات اساسی در اصلی آن در ایالات متحده کارخانه ماشین در مارس 24 و دوباره باز کارخانه آخر هفته از 9 مه در دفیانس محلی بهداشت سفارشات. فریمونت اداره پلیس گفت: CNBC آن است که بررسی "اتهام تولید" رخ داده است که در تسلا خودرو کارخانه قبل از دستورات بهداشتی بودند آرام و یک سایت خاص پلان کارخانه تصویب شد آالمدا کانتی بهداشت عمومی.

مشک و تسلا واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی پس از شهرستان بهداشت عمومی رهبران قرار دادن محدودیت در جایی که نهفته تسلا کارخانه به منظور جلوگیری از گسترش Covid-19 در جامعه است. تسلا کاهش یافته و کت و شلوار در روز چهارشنبه.

مشک وعده داده است به حرکت تسلا ستاد از ایالت کالیفرنیا و تهدید به حرکت تسلا عملیات تولید و پروژه های آینده از دولت به عنوان به خوبی. اما فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: در مصاحبه ای با CNBC در مارس 19, که او نمی نگرانی در مورد تسلا یا Elon Musk ساخت آن حرکت می کند هر زمان به زودی.

"من تا به حال بسیاری از گفتگو با او و ما متعهد به موفقیت و نوآوری و کم کربن, سبز, رشد اقتصاد است که او شده است برای ترویج دهه و ایالت کالیفرنیا است که شتاب در" Newsom گفت.

خواندن کل منابع انسانی یادداشتی به تسلا را تولید نیروی کار رونویسی توسط CNBC در اینجا:

از: منابع انسانی

به: همه-CA

تاریخ: مارس 20, 2020

Subj. ساعت به روز رسانی: مارس 20, 2020: Fremont کارخانه & Gigafactory نوادا

سلام به همگی

روز شنبه, مارس 18 منطقه خلیج مقامات بهداشت کاسته پناهگاه در محل محدودیت به عنوان یک نتیجه پایدار و پیشرفت در مهار Covid-19. به طور خاص آنها اشاره مساعد داده های سلامت نشان از یک روند تثبیت و یا کاهش جدید Covid [sic] موارد و بستری شدن در بیمارستان و همچنین افزایش در تست. این خبر خوبی برای سلامت جامعه ما و آن را هیجان انگیز برای شروع مسیر بازگشایی برخی از مناطق کشور.

منطقه خلیج دستورالعمل مجوز تولید کنندگان به از سرگیری عملیات عادی و سهولت محدودیت برای خرده فروشی و انبارداری و سایر صنایع با فرض اینکه تمام اقدامات احتیاطی را می توان دنبال کرد. به این منظور همراه با در این شهرستان را تایید قبل از بازگشت ما به کار سلامت و پروتکل های ایمنی و بهبود سلامت و ایمنی داده ها به معنی کالیفرنیا بازگشت به کار.

به طور خاص, این به این معنی چند به روز رسانی های مهم برای فرمونت کارخانه و همچنین Gigafactory نوادا:

1. ما خواهید بود احیا ما حضور و غیاب سیاست این جمعه, مارس 22 با یک ارائه جدید:

*اگر یک کارمند نمی خواهند برای رسیدن به محل کار از نگرانی است که آنها ممکن است در معرض خطر از اعضای خانواده خود منابع انسانی را فراهم کارمند با سند کارمند می تواند ثبت نام و ارسال برای تایید وضعیت خود و دریافت مرخصی بدون حقوق تا مه 31.

*اگر شما تحت تسلا-یا دکتر کارگردانی قرنطینه بیمار هستند با Covid [sic] علائم و یا باید آزمایش مثبت برای Covid [sic] شما منوط به حضور و غیاب سیاست و باید همچنان به ماندن در خانه. لطفا مدیر و مزایای اعضای تیم با شما تماس خواهد به بحث در مورد Covid-19 پرداخت مرخصی Covid-19 قرار گرفتن در معرض پرداخت را ترک کنند.

2. حق بیمه پرداخت خواهد شد و در ادامه از طریق مه 31 برای کسانی که واجد شرایط هستند در قدردانی برای کار خود را در طول این زمان به چالش کشیدن.

3. همه سلامت و اقدامات احتیاطی باید همچنان به دنبال داشته باشد و ما خواهد بود با اجرای چک های اضافی و ممیزی برای اطمینان از این سیاست ها به دنبال داشت.

این ایمیل تنها برای ما تولید نیروی کار و تولید مربوط به کارگران دفتر ما در فریمانت عملیات در آالمدا کانتی و Gigafactory نوادا است. کسانی که می تواند همچنان به کار از خانه باید انجام دهید. در برخی از مناطق کشور, محدودیت های اضافی ادامه خواهد داد و بنابراین لطفا فقط گزارش کار اگر شما مدیر منابع انسانی همکاران و یا یکی دیگر از تسلا نماینده به نام شما بازگشت به کار.

با تشکر از همه شما برای خود و ادامه داد: سعی و کوشش در کمک به نگه داشتن ما تسلا تیم امن و سالم است. لطفا ادامه برای رسیدن به [اد: e-mail redacted] خود را با HR-سوالات مرتبط.

با تشکر از شما تیم!

والری کیپر کارگر | آمریکای شمالی HR+ EMEA & AU/NZ/JP/KRtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن