"افزایش چین نیروهای نقل مکان کرد تا به شمال هند در لاک": مایک Pompeo

چین نقل مکان کرد تا نیروهای خود را در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) با هند مایک Pompeo گفت.واشنگتن, ایالات متحده

توسط ELEMENTORSITE در 13 خرداد 1399
'Increasing China Forces Moved Up To North Of India On LAC': Mike Pompeo

چین نقل مکان کرد تا نیروهای خود را در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) با هند مایک Pompeo گفت.

واشنگتن, ایالات متحده:

چین نقل مکان کرد تا نیروهای خود را در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) با هند وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: این ادعا که رژیم های اقتدارگرا را این گونه اقدامات است.

مناطق مختلف به همراه لاک در Ladakh و شمال هند را شاهد عمده نظامی ساخت توسط هر دو هندی و چینی ارتش به تازگی در یک سیگنال روشن از افزایش تنش و سخت شدن مواضع مربوطه توسط دو طرف حتی دو هفته پس از آنها درگیر شدند در دو عملیات جداگانه صورت آف.

"ما حتی امروز افزایش نیروهای چین نقل مکان کرد تا به شمال هند در خط کنترل واقعی وجود دارد در مرز هند" آقای Pompeo گفت: Marc ظریف و Danielle Pletka از AEI "چه جهنم در جریان است و" پادکست.

حزب کمونیست چین (CPC) همچنان به پنهان کردن و تاخیر در پاسخ جهانی به این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد که در ووهان. آن را گرفته است اقدامات از بین بردن شگفت آور آزادی از مردم هنگ کنگ, او گفت:.

"کسانی که فقط دو قطعه از رفتار این رژیم از حزب کمونیست چین. طبیعت و فعالیت های است که آنها در حال انجام, ادامه تلاش برای سرقت مالکیت معنوی به پیش در جنوب دریای چین," او گفت:.

آقای Pompeo گفت که این نوع اقدامات است که رژیم های اقتدارگرا را و آنها یک تاثیر واقعی نه تنها در مردم وجود دارد در چین و هنگ Kongers در هنگ کنگ اما تاثیر واقعی بر مردم در سراسر جهان است.

"ایالات متحده مسئولیت و توانایی به فشار برابر است که اطمینان حاصل شود که مردم آمریکا به درستی در خدمت یک سیاست خارجی است که به رسمیت می شناسد تهدیدات است که بیرون آمدن از چین, امروز," او گفت:.

در پاسخ به یک سوال مایک Pompeo گفت که اقدامات اخیر چینی را در مرز هند و یا هنگ کنگ یا دریای چین جنوبی شده اند بخشی از چینی ها رفتار در گذشته بوده است.

"این فقط بیش از شش ماه گذشته. ما دیده ایم بیش از گذشته چند سال ادامه داد: چینی ساخت از قابلیت های نظامی خود و پس از آن به طور مستمر تهاجمی تر عمل است. من ذکر شده در هند است. شما ذکر کرده ایم دریای چین جنوبی.

"ما می بینیم این همان نوع از چیزهایی که با آنها اقدام به ساخت بنادر در سراسر جهان به عنوان بخشی از کمربند و جاده ابتکار مکان های که در آن آنها می توانند حرکت مردم و ارتش آزادی نیروی دریایی. ما دیده ایم ادامه تلاش برای گسترش نظامی" آقای Pompeo گفت.

برای 20 سال گذشته آمریکا در پاسخ به این چیزها در یک راه واقعی, او گفت:.

"ما مشاهده 1.5 میلیارد نفر در بازار چین به عنوان بسیار مهم برای اقتصاد ایالات متحده و خطر است که چینی ها واکنش نشان خواهد داد با بستن ما برای حمایت از برخی از ملت های دیگر - من فکر می کنم مردم فقط شده است بیش از حد نگران است که به واقع نگاهی به پاسخ که ما را به هر کشور دیگری است که رفتار در راه است که چین انجام داده است" آقای Pompeo گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن