مدرن گزارش داده های مثبت در مراحل اولیه coronavirus آزمایش واکسن سهام افزایش

مدرن را از نزدیک تماشا مراحل اولیه بشر محاکمه برای یک coronavirus واکسن تولید شده Covid-19 آنتی بادی در تمام 45 شرکت کنندگان بیوتکنولوژی شرکت روز دوشنبه اعلام کرد ارسال سهام این شرکت افزایش بیش از 39 درصد در premarket تجارت.

هر یک از شرکت کنندگان دریافت در 25 ميکروگرم, 100 میکروگرم یا 250 میکروگرم دوز با 15 نفر در هر گروه با دوز. شرکت کنندگان در مطالعه دریافت دو دوز از پتانسیل واکسن از طریق تزریق عضلانی در بازو در حدود 28 روز از هم جدا. داده ها در نوبت دوم در دسترس نیست برای 250 میکروگرم گروه شرکت اعلام کرد.

در 43 روز یا دو هفته بعد از دوز دوم سطح اتصال آنتی بادی در 25 میکروگرم گروه شد و در این سطوح به طور کلی دیده می شود در نمونه خون از افرادی که بهبود از این بیماری ، آنتی بادی در 100 میکروگرم به حال آنتی بادی است که “به طور قابل توجهی بیش از سطوح” در بهبود بیماران.

این واکسن همچنین تولید آنتی بادی خنثی در برابر Covid-19 در حداقل هشت شرکت کنندگان در این شرکت گفت. کارشناسان گفته اند که آنتی بادی خنثی به نظر می رسد مهم در دستیابی به حفاظت.

چهار شرکت کنندگان قرار گرفتند به دریافت 25 ميکروگرم دوز در حالی که چهار دیگر دریافت 100 میکروگرم. سطح آنتی بادی خنثی شد در و یا بالاتر از سطح دیده می شود در نمونه خون ، اطلاعات در خنثی سازی آنتی بادی برای دیگر شرکت کنندگان هنوز در دسترس مدرن گفت.

“این موقت فاز 1 داده در حالی که در اوایل نشان می دهد که واکسیناسیون با mRNA-1273 باعث پاسخ ایمنی قدر ناشی طبیعی عفونت شروع با دوز پایین به عنوان 25 [میکروگرم],” تل Zaks این افسر ارشد پزشکی در مدرن در بیانیه ای گفت:.

“هنگامی که در ترکیب با موفقیت در جلوگیری از تکثیر ویروس در ریه ها از یک پیش بالینی چالش مدل در یک دوز که بدستآمده سطوح مشابه خنثی سازی آنتی بادی این اطلاعات اثبات باور ما این است که mRNA-1273 پتانسیل برای جلوگیری از COVID-19 بیماری و پیشرفت توانایی ما برای انتخاب یک دوز به صورت محوری محاکمه” Zaks اضافه شده است.

دانشمندان امیدوارند که این آنتی بادی ارائه برخی از درجه ای از حفاظت در برابر گرفتن Covid-19 اما آنها نمی تواند می گویند که قطعی و در عین حال پس از آن نشده است مورد مطالعه قرار گرفته و برخی از بیماران به نظر می رسد شده اند reinfected پس از دوره نقاهت بعد از ویروس.

وجود دارد به طور رسمی تایید شده برای درمان Covid-19 که به کشته شدن حداقل 315,225 و بیمار 4.7 میلیون نفر در سراسر جهان پس از ظهور از چین در شهر ووهان بیش از 4 ماه پیش با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. مقامات ایالات متحده گفته اند که تولید یک واکسن برای جلوگیری از Covid-19 را 12 تا 18 ماه در اولین.

بیش از 100 واکسن در حال توسعه و جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. حداقل هشت واکسن در حال حاضر در آزمایشات انسانی.

مدرن شده است برای ردیابی سریع کار با موسسه ملی سلامت یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی به منظور توسعه یک واکسن. مدرن اولین بار است که شرکت برای انتشار اطلاعات روی انسان آزمایش تست coronavirus واکسن.

این شرکت گفت که انتظار دارد برای شروع یک فاز 3 دادگاه در ماه جولای.

در اوایل این ماه مدرن اعلام کرد که آن را بسته بندی تا مرحله یک آزمایش های انسانی در آن بالقوه واکسن با دولت ایالات متحده و در حال حرکت است برای شروع فاز دو آزمایش که شامل 600 شرکت کنندگان است. اگر واکسن است یافت می شود موثر و امن برای استفاده از آن می تواند آماده برای بازار در اوایل سال 2021 ،

این شرکت گفت: این واکسن به طور کلی امن و به خوبی تحمل می شود. به تاریخ قابل توجه ترین عوارض جانبی دیده می شد در 250 گروه با دوز که در آن سه نفر از شرکت کنندگان توسعه یافته “درجه 3 سیستمیک علائم” پس از دوز دوم این شرکت اعلام کرد.

پتانسیل واکسن مدرن حاوی مواد ژنتیکی به نام messenger RNA یا mRNA که در آزمایشگاه تولید شد. این mRNA یک کد ژنتیکی است که می گوید سلول چه برای ساخت — در این مورد یک ژن است که ممکن است وادار به یک واکنش سیستم ایمنی بدن به ویروس.

فاز 1 آزمایش در محل Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل واشنگتن است. آن را آزمایش این واکسن بر روی 45 مردان و زنان غیر حامله زنان بین سنین 18 و 55.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de