هند و چین توافق بر "زود کامل" متارکه از شرق لاداخ

هر دو طرف شروع به متارکه روند از جولای 6 زیر شد (فایل)دهلی نو: هند و چین در روز جمعه موافقت کردند برای یک "زود

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399
India, China Agree On 'Early, Complete' Disengagement From Eastern Ladakh

هر دو طرف شروع به متارکه روند از جولای 6 زیر شد (فایل)

دهلی نو:

هند و چین در روز جمعه موافقت کردند برای یک "زود و کامل" عدم مشارکت نیروهای نظامی از درگیری در شرق لاداخ برگزاری است که مرمت کامل از صلح و آرامش در مناطق مرزی ضروری بود به صورت کلی توسعه روابط دو جانبه.

دو کشور بررسی وضعیت در منطقه در طول یک دور تازه آنلاین مذاکرات دیپلماتیک در چارچوب ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی (WMCC) در مرز امور.

این parleys صورت گرفت در برابر پس زمینه از گزارش که متارکه فرایند است نه حرکت رو به جلو به عنوان انتظار می رود پس از آخرین دور ماراتن فرمانده کل سپاه-سطح مذاکرات در جولای 14.

وزارت امور خارجی (MEA) گفت: دو طرف توافق کردند که در روز جمعه مذاکرات که جلسه دیگری از ارشد خود را از فرماندهان ارتش برگزار می شود ممکن است به زودی به کار کردن مراحل بیشتر برای اطمینان کامل از عدم مشارکت "در اسرع وقت".

"آنها توافق کردند که در اوایل و تکمیل عدم مشارکت نیروهای نظامی در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) و د-تنش از هند-چین مناطق مرزی مطابق با موافقتنامه دو جانبه و پروتکل ها و مرمت کامل از صلح و آرامش بود و ضروری برای صاف کلی توسعه روابط دوجانبه" آن را در بیانیه ای گفت.

MEA گفت که دو طرف در اشاره کرد که این مطابق با توافق بین دو ویژه نمایندگان در طول خود تلفنی گفتگو در جولای 5.

مشاور امنیت ملی agnew و وزیر امور خارجه چین وانگ یی برگزار شد نزدیک به دو ساعته تلفنی گفتگو در جولای 5 برای پایین آوردن تنش بین ارتش دو کشور در شرق لاداخ.

هر دو طرف شروع به متارکه روند از جولای 6 زیر مذاکرات بین آقای Doval و آقای وانگ که به ویژه نمایندگان برای مرز سوال.

در روز جمعه مذاکرات MEA گفت: هر دو طرف توافق کردند که لازم بود به "صمیمانه" اجرای یادداشت تفاهم فرماندهان ارشد در جلسات خود تا تاریخ.

"دو طرف توافق کردند که جلسه دیگری از فرماندهان ارشد برگزار می شود ممکن است به زودی به طوری که برای کار کردن مراحل بیشتر به اطمینان حاصل شود در اسرع وقت تکمیل متارکه و د-تنش و بازگرداندن صلح و آرامش در منطقه مرزی" MEA اضافه شده است.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن