PMIS بیماری شناسایی شده در بمبئی کودکان با COVID-19 پزشکان نگران

با توجه به گزارش دو کودک کشته شده اند و مبتلا بودن با PMIS در بمبئی (فایل)بمبئی: هجده از نزدیک به 100 coronavi

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399
PMIS Disease Detected In Mumbai Children With COVID-19, Doctors Worried

با توجه به گزارش دو کودک کشته شده اند و مبتلا بودن با PMIS در بمبئی (فایل)

بمبئی:

هجده از نزدیک به 100 coronavirus مثبت کودکان بستری در بمبئی Wadia بیمارستان نشان داده اند که علائم اطفال Multisystem التهابی سندرم کاوازاکی بیماری از نوع بیماری یک علت عمده نگرانی برای پزشکان. این بیماری برای اولین بار کشف شده توسط ژاپنی paediatrician Tomisku کاوازاکی, علل تب, خارش پوست, قرمزی چشم, خستگی و اسهال و می تواند کشنده باشد اگر درمان نشده است.

با توجه به گزارش دو کودک کشته شده اند و مبتلا بودن با PMIS در بمبئی.

"دو کودک کشته شده اند. یکی بود COVID-19 همراه با سرطان است. و یکی از بچه ها که تا به حال به ما آمده بود بسیار جدی دولت است. آنها تا به حال بیماری برای دو هفته و سپس بيمار به ما مراجعه. بیمار قرار داده می شود در ونتيلاتور و فوت در شش ساعت آنجا که ما نمی توانید زمان زیادی را با او. چهار دوره نقاهت در حال حاضر و بقیه در حال ترخيص" مدیر پزشکی در Wadia بیمارستان کودکان دکتر Shakuntala Prabhu گفت: NDTV.

Dr Amish Ibrahim یک paediatrician در SRCC بیمارستان کودکان و دبیر مراقبت ويژه جامعه روشن کردن برخی از ویژگی های این بیماری است.

"وجود تب در حدود دو تا سه روز همراه با درد شکم حرکات سست. 100% بیماران مبتلا به تب 80% باید حرکات سست و استفراغ 60 درصد کودکان چشم قرمز هستند و دیگران باید تاول در ماه و بثورات بر روی پوست است. ما نیاز به سازمان دیده بان این دقت و در صورت مشاهده این علائم مشورت با یک دکتر بلافاصله. ما گزارش چنین مواردی هر روز متناوب و حدود 100 این کودکان بستری شده است به بيمارستان های دولتی و Wadia بیمارستان," او گفت:.

بمبئی ساکن Ravindra Borkar گفت: ده ساله زاده شده PMIS. او گفت: آن را در زمان زمان طولانی برای پزشکان برای تشخیص چه چیزی اشتباه است با او.

"برادر من است a 10-year-old daughter. پزشک در منطقه مورد بحث بود مالاریا و حصبه. ما تلاش برای روز. پس ما در اینجا کردم و دکتر گفت: فشار خون پایین است و آن را تحت 70. پس از آن درمان آغاز شده و IVIG تزریق اجرا شد که کمک به او بهبود می یابند اما او هنوز هم در انزوا ward," او گفت:.

این بیماری معمولا در کودکان زیر پنج سال اما متاسفانه یک PMIS در هند است که دیده می شود در کودکان بین سن 10 سال تا 15 سال.

پزشکان شده است تحقیق در این موارد و ICMR است که آگاهانه در مورد یافته های خود را. آنها می گویند این موارد گزارش شده در بمبئی پس از ماه ژوئن است. از جمله موارد گزارش شده در چنای و دهلی و جیپور به عنوان به خوبی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن