"هیچ کس در داخل مرزهای ما پست های ما شده اند نه اشغال شده": PM مودی

ساعت مودی گفت که هند می ایستد با خانواده های کسانی که از دست عزیزان خود.دهلی نو: چین دستگیر نشده هر سرزمین های

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

ساعت مودی گفت که هند می ایستد با خانواده های کسانی که از دست عزیزان خود.

دهلی نو:

چین دستگیر نشده هر سرزمین های هندی و یا عبور از مرزهای نارندرا نخست وزیر گفت: روز جمعه در یک نشست به نام به بحث در مورد برخورد با نیروهای چینی در لاداخ که در آن 20 سربازان هندی جان خود را از دست این هفته است.

"نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هر پست ما اسیر" ساعت مودی افزود: در کل کشور است صدمه دیده و عصبانی اقدامات انجام شده توسط چین در خط کنترل واقعی یا لاک.

"بیست از ما bravehearts شهید شدند در Ladakh اما نه قبل از آنها درس برای کسانی که مطرح شده یک چشم در بهارات ماتا" او افزود: صحبت در این جلسه که در آن بسیاری از رهبران ابراز همبستگی با دولت در پاسخ به چینی تجاوز.

"من می خواهم به شما اطمینان دهم که نیروهای ما را هیچ تلاشی برای محافظت از ملت ما است. امروز ما باید این قابلیت را دارد که هیچ کس نمی تواند نگاه حتی یک اینچ از خاک ما" ساعت مودی گفت.

"در حالی که ما باید با توجه به رایگان به دست ما نیروهای مسلح دیپلماتیک بیش از حد ما را ساخته اند ما ایستاده روشن به چین است. هند می خواهد صلح و دوستی اما حفاظت از حاکمیت ملی خود عالی است," او اضافه شده است.

"از آنجا که زیرساخت های جدید به ویژه در لاک ما گشت قابلیت بالا رفته است. از آنجا که هوشیاری بالا رفته است و حوادث اتفاق می افتد در لاک بودن گزارش," او گفت:.

در اولین برخورد خشونت آمیز در نزدیک به نیم قرن سربازان هندی بودند حمله با میله آهن و باشگاه پیچیده شده در سیم خاردار با رنگ و لعاب ناخن در مبارزه با چینی ها در Galwan دره در شرق لاداخ در دوشنبه نزدیک به خط کنترل واقعی. بسیاری از آنها پرتاب کردن یک شیب خط الراس و برخی از سربازان سقوط به رودخانه Galwan.

چشمگیر تشدید خصومت پس از هفته از گزارش های چینی ramping تا حضور نظامی خود را در منطقه و مزاحم به هند در سراسر قلمرو آن دولت نگهداری می شود وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی.

صحبت کردن دو روز پس از برخورد با نیروهای PM مودی گفته بود او می خواست برای اطمینان از این کشور است که قربانی از سربازان هندی نمی خواهد بیهوده و هند در حالی که صلح دوست است و قادر به دادن اتصالات پاسخ اگر برانگیخت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن