آمازون کارگران در شیکاگو خشمگین 'tokenized' Juneteenth جشن ارائه مرغ و وافل

یک کارگر مونتاژ یک جعبه برای تحویل در مرکز پاسخگویی آمازون در Baltimore, مریلند, ایالات متحده, مارس 30 2019.Cl

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

یک کارگر مونتاژ یک جعبه برای تحویل در مرکز پاسخگویی آمازون در Baltimore, مریلند, ایالات متحده, مارس 30 2019.

Clodagh Kilcoyne | ایسنا

کارگران در آمازون انبار در شیکاگو ابراز خشم خود در این شرکت پس از تسهیلات ارائه شده به کارکنان "معتبر وعده غذایی" مرغ و وافل در جشن Juneteenth.

تاسیسات شناخته شده به عنوان DCH1 اطلاع کارکنان در روز پنج شنبه که آن را "تجلیل سیاه جامعه با حمایت از محلی, سیاه, کسب و کار" و ارائه کارکنان مرغ و وافل در Juneteenth با توجه به یک سند به دست آمده توسط CNBC. این سند به نظر می رسد که قرار است در تلویزیون تسهیلات ،

Juneteenth بزرگداشت این روز در سال 1865 که تگزاس بردگان دریافت اخبار از آزادی خود را دو سال پس از عبور از آزادی اعلام.

یک Juneteenth بروشور به نظر می رسد شده اند به تبلیغ در تلویزیون breakroom از آمازون شیکاگو مرکز DCH1.

در گروه آنلاین برای شیکاگو آمازون کارگران, کارمندان و گفت: آنها خشم و توهین توسط "نژادپرستانه قالب جشن است." دیگران گفت آمازون می تواند نشان داده اند برای حمایت از کارگران سیاه پوست با تعیین Juneteeth به عنوان یک شرکت پرداخت تعطیلات.

"بسیار برای حمایت از سیاه و سفید خود را/پورنو آفریقایی کارکنان" یک پست به عنوان خوانده شده. "که در آن همبستگی است. ما خواهان پرداخت تعطیلات برخی از لعنت مرغ."

آمازون سخنگو گفت CNBC در بیانیه ای اعلام کرد: "رهبر قرار داده است که در این رویداد تا به حال نیت خوب به افتخار Juneteenth با حمایت از کسب و کار کوچک محلی متعلق به یک عضو از جامعه است. پس از دریافت برخی از بازخورد از اعضای تیم در محل آنها پس از تصمیم به حذف ثبت نام در سوال است."

آمازون گفت: انتخاب محل و پوستر های ساخته شده توسط متنوع محلی رهبری از جمله امکانات سایت, رهبر, که سیاه و سفید است. کسب و کار یکی از کارکنان رستوران های مورد علاقه به طوری که آنها احساس می شود آن را مناسب برای نشان دادن حمایت در Juneteenth این شرکت گفت.

تماس اخیرا شدت یافته برای Juneteenth در نظر گرفته شود تعطیلات فدرال. در جای که شرکت ها از جمله نایک, J. C. Penney, هدف, توییتر و مربع ساخته شده اند Juneteenth یک شرکت تعطیلات.

در یک یادداشت به کارکنان سه شنبه مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس تشویق کارکنان به لغو تمام جلسات در روز جمعه به افتخار Juneteenth اضافه کرد که این شرکت ارائه می دهد یک "طیف وسیعی از آموزش آنلاین فرصت" در طول روز است.

روز جمعه آمازون افتخار Juneteenth در یک صدای جیر جیر و گفت: آن را "متعهد به کمک به ساخت یک جامعه و محل کار که در آن هر کس می تواند با عزت زندگی می کنند و از ترس است."

روبرتو Clack, دانشیار مدیر انبار کارگران برای عدالت گفت: آمازون پیام در حمایت از Juneteenth و سیاه زندگی مهم جنبش حلقه توخالی داده DCH1 را "tokenized" جشن تعطیلات.

"من فقط فکر می کنم آن را مانور," Clack گفت. "این هیچ راز است که بخش زیادی از این نیروی کار سیاه است.

"راه که آمازون می تواند از طریق آمده برای برخی از کارگران آن خواهد شد به رفع مسائل ایمنی و شرایط کار که چیزهایی هستند که مردم خواسته اند به آنها رسیدگی شود" او اضافه شده است. تنش در حال رشد بین آمازون و انبار کارگران با کارکنان این ادعا این شرکت انجام نشده به اندازه کافی برای محافظت از آنها را از coronavirus.

در هفته های اخیر بزوس نشان داده است برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در یک سری از Instagram پست های که در آن او به نام قهر مشتریان که با انتقاد از شرکت در همبستگی با معترضان. در اوایل این ماه, آمازون اعلام کرد که اهدای 10 میلیون دلار به عدالت اجتماعی سازمان. این شرکت همچنین در توییتی که "نابرابر و وحشیانه درمان مردم سیاه و سفید" باید متوقف شود.

در حالی که آمازون تحسین برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آن نیز مواجه شده برخی از انتقاد. این شرکت هفته گذشته اعلام کرد این قرار دادن یک سال مهلت قانونی پلیس با استفاده از خود نرم افزار تشخیص چهره در میان نگرانی های تکنولوژی نژادی و تعصب های جنسیتی. قانونگذاران در حال حاضر اصرار بزوس به افشای اینکه مهلت قانونی شامل فدرال, سازمان های اجرای همراه با اطلاعات دیگر در مورد چگونه آن را استفاده می شود.

علاوه بر این بیش از 1000 ادارات پلیس در سراسر آمریکا باید همکاری با حلقه هوشمند مفت امنیتی شرکت متعلق به آمازون است.

آمازون انبار کارگران در کوئینز نیویورک و ریچموند کالیفرنیا برنامه ریزی برای برگزاری vigils در Juneteenth به احترام زندگی از دست به خشونت پلیس و همچنین کارگران که مرده ام از coronavirus. آمازون کاهش یافته است به افشای چگونه بسیاری از انبار کارکنان فوت کرده اند از ویروس اما تایید کرده است و نه مرگ.

این شرکت همچنین نشده ارائه شده در مجموع تعداد از کارگران که کاهش یافته است بیمار از ویروس هر چند یک برآورد از جانا Jumpp یک آمازون کارگر در ایندیانا گیره تعداد کل موارد در 1000 کارمند در سراسر کشور.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب