چگونه آتلانتا شهردار Keisha لنس کف بخشی از بایدن معاون گفتگو

در این screengrab آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین صحبت می کند در طول "صرفه جویی در ما Selves: شرط COVID-19 تلا

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

در این screengrab آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین صحبت می کند در طول "صرفه جویی در ما Selves: شرط COVID-19 تلاش" پخش در مارس 22 سال 2020 است. "صرفه جویی در ما Selves: شرط COVID-19 امداد تلاش" را ارائه مالی و آموزشی / آموزش و پشتیبانی جامعه به طور مستقیم به جوامع سخت ترین ضربه COVID-19.

BET2020 | گتی ایماژ برای شرط بندی در شبکه های

به عنوان ملت چنگ زدن با نژادی و بی عدالتی presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گزارش شده است که با توجه به سیاه و سفید زنان به همسر در حال اجرا.

در میان نامزدها است Keisha لنس کف 50 ساله آتلانتا شهردار که فنر به ملی ویژه برای دست زدن به هر دو بیماری همه گیر کوروناویروس و تظاهرات در پاسخ به پلیس به قتل جورج فلوید.

در حالی که او ندارد فدرال تجربه مانند زنان دیگر گفته می شود تحت نظر مانند سن. کامالا هریس و یا سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس های اجرایی عملکرد در طول بار پر سر و صدا قرار داده اند او در بایدن کمپین رادار. هریس و برنج و همکار بالقوه نامزد تشکر. Val Demings همه سیاه و سفید ،

"ایده این است که او تا به حال برخی از تجربه که در آن او تا به حال برای مدیریت بوروکراسی و او تا به حال به دسته های متعدد دفاتر تشخیص خواهد [کف]" گفت: Andra Gillespie, دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه اموری در آتلانتا. بودن مجلس فدرال است "بسیار متفاوت از واقع بودن در یک موقعیت منتخب قدرت که در باک متوقف می شود با شما."

"این همان نوع استدلال که پیت Buttigieg بود: که با داشتن برگزار می شود اجرایی خواهد بود احتمالا او را واجد شرایط بهتر از کسی که تا به حال شده است یک سناتور تنها" Gillespie گفت. Buttigieg است شهردار سابق South Bend, ایندیانا که فرار رئیس جمهور اما فقط جلوتر از سه شنبه.

اما آتلانتا به مراتب بزرگتر و پیچیده تر از South Bend, ممکن است نشان می دهد که پایین حتی بیشتر پتانسیل رهبری از Buttigieg انجام Gillespie گفت. آتلانتا دارای جمعیتی در حدود 500000 نفر با توجه به آمار ایالات متحده سوابق پنج برابر اندازه South Bend جمعیت.

کروناویروس و تظاهرات

متولد در آتلانتا کف شهردار انتخاب شد در سال 2017 پس از گذراندن شش سال به عنوان یک شهر councilmember. پدرش عمده نیزه برجسته بود R&B خواننده در 1960s.

به عنوان شهردار کف یک مادر چهار بچه است و تحویل پرشور سخنرانی در کودکان دچار دهها.

اخیرا کف دست آورده به رسمیت شناختن ملی برای او مهم پاسخ به گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ که او گفته بود عجله بازگشایی روند و به خطر انداختن جمعیت این ایالت در حالی که coronavirus در ادامه به گسترش است. کمپ اعلام کرد بازگشایی برنامه های دولت در اوایل آوریل 24, با وجود افزایش تعداد موارد تایید شده در آتلانتا ،

"من فکر می کنم که وجود دارد شاید یک راه برای ما بسیار اندیشمندانه در مورد مرحله به مرحله بازگشایی مجدد" کف گفت: در مصاحبه با NPR. "من فکر نمی کنم که باید شروع با مو سالن و آرایشگاه و مکان هایی که مردم می توانند مناسب اجتماعی فاصله و یا حتی باید به آسانی در دسترس, دسترسی مناسب به PPE. بنابراین من فکر می کنم که وجود دارد می تواند یک رویکرد اندیشمندانه تر است."

آن را در اطراف این زمان است که Rep. جیم Clyburn قدرتمند ترین در کنگره مطرح کرد این ایده که کف دیده می شود می تواند به عنوان یک فوتی و فوری VP انتخاب کنید.

"وجود دارد یک بانوی جوان در سمت راست وجود دارد در گرجستان که من فکر می کنم فوق العاده ای VP, نامزد, و, که شهردار آتلانتا Keisha لنس کف" گفت: Clyburn خانه اکثریت شلاق که تایید بایدن پیش از این بسیار مهم اولیه در Clyburn را در ایالت کارولینای جنوبی است.

کف' رهبری نیز تست شده در جریان تظاهرات در برابر فلوید است که مرگ در کف ساخته شده سخنرانی پرشوری خواستار پایان رفتار مخرب که فنر از تظاهرات.

"آنچه من می بینم اتفاق می افتد در خیابان آتلانتا است آتلانتا. این یک اعتراض است. این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور" کف گفت: در اخبار جلسه. "این هرج و مرج است."

تظاهرات فوران در سراسر کشور پس از تصویری پدید آمده نشان سابق مینیاپولیس افسر پلیس زانو در Floyd گردن در روز یادبود برای نزدیک به هشت دقیقه است. فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دستبند به دست و صورت بر روی زمین به افسران گفت: او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او حکومت قتل و افسر که به زانو در Floyd گردن, Derek چوین شد متهم به قتل است.

تظاهرات در اعتراض به نابرابری نژادی و مرگ Rayshard بروکس در آتلانتا, گرجستان, ژوئن 15 سال 2020 است.

الکس هیکس جونیور | ایالات متحده آمریکا امروز شبکه | ایسنا

در تلاش برای مدل مسالمت آمیز تظاهرات کف خودش شرکت در برخی از تظاهرات خواستار عدالت برای Floyd.

"در برخی از راه او در تلاش است برای پاسخ به گریه می کند که ممکن است در آینده از مترقی جناح حزب برای پلیس اصلاحات" Gillespie, گفت:, و اضافه کرد که پایین نیز ممکن است در تلاش برای نشان می دهد رای دهندگان محافظه کار که پلیس اصلاحات لزوما چیزی است که "به نظر می رسد مخل و نظم."

نه بایدن کمپین نه کف' دفتر بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر از CNBC.

سیاه و سفید رای

کف نیز می تواند کمک بایدن بیشتر قفل کردن سیاه و سفید در این انتخابات دموکراتیک بلیط, اگر چه او عدم به رسمیت شناختن نام در سطح ملی ممکن است یک نقطه ضعف کارشناسان می گویند.

"من مطمئن هستم که بایدن عامیانه درک کنند که در این مرحله زنان آمریکایی آفریقایی تبار هستند تقریبا یکی از مهم تر از تشکیل حزب دموکرات گفت:" ویلیام, Boone, استاد علوم سیاسی در دانشگاه کلارک آتلانتا. "اما از سوی دیگر نشانی از او در این نوع از ملی تجدید نظر است ؟ آیا دیگر زنان آمریکایی آفریقایی, گروه ها و سازمان ها می دانم که او را به خوبی به اندازه کافی به بگو آره, ما متعهد به حمایت از او.'"

بیش از 90 درصد از زنان رای دادند هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

با توجه به چنین پشتیبانی قوی برای حزب دموکرات نامزد شده نیز در سراسر کشور در پاسخ به Floyd مرگ آن را حس می کند برای بایدن به طور جدی در نظر گرفتن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا باشه و Gillespie گفت.

هریس و Demings در ضمن با اعتبار تعریف شده در بخش تجربه خود را در اجرای قانون است.

"در حال حاضر با داشتن دادستانی و یا پلیس و تجربه است نه به عنوان یک به علاوه" Gillespie گفت. زنان مانند Demings و هریس یک چالش برای نشان دادن بایدن چرا آنها را تکمیل او بهترین است. سناتور. ctq که در خدمت به عنوان یک دادستان در مینه سوتا روز پنجشنبه گفت که او برداشت از نظر معاونت چرا که "این یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط."

"Klobuchar متهم است که اغلب توسط اجرای قانون اجازه قاتلان و هریس متهم از [دادن] بسیاری از سیاه پوستان در زندان گفت:" مرلین Davis, دانشیار علوم سیاسی در کالج اسپلمن گشت در آتلانتا.

و در حالی که کف نیست به عنوان شناخته شده به عنوان هریس است که می تواند در او نفع Gillespie گفت. کف این فرصت را به "تعریف" خودش است.

"اگر شما کسی است که بیشتر شناخته شده و مقدار آن را بسیار سخت تر به درایو مطلوب و درایو کردن منفی که نظرات مردم از آنها شده است حاوی" گیلیسپی گفت.

سر به سر با مایک پنس

اما از سوی دیگر کف' بی تجربگی در سطح فدرال ممکن است مانع او در بحث مرحله در برابر معاون رئیس جمهور مایک پنس.

بایدن در حال اجرا همسر را در صورت پنس در Oct. 7 در طول معاون ریاست جمهوری مناظره در دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی.

پنس خدمت در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل به یک چاشنی سخنران عمومی در امور ملی پس از ارائه آدرس های متعدد در coronavirus و مسائل دیگر.

کف' اجرای برنامه در این بحث برای دفتر شهردار نوسان از نظر کیفیت Boone گفت. "برخی از آنها نسبتا خوب است و دیگران نمی شد خیلی خوب است."

"پنس به مراتب تجربه بیشتری در سطح ملی از شهردار کف. بنابراین آن را می شود در مورد چه مقدار از شاخص های شما باید انجام دهید برای به دست آوردن او را به سرعت از نظر پاسخ برخی از این سوالات" بون اضافه شده است.

اما کف دیرین بایدن ستایش است متوقف کرد برای presumptive دموکراتیک نامزد در آیووا. او متعهد حمایت بایدن در اوایل ماه ژوئن سال گذشته که حدود دو دوجین نامزد برای نامزدی.

و در چند ماه گذشته تلاش خود را برای کنترل تظاهرات و پاسخ استراتژیک به این بیماری همه گیر به او نشان داد زبان قدرت می تواند galvanize مردم آتلانتا و باعث می شود امواج در سراسر کشور.

او رفت و ویروسی "چرا که او فرمان مرحله و تا به حال حضور" Gillespie گفت.

"به دلیل چالش هایی مواجه ایم در چند ماه گذشته او تا به حال برخی از فرصت به ساخت شهرت ملی است و تا به حال فرصت برای تمرین است که می تواند ترجمه و به او که قادر به ارائه سخنرانی در کنوانسیون در تظاهرات و در مقابل مایک پنس در بحث مرحله است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن