Make Android 10 تیره حالت روشن به طور خودکار در غروب آفتاب


آن را به خوبی با داشتن یک تم تیره اندروید 10 و یک UI 2 اما تنظیم آن در یک برنامه طول می کشد یک قدم بیشتر. تصور کنید نور تم عطف در هر صبح و تم تیره مصرف بیش از پس از غروب آفتاب — همه به طور خودکار. آن را برای تلفن های موبایل بسیار ساده است اما این یکی از آن چیزهایی که شما نمی خواهد می دانم که شما نیاز دارید تا زمانی که شما آن را امتحان کنید.

پرش به دستورالعمل ها: گوشی های سامسونگ | بورس گوشی های آندروید | همه دیگران

روش 1: فعال کردن اندروید با 10 خودرو Dark Mode در گوشی های سامسونگ

هنگامی که با استفاده از یک گوشی سامسونگ با یک UI 2 و بالاتر سر به تنظیمات -> صفحه نمایش -> تیره حالت تنظیمات. Yuo همچنین می توانید اضافه کردن تم تیره کاشی به خود را سریع تنظیمات و سپس شما می توانید طولانی را فشار دهید آیکون برای رسیدن به تنظیمات فورا.

در حال حاضر شیر “به نوبه خود به عنوان برنامه ریزی شده” و سپس انتخاب “غروب تا طلوع” گزینه به آن را به طور خودکار مراقبت از همه چیز را برای شما. شما خواهد شد نیاز به فعال کردن محل کسب اجازه برای اولین بار قبل از آن را می توانید تصمیم بگیرید که در چه زمان لازم است. وقتی از شما خواسته به سادگی شیر “روشن” به اعطای تنظیم دسترسی به محل دستگاه خود را.

روش 2: فعال کردن خودکار حالت تیره در سهام آندروید 10

اگر شما یک صفحه گوشی و یا هر دستگاه در حال اجرا “وانیل” یا سهام آندروید شما نیاز به سر به تنظیمات –> صفحه نمایش –> تم تیره. اگر شما اضافه کردن “تم تیره” کاشی های خود را به تنظیمات سریع (ضربه تند وشدید زدن از بالا به پایین از روی صفحه نمایش دو بار ضربه بزنید بر روی آیکون مداد و کشیدن “تم تیره” کاشی برای فعال منطقه) شما می توانید بر روی آن فشار دهید برای پرش به سمت راست به تنظیمات خود را.

در اینجا شما می توانید شیر “برنامه” را انتخاب کنید و “در از غروب آفتاب تا طلوع آفتاب” برای دریافت خودکار تیره حالت.

اگر شما نیاز به انعطاف پذیری بیشتر گزینه دوم ممکن است یک جا بهتر است. هنگامی که شما سفارشی را انتخاب کنید, شما می توانید شروع و متوقف کردن زمان برای زمانی که شما می خواهید تیره خود را تم فعال است. که راه شما می توانید ایجاد یک برنامه خاص که caters به شما به جای. شاید شما ترجیح می دهم به حالت تیره و پا زدن در مدتی بعد در شب ؟ شما قطعا می توانید انجام دهید که.

روش 3: فعال کردن خودکار تیره حالت در تمام اندیشه های دیگر 10 تلفن

نیز وجود دارد یکی دیگر از روش به طور خودکار برنامه ریزی dark mode در اندروید 10 اگر دستگاه خود را ارائه نمی دهد گزینه های بالا نشان داده شده است. آن را به هیچ چیز بیش از حد پیچیده است — شما دانلود نرم افزار و اجرای یک فرمان را به همه چیز کار می کنند. No ریشه مورد نیاز است, اما شما مجبور به استفاده از دستورات ADB بر روی کامپیوتر شما. راهنمای زیر به شما راه رفتن را از طریق همه چیز شما نیاز به دانستن.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو