اجساد در راهرو بیماران در طبقه به عنوان ویروس تحت الشعاع بمبئی

برای پزشکان و پرستاران در خط مقدم چالش های کوه.برجستهCovid-19 بيمار پور و کارکنان بیمارستان کار در سراسر ساعت

توسط ELEMENTORSITE در 12 خرداد 1399
Corpses In Hallways, Patients On Floor As Virus Overwhelms Mumbai

برای پزشکان و پرستاران در خط مقدم چالش های کوه.

برجسته

  • Covid-19 بيمار پور و کارکنان بیمارستان کار در سراسر ساعت
  • با وجود مستند شیوع در هند سرمایه مالی است snowballed
  • وضعیت هرج و مرج نیز در معرض عواقب ناشی از نابرابری های اجتماعی

بيمارستان با اجساد باقی نمانده در راهرو. بیماران خواسته به خواب در طبقه تا تخت باز کردن. یک زن مبتلا به آسیب مغزی که جان خود را به خاطر او رد شد پزشکی کمک کند تا خانواده او می تواند ثابت کند او ویروس رایگان.

عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی در بمبئی کانون هند بدتر شدن coronavirus شیوع ضعف است به عنوان Covid-19 بيمار پور و کارکنان بیمارستان کار در سراسر ساعت. مراقبت های پزشکی به صورت غیر coronavirus بیماران اساسا بسته شده با توجه به کمبود منابع.

"ما در حال باز کردن بخش روزانه اما آنها پر شده توسط پایان روز با Covid-19 بيمار. آن است که بسیار بد در حال حاضر" گفت: Saad Ahmed ساکن در دولت اجرا پادشاه ادوارد بیمارستان یادبود در مرکزی, Mumbai. "همه بخشهای در حال حاضر Covid-19 بخش و آنها را کامل به ظرفیت."

با وجود سخت دو ماه مستند شیوع بیماری در هند سرمایه مالی است snowballed با این شهر در حال حاضر حسابداری برای حدود یک چهارم از هند بیش از 4700 مرگ و میر و بیش از یک پنجم از هند بیش از 165,000 عفونت. این بیماری همه گیر را مرکز تغییر دور از نیویورک و اروپا به کشورهای مانند برزیل و هند که تحت بودجه مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها و شرایط بد زندگی زمین حاصلخیز برای ویروس. هند ویروس مرگ و میر پیشی گرفت و چین در روز پنج شنبه.

توییتر تصویری ماه گذشته نشان داد اجساد قربانیان ویروس در سمت چپ بر روی تخت در کنار بیماران در یک بیمارستان در بمبئی دولتی Lokmanya Tilak بیمارستان. بیمارستان جستوجو کرد این حادثه و به جای آن دین. تصاویر به تازگی پدید آمده از بدن به سمت چپ به تنهایی در راهروهای شاه ادوارد بیمارستان یادبود.

جدید Untouchables

بدن انباشته اند در بیمارستان ها در چند هفته گذشته بعد از اعضای خانواده حاضر به ادعای آنها از ترس از عفونت و گفت: Madhuri Ramdas Gaikar یک پرستار در شاه ادوارد بیمارستان یادبود. ترس شدید در اطراف این ویروس تا ایجاد یک کلاس جدید از نجس ها در هند با کامپیوتر خود و خانواده خود را در حال دوری با همسایگان خود و یا shunted از آپارتمان های اجاره ای.

"ما استفاده می شود به نگه داشتن کاغذ و هر چیز دیگری آماده, هنوز هم بدن نمی شد که دور گرفته شده است" گفت: Gaikar.

3b9g8prg

بيمارستان اورژانس بخش در حال دیدن دو برابر تعداد بیماران آنها تخت گفت: یک دکتر در یک دولت-اجرای بیمارستان که نمی خواهید به نام ترس از پیامدهای از کارفرما. این بدان معنی است که اکسیژن ایستگاه تا به حال به سرویس های متعدد بیماران و برخی مجبور شدند برای به اشتراک گذاشتن تخت, او گفت:.

دیگر تنگنا است و در بخش مراقبت های امکانات و مراقبت های بهداشتی کارکنان-پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه و کارکنان تمیز کردن -- به عنوان بسیاری از آنها آلوده و یا قرنطینه.

"بحرانی بیماران در حال تلاش سخت برای به دست آوردن تخت همه جا در بمبئی" گفت: Vikas Oswal یک بخش خصوصی قفسه سینه پزشک که همچنین بیماران می بیند در این دولت اجرا: Shatabdi بیمارستان. "در آن طول می کشد 12-16 ساعت برای پیدا کردن یک تخت. تخت پر کنید تا بلافاصله با بیمار بعدی در صف."

ترس از عفونت

در حالی که ویروس دیگر فاصله از ووهان به نیویورک و در برگامو ایتالیا دیده می شود به طور مشابه تحت الشعاع بیمارستان بمبئی وضعیت مرکب است -- برخی می گویند ایجاد شده -- با بی میلی از آن عظیم و بهتر-مجهز خصوصی نظام سلامت را درگیر ویروس مراقبت از ترس از عفونت است.

وجود دارد کمبود تخت برای بخش های مراقبت ويژه و یا Icu و مراقبتهای ویژه در ابتدا زمانی که این بیماری همه گیر را شکست اما آن را تا حد زیادی شده است به کاهش در حال حاضر با توجه به سانجی بلوط یک پزشک عنوان بمبئی ویروس task force راه اندازی در مه توسط دولت ماهاراشترا -- دولت که در بمبئی واقع شده است.

دولت گرفته بیش از 80 درصد از کل دسته تخت و تمام تخت ICU در شهرستان های خصوصی امکانات مراقبت از بهداشت و بلوط گفت: در یک ایمیل. این تخت "نمایش داده می شود و alloted از طریق یک مشترک هیئت مدیره خط تیره" در قیمت مقرون به صرفه است.

با وجود این تلاش ها برخی از بیماران هنوز شلوغ است.

اعضای یک خانواده که نمی خواست فاش شود به خاطر ترس از آبرو صرف یک شب در یک آمبولانس پس از سه بیمارستان های خصوصی حاضر به hospitalize خود را سالمندان دیابتی مادر که تا به حال تب و حملات لرز. خصوصی امکانات اصرار بر یک گواهی نشان او ویروس رایگان و نگه داشته و هدایت او را به بیمارستان های دولتی.

این زن خواسته بود به گذراندن شب در طبقه در یک دولت-اجرای بیمارستان به عنوان او منتظر برای او نتایج آزمون وجود نداشت خالی تخت گفت: یکی از بستگان او. خانواده را انتخاب کرد به او را دور نگه دارید و سعی بیمارستان های دیگر.

S Kumar یک مددکار اجتماعی در بمبئی تلاش برای تضمین کمک های پزشکی برای یک زن که تا به حال دچار آسیب مغزی پس از یک سقوط در خانه. حداقل سه پیشرو در بیمارستان های خصوصی اصرار بر گواهی و گفت او ندارد Covid-19 قبل از شروع درمان با توجه به کومار. زن مرده قبل از درمان او می تواند شروع به.

"درمان به تعویق افتادن درمان را تکذیب کرد" کومار گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال دیده می شود حداقل نیم دوجین مرگ و میر در شش هفته گذشته به دلیل عدم مراقبت های پزشکی به موقع.

نابرابری های اجتماعی

وضعیت هرج و مرج نیز در معرض عواقب ناشی از نابرابری های اجتماعی است که تقسیم و تعریف بمبئی که در آن globe-trotting به مدیران در آپارتمان زندگی می کنند بعد به محله های فقیرنشین که در آن رانندگان آشپز و تصفیه خانه اقامت است.

شهر دیرینه مسائل مربوط به آن را به زمین مناسب برای پرورش بسیار مسری پاتوژن, حد تلاش های دولت. همچنین خانه های Dharavi آسیا را شلوغ زاغه جایی که به عنوان بسیاری از هشت نفر ممکن است اقامت در 100 فوت مربع قلع hutment و 80 های عمومی.

ننگ است و پیچیده تماس با ردیابی و اجتماعی فاصله تلاش به خصوص در زاغه خوشه با مراقبت های بهداشتی کارگران مسدود شده و پلیس در حال حلیم با سنگ.

مقامات محلی شده اند به شدت ramping تا امکانات آماده به عنوان بسیاری از 100,000 تخت با ایجاد قرنطینه امکانات در همه جا از یک دوره مسابقه به افلاک و پارک طبیعت. جدید 1,000 تخت Covid-19 بیمارستان ساخته شده بود از ابتدا در عرض دو هفته و شروع هفته گذشته است.

محلی مقامات بهداشت عمومی نیز با ارسال اعلامیه به 75,000 بخش خصوصی پزشکان به آماده شدن برای یک دو هفته اجباری ویروس وظیفه به بقیه بسیار خسته و overworked بخش عمومی کارکنان مراقبت های بهداشتی.

کاهش ویروس

تهاجمی ضد عفونی و تماس با ردیابی کمک کرده است تا آهسته نرخ که در آن ویروس موارد دو برابر در سراسر بمبئی. در زاغه خوشه Dharavi سرعت در حال حاضر 20 روز به جای سه در ماه آوریل است.

در حالی که وجود دارد به اندازه کافی تخت به صورت غیر انتقادی و بدون علامت بیماران: Shatabdi بیمارستان Oswal گفت: بحران در تخت های هواکش و اکسیژن ایستگاه های حیاتی بیماران است.

بیماران آمده برای نفس نفس نفس زدن و گاهی اوقات نمی تواند را نجات داد, گفت دولت, بیمارستان, دکتر, ذکر شده در قبل است.

"سیستم مراقبت های بهداشتی به زودی قرار داده می شود در یک وضعیت بسیار دشوار است که در آن آنها را به یک انتخاب بین که به ارائه مراقبت به و که به سادگی می گویند "ما نمی توانیم هر چیزی را برای شما'," گفت: Vivekanand Jha مدیر اجرایی موسسه جورج بهداشت جهانی در هند.

برای پزشکان و پرستاران در خط مقدم چالش های کوه.

شده اند وجود دارد موارد که در آن بستگان را فقط سمت چپ بیماران در بخش های گرفته و خاموش می ترسم که آنها ممکن است گرفتن ویروس به گفته احمد پزشک در شاه ادوارد بیمارستان یادبود.

"بهداشت و درمان کارکنان گرفته round-the-clock, مراقبت از این بیماران," او گفت:. "ما نمی دانیم که نام خود را و یا تاریخ اما باید شروع به درمان خود را به هر حال."

شمشیر بر سر خود

برخی از کارگران پزشکی گفت: پوشش رسانه ای از شرایط بد در بيمارستان های دولتی بود و روحیه اش را تضعیف آنها شده اند و کار خستگی ناپذیر برای هفته ها.

Gaikar پرستار در شاه ادوارد یادبود بیمارستان نمی ماند با او نه ساله پدر یا شوهر برای دو ماه. نه او بازدید او از پدر و مادر سالمند برای ترس از آلوده کردن آنها.

"این بسیار دشوار است که زندگی خود را در معرض خطر" Gaikar گفت. "وجود دارد این شمشیر همیشه حلق آویز بیش از سر خود را. من تست مثبت زمانی که من سواب گرفته شده است پس وظیفه?"

--با کمک از P R Sanjai و جواهر جورج.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب