مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی و سپس حذف تصویری از حامی فریاد "قدرت سفید"

Doanld مغلوب ساختن پیشی جستن حذف این ویدئو از حساب توییتر خود را در میان خشم (فایل)واشنگتن: رئیس جمهور ایالات

توسط ELEMENTORSITE در 8 تیر 1399
Trump Tweets, Then Deletes Video Of Supporter Yelling 'White Power'

Doanld مغلوب ساختن پیشی جستن حذف این ویدئو از حساب توییتر خود را در میان خشم (فایل)

واشنگتن:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه مشترک یک ویدیو از یک موضع بین anti-مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان و حامیان او که در آن یک مرد شعارهای سفید "قدرت" -- قبل از حذف آن در میان اعتراض.

"با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاهای" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بالای کلیپ ویدیوئی. "چپ رادیکال هیچ چیز دموکرات ها سقوط خواهد کرد در پاییز."

این فیلم ظاهرا در فلوریدا بازنشستگی جامعه را نشان می دهد یک مرد رانندگی گلف سبد خرید بلبرینگ "مغلوب ساختن پیشی جستن 2020" و "امریکا برای اولین بار" نشانه بودن heckled توسط سرويس معترضان شعار "نژادپرست است."

به عنوان آنها فریاد زدن در هر یک از دیگر راننده بارها و بارها دهان عبارت "قدرت سفید" با مطرح مشت.

"قدرت سفید! شما بروید وجود دارد سفید قدرت. آیا می شنوید ؟ " این تظاهرات yells پشت در او را.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی این ویدئو در مدت کوتاهی پس از 7:30 am. اما در 11 am آن دیگر قابل مشاهده در حساب توییتر خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است متهم به دامن زدن تنش های نژادی از جمله در سراسر کشور فرضی بیش نژادی و نابرابری باعث مرگ-در-بازداشت آفریقایی آمریکایی جورج فلوید یک ماه پیش.

Infamously پس از خشونت مرگبار بازمی گردد نئو نازی ها در برابر مقابله با معترضان در ویرجینیا شهر بلکسبرگ در سال 2017, او اعلام کرد که وجود دارد به "بسیار خوب مردم در هر دو طرف است."

این "روستاها" تصویری باعث یک واکنش فوری در رسانه های اجتماعی و تهمت متحدان فشرده شد به دفاع از آن در صبح روز یکشنبه بحث را نشان می دهد.

حزب جمهوری خواه تنها سیاه سناتور " تیم اسکات مصاحبه در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" به نام کل فیلم "توهین آمیز است."

"ما می توانیم بازی سیاست با آن و یا ما نمی توانیم. من به رفتن نیست. من فکر می کنم آن را غیرقابل دفاع. ما باید آن را به پایین. این چیزی است که من فکر می کنم."

همچنین سوال در سی ان ان مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر بهداشت الکس آذر ادعا کرد که او تا به حال دیده نشده از فیلم و یا تهمت را صدای جیر جیر.

"اما بدیهی است که نه رییس جمهور و دولت او و نه من می خواهم هر چیزی را به حمایت از سفید برتری و یا هر چیزی که پشتیبانی تبعیض از هر نوع" آذر گفت.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن