پس سنگی از ماه ژوئن چهار ناظران بازار به اشتراک گذاری چشم انداز خود را برای ماه ژوئیه

سهام کاهش یافته و دوباره روز جمعه تنها روز باقی مانده در ماه است. S&P 500 در مسیر نزدیک کردن ژوئن پایین 1%

توسط ELEMENTORSITE در 8 تیر 1399

سهام کاهش یافته و دوباره روز جمعه تنها روز باقی مانده در ماه است. S&P 500 در مسیر نزدیک کردن ژوئن پایین 1%.

چهار کارشناسان وزن در آنچه که سرمایه گذاران انتظار می رود در ماه جولای.

رایان Payne جمهور Payne مدیریت سرمایه می گوید: اقتصادی تصویر ممکن است بهتر از انتظار می رود در ماه آینده.

"من فکر نمی کنم سرمایه گذاران همیشه خود را یاد بگیرند و من فکر می کنم که آنچه که شما شاهد در اینجا بیش از حد. این فقط اگر شما نگاه کنید که چگونه خاموش اقتصاددانان این زمان تمام شده است من فکر می کنم در یک نقطه تولید ناخالص داخلی [به عنوان] کاهش 50 ٪ در سه ماهه دوم و من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک چهارم بد برای تولید ناخالص داخلی است, اما آن را نمی شود که بد است. سپس شما را دیدم که تعداد مشاغل در آمده در ماه مه بود که خیلی بهتر از هر کسی انتظار می رود ... من فکر می کنم شما فقط می خواهم برای دیدن بیشتر از همان."

ریک Rieder جهانی CIO از درآمد ثابت در بلکراک می گوید: اشتغال ممکن است دیگر به بهبود می یابند در برخی از صنایع.

"ما فکر می کنیم از اقتصاد آن را تلفیقی از یک سری از اشکال مختلف و ... برخی از صنایع در حال رفتن به بسیار متفاوت بازیابی الگوی از دیگران و آنهایی که ما صحبت در مورد در حال رفتن به [آنهایی که] ما فکر می کنم همچنان به خوبی انجام ... یکی دیگر از چیزهایی که اتفاق می افتد این است که مردم متوجه می شوند و این بخش غم انگیز از آن — شما می توانید با کارکنان کمتر عمل و در بسیاری از صنایع نرخ بیکاری در حال رفتن به stickier به بازگشت به این دلیل پویا است که می تواند کارآمد که در راه است."

باب الماس, مدیر عامل شرکت اطلس تاجر سرمایه می دهد فدرال رزرو نمرات بالا.

"تا کنون من فکر می کنم درجه فدرال رزرو و خزانه داری است که در جایی وجود دارد که آیا آن را یک به یک و یا منفی. من فکر می کنم اقدامات خود را فوق العاده است. من فکر می کنم آنها بوده است و سریع در نظر گرفتن درست کردن علامت. من فکر می کنم آنها شده است بسیار گسترده و ... در طول سال ما نیز باید به قضاوت بر اساس چگونه این نقش را پایین جاده اما در حال حاضر من فکر می کنم ما در حال حاضر در یک بهبود اقتصادی. من فکر می کنم از آن خواهد شد ممکن میکند."

دیوید کلی, رئیس جهانی استراتژیست در جی پی مورگان مدیریت دارایی می گوید: سرمایه گذاران باید در آن برای مسافت های طولانی.

"سهام بلند مدت دارایی. این کتاب به پایان رسید رکود است. آن آغاز شده با ویروس, آن را برای پایان دادن به با یک واکسن. این یک دو سال تجربه. آن می تواند وحشتناک اما پس از آن, آن چه شرکت را که واقعا مهم برای ارزش سهام ... وجود دارد بنابراین مقدار عدم قطعیت وجود دارد و بازارها قرار است به نفرت قطعیت بنابراین من فکر می کنم وجود دارد برخی از خطر یک اصلاح در بازار سهام است."

سلب مسئولیت