به عنوان Facebook غیر رسمی, سیاه, رهبر, Ime Archibong است که به دنبال عدالت نژادی در حالی که به دنبال چیزی که بعد از بزرگ

Ime Archibong است که Facebook را تنها سیاه, معاون رئیس جمهور در حال اجرا یک محصول را بدست آورد و یکی از معدود

توسط ELEMENTORSITE در 22 تیر 1399

Ime Archibong است که Facebook را تنها سیاه, معاون رئیس جمهور در حال اجرا یک محصول را بدست آورد و یکی از معدود سراسر صنعت فن آوری.

حسن نیت ارائه میدهد از Facebook

Ime Archibong نقش منحصر به فرد در نقش مارک زوکربرگ مدار.

برای نزدیک به یک دهه زوکربرگ تبدیل شده به Archibong هر وقت او آمده تا با ایده های خاص برای پروژه های در Facebook. Archibong نیز زوکربرگ نقطه فرد در برخورد با توسعه دهندگان شخص ثالث. خارج از دفتر دو مدیران در حال اجرا رفقا.

در حالی که Archibong, 38, شده است یک انتقادی بازیکن در Facebook پس از پیوستن به این شرکت در سال 2010 و موقعیت خود را امروز مرکزی بیشتر از همیشه. او این شرکت از محصول جدید آزمایش های مسئول برای کمک به Facebook پیدا کردن آن ضربه بزرگ بعدی. او همچنین در میان بالاترین-رتبه بندی سیاه و سفید مدیران در شرکت های کوچک و غیر رسمی رهبر, سیاه, کارمند پایه در زمانی که تنش نژادی در داخل و در سراسر شرکت را تبلیغ جهان رسیده است و یک نقطه جوش.

پس از کشته شدن جورج فلوید در اواخر ماه مه توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس و پس از آن در سراسر کشور تظاهرات نژادی عدالت فناوری دائمی تنوع مشکل مطرح به عنوان یک موضوع داغ در دره سیلیکون. Facebook, که در آن سیاه پوستان تشکیل می دهند تنها 3.1 درصد از کارکنان چهره اضافه شده خطر از دست دادن کسب و کار پس از فعال گروه موجب تبلیغات گسترده تحریم منجر علامت های تجاری عمده ای به تقاضا است که این شرکت در سرکوب سخنرانی نفرت در سراسر پلت فرم آن است.

Archibong, Facebook تنها, سیاه, معاون رئیس جمهور در شارژ از یک محصول بخش صحبت کرد تا در ماه ژوئن به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات دستگیر کشور توجه است. در Facebook داخلی, شبکه اجتماعی نوشت: او در مورد تجربه خود را به عنوان یک مرد سیاه پوست در امریکا با توجه به کارمند که خواسته بود به نام به خاطر او نبود مجاز به صحبت در مورد آن publicly. یک ماه قبل او خطاب قتل در گرجستان از Ahmaud Arbery بود که به دنبال یک گروه از مردان سفید پوست و داغستان در حالی که در تنه زدن.

گرافیک Arbery تصویری ویروسی رفت و در حالی که در سراسر کشور coronavirus همه گیر شد به طور نامتناسبی اقلیت. Archibong در زمان به Facebook به بیان احساسات خود را.

"خودخواه پوشش نقره ای از این بیماری همه گیر شده است و عدم اضطراب احساس کردم در حال اجرا به تنهایی" نوشته Archibong. "در سر من در حال حاضر اکثر مردم به سرعت حوصلگی برای جلوگیری از من از ترس از یک ویروس نیست من سیاهی. بود که همه ربوده دور این هفته به عنوان Ahmaud Arbery داستان و ظاهر. آن لطمه می زند."

CNBC صحبت با بیش از یک دوجین فعلی و سابق Facebook کارکنان و شرکای کسب و کار که مشغول به کار با Archibong درباره دو نقش در این شرکت و ارتباط خود را با زوکربرگ. اکثر نخواست نامش فاش شود به دلیل محرمانه بودن توافق نامه.

Archibong نامگذاری شد سر از Facebook محصول جدید آزمایش (NPE) تقسیم هنگامی که واحد راه اندازی شد از یک سال پیش. این گروه وظیفه با توجه به NPE وب سایت است که برای ساخت "نرم افزار جدید متمرکز دادن مردم به طور کامل تجربه های جدید برای ساختمان جامعه است."

Facebook گفت: این مجموعه تا NPE به عنوان خود را بدست آورد چرا که "بر خلاف Facebook خانواده از برنامه های NPE تیم برنامه را تغییر بسیار سریع و تعطیل خواهد شد اگر ما یاد بگیرند که آنها را مفید به مردم است." این وب سایت همچنین می گوید: "ما انتظار داریم بسیاری از شکست."

Facebook موجود شامل برنامه های اصلی خود را در "آبی بزرگ برنامه" را به عنوان به خوبی به عنوان مسنجر. همچنین پیچد در Instagram, WhatsApp و Oculus که تمام شد به دست آورد و بین سالهای 2012 و 2014. با وجود Facebook بسیاری از تلاش برای تنوع بخشیدن به این شرکت هنوز شمارش در تبلیغات برای حدود 98% از آن بیش از 70 میلیارد دلار در درآمد سالانه عمدتا از آن برنامه اصلی و Instagram.

Facebook قبلی تلاش برای ایجاد skunkworks گروه ناموفق بوده اند. این شرکت تا به حال Creative Labs بخش بود که تعطیل در سال 2015. یک آزمایشگاه برای محصولات سخت افزاری به نام ساختمان 8 تولید پورتال های ویدئویی-تماس با دستگاه, اما پس از آن بود یکپارچه Facebook را آر/VR بخش در سال 2018 است.

Facebook پورتال TV

Facebook

Archibong مانند رهبران آن تلاش کرده و به رقابت با ذاتی چالش آشنا به وقت شرکت های فن آوری. در حال توسعه برنامه های جدید Facebook رقابت با شروع یو پی اس که گرسنه هستند و متمرکز و باید برای برنده شدن با یک محصول تنها به ماندن در وجود است. اگر یک تیم در داخل Facebook نتواند در یک پروژه, اعضای, به سادگی reassigned در شرکت یک کارمند سابق گفت.

تا کنون NPE هنوز به چلپ چلوپ کردن. تیم راه اندازی کرده است و محصولات مختلفی از جمله تنظیم یک برنامه برای زوج; Hobbi که کمک می کند تا کاربران پیگیری پیشرفت در پروژه های شخصی; سوس گوجه فرنگی یک صدای تماس خدمات; و دست انداز یک نرم افزار برای ناشناس گفتگو با دیگر کاربران.

در مجموع NPE برنامه های دانلود شده 37,250 بار با توجه به سنسور برج. لحن حساب برای نزدیک به نیمی از کسانی که محبوبیت.

Facebook کاهش یافته است به Archibong در دسترس برای مصاحبه. یک سخنگوی CNBC گفت که او "است که سر پایین متمرکز NPE و ساختمان محصولات خود را با تیم است."

در حال اجرا با Zuck

Archibong آمد به Facebook از آی بی ام که در آن او کار می کرد در هر دو فنی و کسب و کار نقش. او مورد مطالعه علوم کامپیوتر و مهندسی برق در دانشگاه ییل و بعد از آن خود را به دست آورده کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از دانشگاه استنفورد.

اصلی خود را تمرکز در Facebook در سمت کسب و کار کار بر روی محصول مشارکت تحت افسر ارشد عامل شریل سندبرگ و دن رز بود که معاون رئیس جمهور از مشارکت قبل از خروج در سال 2018 است.

او در اوایل تصدی Archibong به دست آورده شهرت برای خود تبدیل می کنند. او به طور معمول فرد برای اولین بار در چکش دور در کامپیوتر خود را در ساعت 6 صبح با توجه به افرادی که با او کار می کرد. باری ویلیامز, Facebook سرب ارشد مشاوره تا سال 2016 گفت: ورود زود هنگام اجازه Archibong به دو عنوان صبح DJ.

ویلیامز گفت: Archibong است نادر توانایی به هر دو ساخت فن آوری و ایجاد چیزهای با ارزش است. او یک مخترع ذکر شده در بیش از ده اختراع ثبت شده است.

"Ime می توانید ببینید چه چیزی می تواند موفق باشد اما از لحاظ فنی باید کسب و کار و کاستی و او می توانید ببینید چه چیزی ممکن است یک کسب و کار موفقیت اما یک مشکل فنی" ویلیامز گفت. "او می تواند نقطه هر دو طرف است."

Archibong که 6 فوت و 3 اینچ قد بلند, بازی گارد در دانشگاه ییل تیم بسکتبال از سال 1999 تا سال 2003 و شناخته شده است در اطراف Facebook پردیس برای رژیم ورزش و مهارت های ورزشی.

چند سال پیش در سن فرانسیسکو تفریحی لیگ بسکتبال, بازی Archibong محافظت می شد Akintunde اسماعیل Maiyegun همکار tech اجرایی است. Maiyegun گفت: او مسدود شده و یکی از Archibong عکس منجر به برخی از بحث زباله. بعد از آن در بازی Archibong کردم انتقام خود را دو سرعت پایین دادگاه با توپ و dunking بیش از Maiyegun را دراز.

"که فقط در یک لحظه که در آن من فقط قدردانی چگونه از این جهان او بود" Maiyegun گفت.

Archibong های متعددی در حال اجرا همکاران در Facebook. یکی از آنها این است که زوکربرگ که از آن ساخته شده یکی از قطعنامه های سال جدید در سال 2016 به اجرا 365 کیلومتر است که در سال. در حال اجرا است یک سرگرمی است که به کمک Archibong پیوند با رئیس خود.

اما وارد شدن به زوکربرگ, داخلی, دایره, در Facebook نیاز های خود را از جهان بینی و Archibong است مؤمن بزرگ در این شرکت قابلیت اتصال به مردم است. Archibong همکاران می گویند او اغلب از Facebook نقش در آوردن مردم با هم.

"من باید به این مفهوم است که مردم را از چیزهایی که آنها قادر به ارتباط با یکدیگر و درک هر یک از دیگر" Archibong گفت CNBC در سال 2016.

Archibong پسر نیجریه مهاجران بخشی از تیم است که پایه و اساس Internet.org یک Facebook ابتکار به مردم حاضر در بازارهای در حال ظهور مانند آفریقا است. در سال 2016 او در لابی زوکربرگ برای بازدید از این قاره به اتمام tech چشم انداز است.

جرمی جانسون مدیر عامل شرکت Andela یک فناوری راه اندازی است که در عمل در این قاره کمک به برنامه ریزی سفر است.

"وجود دارد یک پایه درک که Ime است کسی که شما می توانید بر روی تعداد" گفت: جانسون که شرکت حمایت زوکربرگ است بشردوستانه چان زوکربرگ ابتکار. "نه فقط با مارک تعاملات اما آن را احساس می کند مانند به طور گسترده تر در سراسر Facebook که احساس عمومی Ime کسی است که همه چیز انجام می شود و شما می توانید و باید اعتماد است."

Archibong نظارت رشد Facebook جامعه از توسعه دهندگان آنها را به اتخاذ ویژگی های کلیدی مانند پلاگین های اجتماعی اشتراک گذاری و مانند دکمه های و Facebook Login. او تبدیل شد به یک جزء اصلی در F8 Facebook سالانه کنفرانس توسعه.

زوکربرگ اعتماد در Archibong بود در روشن ترین صفحه نمایش در یکی از شرکت های پر سر و صدا ترین لحظات.

در مارس 2018, اخباری که سیاسی شرکت مشاوره کمبریج Analytica تا به حال نادرست دسترسی به داده ها از 87 میلیون Facebook کاربران و با استفاده از این اطلاعات برای هدف قرار دادن تبلیغات برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. Facebook شهرت بود در حال حاضر آلوده از تپه شواهدی وجود دارد که روس ها با استفاده از این سایت به گسترش دروغ پیش از انتخابات دموکراتیک در ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

مارک زوکربرگ مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار Facebook, Inc., می رسد برای یک کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی در واشنگتن, دی سی, ایالات متحده آمریکا, در روز چهارشنبه, اکتبر. 23, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

پس از کمبریج Analytica آیات زوکربرگ قول داد این شرکت را بررسی دیگر برنامه های است که تا به حال دسترسی به اطلاعات مشابه و حسابرسی هر یک با فعالیت های مشکوک. Archibong متهم شده بود با پیشرو ممیزی به تعیین که تا به حال دیده مشکل داده و مطمئن شوید که توسعه دهندگان نمی تواند هنوز بهره برداری از پلت فرم دو سابق Facebook مدیران گفت.

Archibong ها را تمیز تا کار در زمان بیش از یک سال و در نهایت منجر به تعلیق "ده ها هزار نفر از برنامه های" همراه با 400 توسعه دهندگان نرم افزار با توجه به سپتامبر سال 2019 پست وبلاگ. Facebook نیز شکایت تعدادی از توسعه دهندگان.

"توسعه دهندگان نرم افزار باقی می ماند یک بخش حیاتی از Facebook اکوسیستم" Archibong نوشت. "آنها برای کمک به ایجاد جهان ما را اجتماعی تر و جذاب تر. اما مردم باید بدانند که ما در حال محافظت از حریم خصوصی خود را. و در سراسر هیئت مدیره ما در حال پیشرفت هستیم."

Ime دیگر کار

Archibong است که دوباره قرار است به ظهور به عنوان یک صدا در یک زمان بحران.

در ماه مه به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات بودند چیدن رئیس جمهور تهمت ارسال شده در Facebook "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." توییتر پرچم این پست به صورت بالقوه تحریک به خشونت اما در Facebook به هیچ چیز حتی به عنوان برخی از کارمندان ادعا آن نقض این شرکت استانداردهای جامعه.

Archibong نشده علنا وزن در ماده اما او آمده به Facebook دفاع در گذشته است.

در سال 2018 سابق, سیاه, کارمند نام گذاری شده را علامت Luckie ادعا در یک پست طولانی است که این شرکت تا به حال یک "سیاه مردم مشکل است." Archibong در پاسخ به Luckie در یک پیام است که ساخته شده بود ابراز ناامیدی خود را در پست و اضافه کرد که او فکر نمی کنم Luckie تجربه بود نماینده خود را سیاه و همکاران.

"همیشه وجود دارد بیشتر کار انجام می شود و تمام مردمی که در اینجا برای چندین سال انجام این کار هرگز خجالتی مورد گفت که" Archibong نوشت: پس از Luckie ارسال شده در صحبت های خود را در توییتر.

این شماره ها نگران کننده برای Facebook. با توجه به شرکت خود تنوع گزارش از 2019 تنها 1.5 درصد از ویژگی های نقش و 3.1% ارشد رهبری برگزار می شود توسط سیاه و کارکنان. در ماه ژوئن در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات Facebook وعده داده شده به افزایش نمایندگی از مردم از رنگ در موقعیت های رهبری 30 درصد بیش از پنج سال آینده. Facebook نیز متعهد 200 میلیون دلار به سمت سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و سازمان است.

کارمندان سابق CNBC گفت که کارگران سیاه پوست غالبا ترین افراد واجد شرایط در تیم های خود و پیشرفته ترین درجه, اما آنها هنوز هم اغلب نمی توانید تبلیغات آنها سزاوار است. یکی سابق, سیاه, کارمند گفت: او پس از بارها و بارها گرفتن بیش از گذشته برای پیشرفت است.

Archibong صرف سال تلاش برای تنوع و شمول در این شرکت است. او کمک کرد ایجاد سیاه@ کارمند منابع گروه در سال 2012 و چهار سال بعد جامعه سیاه اجلاس یک رویداد سالانه برای کارکنان که به طور معمول شامل یک بحث از هر دو زوکربرگ یا سندبرگ. این اجلاس در اصل برگزار شد در یک روز اما در حال حاضر دهانه دو روز.

خارج از محوطه دانشگاه Archibong است آلوم از مدیریت رهبری برای فردا, یک سازمان است که با این نسخهها کار با استعداد اقلیت برای کمک به پیشبرد حرفه خود را. Archibong فرود آمد کار خود را در Facebook با کمک از MLT و او همچنان به کار با این گروه برای ایجاد یک خط لوله برای اقلیت را استخدام کنید, به گفته یک فرد آشنا با این موضوع.

"او با استفاده از محل خود را در جهان بسیار موثر" گفت: هدر Starnes-Logwood مدیر اجرایی در در صلح زندگی می کنند یک گروه است که با این نسخهها کار با اقلیت ها در مناطق فقیر از دره سیلیکون. Archibong است سازمان رئیس.

در Facebook, Archibong است بررسی راه هایی برای پر کردن شکاف بین توسعه محصول و فعالیت. که شامل توسعه برنامه های جدید که طنین انداز با مصرف کنندگان در حالی که به طور همزمان تبدیل Facebook به یک پلت فرم است که با استفاده از آن در مقیاس برای کمک به دنبال برابری و مبارزه با بی عدالتی اجتماعی.

تصویر ارسال شده توسط Archibong در ژوئن 18

Ime Archibong, Facebook

ماه گذشته Archibong منتقل برخی از NPE کارکنان به کار بر روی محصولات در سراسر نژادی عدالت به عنوان بخشی از ابتکار گسترده تر اعلام شده توسط زوکربرگ. Archibong ارسال شده تصاویر در Facebook در اواسط ماه ژوئن یکی از ارسالی که او به عنوان یک "فضای جدید ما ساخته شده است به بالا بردن سیاه و صدای داستان است."

آن را تا به حال تنها دو هفته اما Archibong تا به حال دلیلی برای شور و شوق.

"این یکی از بیش از 700 ایده های ارائه شده تا کنون," او نوشت.

تماشا کنید: Facebook را به عمل خود را با هم به خاطر بزرگتر تبلیغtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن