KitchenAid راه اندازی یک خط جدید از شارژی لوازم آشپزخانه — و آنها در مجموع بازی تعویض

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر از گاهی یک نوآوری می آید همراه است که کاملا تبدیل راه ما تابع در آشپزخانه ما. مورد در نقطه: KitchenAid جدید خط شارژی لوازم خانگی است که به شما این آزادی و انعطاف پذیری برای وعده غذایی آمادگی هر کجا که شما می خواهید — هیچ خروجی مورد نیاز! این محدوده شامل یک هلی کوپتر دست میکسر و مخلوط کن دست آمده است که در هفت رنگ جذاب و طراحی شده توسط یک طولانی مدت باتری لیتیوم قابل شارژ. بر خلاف دیگر شارژی لوازم که تمایل دارند به سرعت پایین و قدرت باتری با هر بار شارژ می تواند قدرت از طریق مشاغل متعدد (شما می توانید ریز ریز کردن تا 40 پیاز در هلی کوپتر با یک شارژ!). شاخص نور به شما اجازه می دانم زمانی که باتری به سطح انداختن است و پس از وصل به لوازم برقی می تواند از خالی را به طور کامل شارژ در عنوان کمی تا دو ساعت. با کابل به نگرانی در مورد شما می توانید استفاده از آنها را در مناطق که در آن شما لازم نیست که دسترسی آسان به رسانه ها و یا حتی آنها را به حیاط خلوت خود را cookout.

1. بی سیم 7-سرعت همزن

نیاز هر آشپزخانه خوب میکسر دست به کار سریع از batters doughs و حتی ما مورد علاقه و جدید, خامه, دستور العمل. و در حالی که ما عاشق KitchenAid کلاسیک میکسر دست این بی سیم گزینه جدی برای ارتقاء! به جای درهم کابل که خود را محدود تحرک شما قدرت (به معنای واقعی کلمه) برای استفاده از این میکسر در هر کجا که شما می خواهید. هفت سرعت کنترل از طریق یک شماره در بالای میکسر دسته که همچنین به نمایش میزان مصرف باتری بنابراین شما می دانید که آن زمان برای شارژ. این میکسر دارای قدرت کافی را به چهار دسته از کوکی ها شکلات تراشه با یک شارژ. از آنجا که موتور پایه مسطح است, شما به راحتی می توانید بقیه مخلوط کن در آشپزخانه بین عنصر اضافه شده است. هر چند دست میکسر برای بدنام کثیف شدن این دستگاه سطح دستمال مرطوب تمیز به راحتی و انبردست ماشین ظرفشویی امن.

خرید: بی سیم 7-سرعت همزن, $100

2. شارژی 5-جام غذایی هلی کوپتر

مواد غذایی کوچک صهردرس یک نجات دهنده زندگانی هنگامی که شما باید به سرعت دبستان مواد تشکیل دهنده است که می تواند وقت گیر و یا از روی حیله و تزویر برای کار با. KitchenAid شارژی, هلی کوپتر مناسب برای کوچک تا متوسط سفت و پردازش مواد غذایی, مشاغل مانند ساخت نرخهای salsas و حتی whipping, در حالی که بی سیم ویژگی باعث می شود آن را بسیار متنوع و سر و صدا-به رایگان استفاده کنید. پنج فنجان کاسه کار است که BPA رایگان و دسته برای نگه داشتن چیزهای پایدار است در حالی که پردازش. فولاد ضد زنگ تیغه لغو احکام صادره ی و مخلوط در دو سرعت و با یک ماهوت پاک کن زدن و لوازم جانبی معلوم کرکی تخم مرغ و خامه. تمام قطعات ماشین ظرفشویی امن برای پاکسازی آسان حتی خود messiest دستور العمل های.

خرید: بی سیم 5-جام غذایی هلی کوپتر $100

اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از KitchenAid

3. بی سیم سرعت متغیر Hand Blender

KitchenAid cordless hand blender توابع مانند کلاسیک خود را غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن اما بسیار آسان تر برای رسیدگی پس از آن را وزن پایین توسط یک طناب. این به خصوص مفید است اگر شما ترکیب یک اسموتی به طور مستقیم در یک شیشه و یا خرید یک قابلمه سوپ یا سس (با هر بار شارژ می تواند پوره تا 25 کاسه سوپ!). قدرتمند بلندر سرعت متغیر کنترل می شود با یک ماشه شماره گیری در رسیدگی بنابراین شما می توانید تنظیم آن را بسته به آنچه که شما در حال ساخت و نوع بافت شما می خواهید. سرعت های پایین تر و پالس را به شما chunkier نتیجه در حالی که با سرعت بالا عملکرد صاف و ابریشمی پوره و سس. یک جایزه پن گارد نیز گنجانده شده است که در اطراف تیغه برای محافظت از سطح وسایل آشپزی خود را هنگامی که ترکیب به طور مستقیم در گلدان ها یا کوره های هلندی. تمام قطعات از جمله جابجایی ماشین مخصوص مخلوط کردن, بازو, ماشین ظرفشویی امن.

خرید: بی سیم سرعت متغیر دست ماشین مخصوص مخلوط کردن, $100

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net