استخر پیش ساخته

نصب و راه اندازی استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، از 4 تا 7 روز است. مدت زمان کوتاه یک هفته برای نصب. این استخر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

نصب و راه اندازی استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، از 4 تا 7 روز است. مدت زمان کوتاه یک هفته برای نصب. این استخر دارای لوله ها و ستون های آلومینیومی بسیار مقاوم می باشد که توسط اتصالات مستحکم به یکدیگر متصل می شوند .این استخر فریمی ULTRA XTRA پیش ساخته intex با حجم آب 31805 لیتر یکی از استخر های خانوادگی اینتکس به شمار می آید.اتصالات مستحکم ، نردبان ریلی جهت امنیت بیشتر کودکان در صورت عدم استفاده از استخر ، پمپ تصفیه آب شنی ، زیر انداز جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و مهار اشیا تیز برروی زمین هنگام راه اندازی اولیه استخر و روکش استخر جهت صرفه جویی در مصرف آب به جهت تمیز نگه داشتن آب و عدم تعویض آب و بسته بندی مناسب و استاندارد ، کیسه حمل و قیمت مناسب و همچنین چاپ بسیار زیبای سرامیکی ظریف داخل استخر موجب شده تا این استخر خانوداگی اینتکس یکی از پرفروش ترین ها ازمحصولات اینتکس به شمار بیاید در کف این استخر دریچه ای برای تخلیه آب تعبیه شده که عمل تخلیه آب را آسان کرده است . حلقه دور استخر از باد پر می شود و بعد از آن فقط باید با شلنگ آب درون این استخر را پرکنید که با پر شدن استخر لبه بادی این محصول بالا می آید و استخر به راحتی آماده شنا می شود .این محصول intex دارای پمپ تصفیه به همراه خود می باشد که این پمپ توسط دو شلنگ به استخر متصل می شود . This con᠎tent was g en er ated by G᠎SA C on te᠎nt Ge᠎nerator ᠎DE​MO᠎!

استخر های زینکالیوم بسته به جنسی که دارد نسبت به ورق گالوانیزه دارای طول عمر بیشتر و مقاومت بالاتری در برابر فرسایش و زنگ زدگی دارد. تولید به راحتی می تواند بافت ضد لغزش را به پله ها و کف استخر اضافه کند. مدرن استخر، علاوه بر تولید در زمینه نصب و راه اندازی این استخر ها نیز تجربه و دانش فراوانی کسب کرده و پروژه های استخر پیش ساخته، متعدد اجرا شده در نقاط مختلف ایران از جمله نصب استخر پیش ساخته در شیراز، دزفول، نصب استخر پیش ساخته در مازندران، نوشهر، نور، رویان، سلمان شهر، کلار آباد، چمستان، چالوس و حتی خارج از کشور، توسط ما گویای این مدعاست. استفاده نمود. استخر های پیش ساخته در چند نوع خانواده از نظر نوع ساخت تولید شده اند که عبارتند از: استخر های فریمی مستطیلی فایبرگلاس، استخر های مستطیلی برزنتی، استخر های فریمی گرد (که خود به انواع فایبرگلاس و همچنین طرح چوب نیز تقسیم بندی می شوند)، استخر های ایزی ست معمولی، استخر های ایزی ست فریم دار (اوال فریم) و استخر های پیش ساخته کودک. اگرچه به نظر میرسد مکان این دژها نسبتاً با هسته داخلی استخر فاصله داشته باشد، اما در دوران قرون وسطی آنها را «در شهر بزرگ استخر» میدانستند.

در ادامه به بیان مزایای استخر پیش ساخته خواهیم پرداخت. اما بیایید در ادامه به صورت دقیقتر بررسی کنیم که با استفاده از این استخر ها چه مزایایی شامل حال شما میشود. استخر از سده سوم پیش از میلاد تا اوایل سده سوم پس از میلاد به عنوان پایتخت فرمانروایان فرترکه و شاهان پارس شکوفا شد. قلعه ساسانی استخر واقع در خاوریترین رخنمون مرودشت محل آخرین مقاومت ایرانیان در برابر حمله اعراب به پارس بود. برای تمیز نگه داشتن استخر پرتابل حتما از قرص کلر و سبد کلر و پمپ تصفیه استفاده کنید. استخر پیش ساخته اینتکس , سبد قرص کلر برای انداختن قرص ضد عفونی کننده در داخل آن ، روکش استخر برای جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل آب استفاده نمایید . قیمت استخر پیش ساخته چقدر است؟ استخر پیش ساخته, فروش استخر های پیش ساخته پرورش ماهی با ابعاد مختلف و قیمت استخر پیش ساخته های مناسب در نمایندگی فروش استخر پیش ساخته و فریمی و اینتکس در سایت استخر اینتکس در ایران، خرید استخر پیش ساخته در فروشگاه اینترنتی استخر های پیش ساخته و آماده و پرتابل و انواع استخر پیش ساخته فایبرگلاس و قابل حمل و استخر های متحرک با نصب سریع و آسان.

3. سطح استخر باید نرم و صیقلی و عاری از هرگونه تیزی و زبری باشد، هیچ کس نمی خواهد زمانی که کودکانش در استخر شنا می کنند پوست بدنشان به خاطر کشیده شدن به سطح زبر و ساینده استخر زخمی شود. به دلیل اینکه این نوع استخر پیش ساخته سطح صاف و صیقلی دارند، امکان رشد جلبک در آنها وجود ندارد. جلبک ها و صاحبان استخر 2 جزء جدایی ناپذیرند اما در مورد استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، به علت سطح غیر متخلخل خود به مبارزه با این هیولای سبز مشهور است. استخر پیش ساخته فایبرگلاس، برای اولین بار در ایران توسط گروه مهندسین مدرن استخر، در سه طرح و اندازه تولید شده است. در دتایل تعریف شده برای تولید ، آب بندی تایل های بتنی در پروپوزال فنی تولید قرار گرفته است و صرفاً با درخواست مشتری نسبت به تغییر آن اقدام می شود . 3. سه عدد چراغ LED 40 وات رنگی از نوع RGB واتر پروف با ترانس و کابل و آب بند. استخر فایبرگلاس، به طور یکپارچه از جنس فایبرگلاس ساخته می شود و نیازی به ماده آب بند ندارد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن