وام مسکن نجات بالن توسط یک و نیم میلیون وام بیشتر در یک هفته

علامت مخفف خارج Freddie Mac ستاد در مکلین ویرجینیا, ایالات متحده است.اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژبه عنوا

توسط ELEMENTORSITE در 5 اردیبهشت 1399

علامت مخفف خارج Freddie Mac ستاد در مکلین ویرجینیا, ایالات متحده است.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان اقتصادی shutdown خطر و زیان کار کوه بیشتر وام گیرندگان در حال امید بستن برای تاخیر خود را ماهانه پرداخت وام مسکن از طریق وام مسکن تحمل نظر دارد.

اکثریت انجام می دهند آن را از طریق یک برنامه طراحی شده برای ارائه کمک به دارندگان اوراق با پشتوانه وام خانه بخشی از coronavirus مراقبت عمل بسته امداد.

فقط بیش از 3.4 میلیون وام, نمایندگی 6.4 ٪ از همه وام مسکن برجسته در حال حاضر در تحمل نظر دارد. که افزایش 477,000 وام فقط در یک هفته و یا نزدیک به 9% پرش با توجه به شوالیه سیاه وام مسکن داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت است که در حال اجرا هفتگی برگه.

این forbearances نمایندگی $754 میلیارد دلار در سال پرداخت نشده اصلی. آنها عبارتند از: 5.6 ٪ از همه وام با حمایت دولت تحت حمایت شرکت Fannie Mae و Freddie Mac و 8.9 درصد از تمام FHA/وام. در سطح فعلی وام مسکن کنندگان ملزم به پیشبرد $2.8 میلیارد دلار از اصل و پرداخت بهره در هر ماه به دارندگان اوراق قرضه وام مسکن از دولت حمایت وام.

روز چهارشنبه فدرال تامین مالی مسکن آژانس که تنظیم Fannie Mae و Freddie Mac, اعلام کنندگان خواهد بود محدود به این پرداخت را برای 4 ماه. Fannie Mae معمولا نیاز به پرداخت می شود ساخته شده برای یک سال. بدون در نظر گرفتن کنندگان از GSE-حمایت وام هنوز هم می تواند چهره بیش از 7 میلیارد دلار در پیشرفت با توجه به تعداد وام در تحمل تا کنون. گفت: برخی از این حرکت کافی نیست و کمک کنندگان.

"در حالی که این اخبار را کاهش می دهد کنندگان' بدترین حالت جریان نقدی مطالبات ما همچنان به تماس در وزارت خزانه داری و فدرال رزرو به ارائه تسهیلات نقدینگی به اطمینان حاصل شود که کنندگان می توانید در ادامه کار مهم خود را از پیشرفت از دست رفته پرداخت به سرمایه گذاران و همچنین پرداخت مالیات بر املاک و حق بیمه از طرف تلاش وام" گفت: باب Broeksmit مدیر عامل شرکت وام مسکن بانکداران انجمن.

برای FHA وام مای Ginnie در حال حاضر راه اندازی یک نقدینگی تسهیلات به کنندگان تسکین.

نه همه وام در تحمل هستند مورد حمایت دولت. در مورد 740,000 وام یا برگزار بانک در ترازنامه یا در خصوصی-برچسب اوراق بهادار نیز در تحمل نظر دارد. این نشان دهنده $207 میلیارد دلار در پرداخت اصل تعادل است. اکثر این وام ها هزینه بالاتر به اصطلاح وام ادم تنومند و بدقواره.

شمارش انتظار می رود که همراه با زیان کار است. وام گیرندگان مواجه شده اند تنها یکی از پرداخت های ماهانه پس از کامل اقتصادی shutdown.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب