رئیس BJP مرتبط, گروه دانشجویی, به اتهام اذیت و آزار چنای زن

ABVP ملی رئیس جمهور Dr Subbiah Shanmugam چنای زن همسایه.برجستهABVP رئیس شد متهم به اتهام اذیت و آزار یک زن 52

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399
Chief Of BJP-Linked Student Group Charged For Harassing Chennai Woman

ABVP ملی رئیس جمهور Dr Subbiah Shanmugam چنای زن همسایه.

برجسته

  • ABVP رئیس شد متهم به اتهام اذیت و آزار یک زن 52 ساله در چنای
  • او متهم است که ادرار در آستان زن در خانه
  • او همچنین متهم به پرتاب با استفاده از ماسک صورت و زباله
چنای:

ملی رئیس جمهور Akhil Bharatiya Vidyarthi Parishad (ABVP) یک گروه دانشجویی مرتبط BJP متهم شده است به اتهام اذیت و آزار یک زن 52 ساله در چنای.

مورد ثبت شده بود پس از خانواده این زن ادعا کرد که پلیس شهر بود و نه پر کردن یک گزارش اطلاعاتی (FIR) باعث اختلاف شده است.

خانواده زن می گوید ABVP ملی رئیس جمهور Dr Subbiah Shanmugam که همسایه او و رئیس بخش جراحی سرطان در Kilpauk کالج پزشکی بیمارستان و بیمارستان دولتی در Royapettah, ادرار در آستان زن انداخت با استفاده از ماسک صورت و زباله علاوه بر اذیت و آزار او بر روی گوشی و شکستن لوحه.

روایت ادعا دنباله ای از حوادث یک عضو خانواده گفت: NDTV که مشکل آغاز شده و حداقل چهار ماه پیش زمانی که از او خواسته Dr Shanmugam به پرداخت هزینه برای استفاده از ماشین اسلات پارکینگ در آپارتمان او پیچیده است.

"او خواهد او تماس بگیرید و آزار و اذیت درخواست اگر او می تواند او را مرغ دانا او یک گیاه خوار" یک عضو خانواده گفت.

در ماه جولای به اتهام آزار و اذیت در زمان جدید به نوبه خود. "دولت دکتر ادرار در آستان او انداخت و با استفاده از ماسک و دیگر سرگین در محل خود. ما فیلم دوربین مدار بسته, اما پلیس نمی خواهد ثبت نام FIR. آنها تنها به یک CSR (خدمات اجتماعی ثبت نام) رسید. اگر ما تا به حال با توجه به شکایت اول به دنبال اقدام قانونی برای آزار و اذیت, ازار و تحت اپیدمی عمل پلیس منتظر دکتر به شکایت و به دروغ ساخته شده ما ضد شکایت" زن نسبی گفت.

Bala, یک افسر پلیس در چنای را Adambakkam ایستگاه پلیس قبلا اتهامات را رد کرده و از پلیس انفعال. "زن نمی خواست شاه و نمی خواهید جزئیات ساخته شده است. او به ما گفت در مورد سازش در حال کار کردن است."

اما با جنجال نقشه کشی توجه رسانه های پلیس ثبت آزار و اذیت شکایت علیه Dr Shanmugam. او نیز به اتهام نقض قوانین قرنطینه و "باعث فساد".

Dr R Dhinakaran اضافی کمیسر چنای جنوبی گفت: "ما همچنین اضافه شده بخش برای ایجاد فساد و نافرمانی از قوانین قرنطینه. ما در حال بررسی فیلم دوربین مدار بسته داده شده است."

زمانی که NDTV تلاش برای رسیدن به او در ابتدا دکتر Shanmugam گفت: او تماس خواهد بود اما بازگشت نیست تماس بگیرید. بعد از آن او در پاسخ به تماس. بیانیه ای از ABVP تایید این موضوع بیش از پارکینگ ماشین اما گفت که فیلم دوربین مدار بسته بود با دستکاری.

DMK MP Kanimozhi به دنبال تامیل نادو وزیر Edappadi Palaniswami مداخله.

او در توئیتر خود نوشت: "این تبدیل به یک روال در بخشی از پلیس به نوبه خود چشم خود را بر شکایت علیه اعضای جناح راست. @CMOTamilNadu باید فورا دخالت کند و اطمینان حاصل شود که تمام درمان می شود به همان اندازه قبل از قانون است."

این بحث نیز مورد توجه در رسانه های اجتماعی با بسیاری از طرح سوال که آیا اقدام علیه Dr Shanmugam به تعویق افتاد به دلیل وابستگی سیاسی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن