کرالا مرد تماشا به عنوان کبرا بیت, در حال خواب, همسر در قتل وحشتناک طرح: پلیس

پلیس دستگیر و مار-فروشنده.کلم کرالا: یک مرد در کرالا همسر خود را کشته با اجازه سست یک مار کبری در اتاق او پس ا

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399
Kerala Man Watched As Cobra Bit Sleeping Wife In Grisly Murder Plan: Cops

پلیس دستگیر و مار-فروشنده.

کلم کرالا:

یک مرد در کرالا همسر خود را کشته با اجازه سست یک مار کبری در اتاق او پس از شکست با یک ادم خائن و بدنهاد یک بار قبل از پلیس روز دوشنبه گفت:.

تحقیقات نشان داده اند که Sooraj که مشغول به کار در یک بانک خصوصی خریداری مار به کشتن همسرش Uthra و همچنین تماشای مار ویدئوها در اینترنت. برنامه او را به دور او پول و طلا و ازدواج با شخص دیگری ،

Uthra مرده پیدا شد در خانه او در کلم در مارس 7. زمانی که خانواده او آموخته است که او تا به حال گاز گرفته شده توسط یک مار, آنها رشد مشکوک. او تا به حال گاز گرفته شده توسط یک مار در اوایل مارس به عنوان به خوبی.

آنها تا به حال یک پسر.

زمانی که پلیس شروع به حفر به مورد آنها دریافتند که Sooraj, 27 برنامه ریزی شده بود اولین تلاش در اواخر فوریه. او مرتب به شدت سمی ادم خائن و بدنهاد با کمک دوست خود Suresh, یک مار هندلر. مار کمی Uthra و او در بیمارستان بستری شد.

او منتشر شد و پس از یک ماه درمان و او رفت و به خانه پدر و مادرش.

پس از اولین تلاش Sooraj گفته خریداری یک مار کبری از همان دوست در ماه آوریل است.

در مه 6, Sooraj انداخت مار در خواب خود را ، او گفته نشسته در تخت خواب و تماشا نیش مار Uthra دو بار. او به بیمارستان منتقل شد صبح روز بعد که او مرده اعلام شد از مارگزیدگی.

Sooraj گزارش سعی در کیسه مار دوباره اما این slithered دور. او صرف یک شب بی خوابی قبل از گزارش همسرش مرده است. مار بود و بعد از آن در خانه در بر داشت.

زمانی که او سعی در حفظ مالکیت خود ملک روز پس از مرگ پدر و مادر او به نام پلیس.

پلیس می گویند او این کار را برای پول است. Sooraj دریافت مقدار نقدی و 100 حکمرانان طلا در جهیزیه اما می خواستم برای خلاص شدن از Uthra و شخص دیگری پیدا کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن