"آسمان نمی افتد": رئیس پلیس بنگالور در 33 ساعته مستند

کارناتاکا در روز شنبه گزارش داد بزرگترین آن روز تنها سنبله از 1,839 جدید COVID-19 موارد است.بنگلور: 33-ساعت مس

توسط ELEMENTORSITE در 15 تیر 1399

کارناتاکا در روز شنبه گزارش داد بزرگترین آن روز تنها سنبله از 1,839 جدید COVID-19 موارد است.

بنگلور:

33-ساعت مستند تحمیل شده در بنگلور از 8 بعد از ظهر روز شنبه تا ساعت 5 صبح روز دوشنبه با توجه به افزایش تعداد coronavirus مواردی که گزارش شده در این شهرستان است. زودتر کارناتاکا اعلام کرده بود یکشنبه مستندات با شروع از امروز. بنگلور, مشاهده, یکشنبه مستند در اوایل بیش از حد, اما این بار دقیق تر.

در نظر گرفتن به, توییتر, بنگلور, کمیسر پلیس Bhaskar رائو پرسیدم مستند شروع می شود در 8 ساعت و نتیجه گیری در ساعت 5 صبح روز دوشنبه در شهر بنگلور. شهروندان محترم فقط در خانه بمانند و لازم نیست درخواست برای استثنا به این است که در همه علاقه آسمان نمی افتد اگر شما به تعویق انداختن یک روز. لطفا تمرین خود نظم و انضباط و همکاری کنند. مبارک یکشنبه."

از روز شنبه گفته است که در شب حکومت نظامی شروع خواهد شد از 8 ساعت به جای 9 ساعت اما پایان زمان 5 am باقی خواهد ماند در سراسر کشور.

تمام ادارات دولتی خواهد شد که پنج روز هفته با شنبه را به عنوان روز تعطیل است.

کارناتاکا روز شنبه در گزارش خود بزرگترین واحد-بعد سنبله از 1,839 جدید COVID-19 موارد و 42 مربوط به مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل عفونت در دولت به 21,549 و مرگ و میر به 335 وزارت بهداشت گفت. از این بنگلور شهری اختصاص 1,172 موارد در 24 ساعت گذشته.

دولت خواسته افسران به متمرکز تخت تخصیص سیستم برای سرعت بخشیدن به بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 بيمار.

تعداد آمبولانس برای حمل بیماران مطرح خواهد شد به 250; جدا آمبولانس مرتب خواهد شد به حمل اجساد coronavirus قربانیان.

مشترک کمیسیون از هشت منطقه داده خواهد شد و مسئولیت های اضافی و کارناتاکا خدمات اداری یا KAS افسران کمک خواهد کرد که آنها را بار از کمیسر و دفتر مرکزی BBMP.

وزیر BS Yediuyurappa خواسته مقامات رزرو عروسی سالن خوابگاهها و سایر موسسات در بنگلور به تبدیل به COVID-19 مراکز مراقبت و استفاده از راه آهن مربیان با تخت به عنوان امکانات اضافی.

این مرکز اعزام 15 تیم متشکل از کارشناسان بهداشت عمومی اپیدیولوژی و دیگر متخصصان برای حمایت متحده در جنگ شامل یک ظاهر بی امان موج COVID-19 عفونت اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan مطلع شد در طول 17 گروه وزیران (GoM) جلسه برگزار شد بعد از ظهر شنبه.

هند ثبت کرده است بیش از 6.73 لاخ تایید موارد پس از وقوع آغاز شد و در چین در ماه دسامبر سال گذشته است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن