قیمت طلا می تواند در بالا 2.000 دلار در این سال پیش بینی تحلیلگران

قیمت طلا می تواند افزایش فراتر از 2000 $در سطح این سال به عنوان اقتصادی و ژئوپولیتیک ابهامات منجر به راش برای

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

قیمت طلا می تواند افزایش فراتر از 2000 $در سطح این سال به عنوان اقتصادی و ژئوپولیتیک ابهامات منجر به راش برای دارائی های ایمن تحلیلگران پیش بینی کرد.

در صبح روز دوشنبه در آسیا ساعت, spot طلا شروع به پریدن کرد و به سطح رکورد معاملات در $1,931.11 در هر اونس پس از قبل در حال حرکت به عنوان بالا به عنوان $1,943.92 دلار در هر اونس برسد. کسانی که سطوح تحت الشعاع رکورد قبلی قیمت بالا مجموعه در سپتامبر 2011. طلا معامله شد و حدود 1,932.81 در هر اونس در بعد از ظهر.

"ما فکر می کنیم که زمان حرکت در چند ماه آینده خواهد شد عبور از 2000 $در هر اونس خوانده شده را علامت. سوال اصلی این است که چقدر این تجمع افزایش پس از آن" بانک مشترک المنافع استرالیا Vivek دهار و معدن, انرژی کالا تحلیلگر گفت CNBC در روز دوشنبه.

او افزود که به منظور دیدن قیمت و بالاتر از آن سطح مانند 2500 دلار در هر اونس ایالات متحده را مجبور به حرکت نرخ بهره به زیر صفر است.

وجود یک رابطه معکوس بین قیمت طلا و بازده واقعی. واقعی عملکرد یک بازگشت سرمایه گذاری است که تورم تنظیم شده است.

زمانی که بازده واقعی پایین رفتن طلا قیمت بالا خواهد رفت و بالعکس. در چنین سناریو هزینه فرصت از برگزاری, طلا, غیر-بازده دارایی پایین تر است به عنوان سرمایه گذاران مذکور بهره خواهد بود که در غیر این صورت به دست آورده در بازده دارایی.

فدرال رزرو نگه داشته است نرخ بهره را نزدیک به صفر این سال و بحث حول اینکه آیا آن را باید به منفی مانند همتایان خود در اروپا و ژاپن است.

جاشوا Rotbart شریک مدیریت در فلزات گرانبها فروشنده J. Rotbart & Co., همچنین پیش بینی کرد که قیمت طلا افزایش می یابد فراتر از 2000 دلار تا پایان سال است.

که با عجله به خرید این فلز گرانبها است رانده شده توسط یک "عامل ترس" در میان سرمایه گذاران به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و تضعیف اقتصاد جهانی گفت: CNBC در روز جمعه. "سرمایه گذاران عصبی آنها می ترسند وجود دارد یک عامل ترس و آنها عجله طلا."

Coronavirus موارد در سراسر جهان نشان داده اند هیچ نشانه ای از مصاحبه با چند کشور تجربه پس از آن امواج پس از ظاهر شدن به کنترل شیوع. وجود دارد در حال حاضر بیش از 16 میلیون موارد گزارش شده در سراسر جهان و بیش از 648,000 اند در سطح جهانی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

"با شرایط فعلی از شل شدن سیاست های پولی و مالی جهانی و رکود اقتصادی و بیکاری دولت نمی تواند کنترل این. من فکر می کنم ما را ببینید (قیمت طلا) عنوان بیش از $2,000 علامت" Rotbart گفت.

قیمت این فلز گرانبها افزایش یافت توسط نزدیک به 30 درصد این سال است.

هفته گذشته آن افزایش به نه سال پس از اتحادیه اروپا و رهبران توافق به رول کردن بی سابقه 2 تریلیون دلار بسته محرک. تحلیلگران گفته بود بسته است به احتمال زیاد به فشار نرخ های واقعی و حتی پایین تر دیده می شود به عنوان یک بوم برای طلا.

CNBC Eustance هوانگ کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب