"من هنوز هم کابوس هر شب' — سلامت کارگران مبارزه با نشانههای PTSD به عنوان coronavirus طول می کشد تلفات

یک پرستار ارزیابی یک بیمار که به تازگی بستری شده در بخش اورژانس در مرکز پزشکی منطقه ای در تاریخ 21 مه سال 2020

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399

یک پرستار ارزیابی یک بیمار که به تازگی بستری شده در بخش اورژانس در مرکز پزشکی منطقه ای در تاریخ 21 مه سال 2020 در سن خوزه ، خط مقدم کارگران ادامه دارد و برای مراقبت از coronavirus COVID-19 بیماران در سراسر منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

دیترویت – Critical care, پرستار, Kelsey Ryan خواب بیدار خفگی در شب reliving تروما درمان — و از دست دادن بیماران به Covid-19 در طول ارتفاع میشیگان همه گیر در اوایل بهار.

در رویاهای خود او را تخمگذار در تخت بیمارستان قادر به تنفس به عنوان همکاران او در بومانت سلامت در مترو دیترویت نیروی هواکش لوله پایین گلو او.

"من هنوز هم کابوس هر شب است. من مدیران و بهترین دوست در کار با قرار دادن یک لوله پایین گلو من در حالی که من گریه و التماس آنها را به. درست مثل همه بیماران من بود. من از خواب بیدار خفگی گفت:" 28 ساله پرستار ثبت شده در میشیگان.

رایان نیز Covid-19 بیمار پس از آزمایش مثبت در اواخر مارس اما او قادر به بازیابی در خانه بدون اینکه در بیمارستان بستری است.

پوسته شوک

او از دست داده و بیشتر بیماران در ماه مارس و آوریل نسبت به او از دست داده بود بیش از گذشته شش سال است. پرستاران مانند رایان اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس احساس مانند یک جنگ او گفت:. و بسیار شبیه به یک سرباز با اختلال استرس پس از سانحه یا PTSD در سمت چپ آن او با یک زخم روان و کابوس.

"این یک کمی از یک پوسته شوک. همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. آن را فقط نمی دهد ما هم برای مقابله با همه چیز را که قرار بود گفت:" مادر دو. زندگی و مرگ تصمیم گیری که می توانید یک دستگاه تنفس مصنوعی ساخته شد در ثانیه و چند بار در روز. "آن را به معنای واقعی کلمه احساس ما در جنگ است."

او و همکارانش "نیاز به یک مقدار زیادی از سلامت روانی کمک" اما او تا به حال زمان یا انرژی برای مقابله با آن تا همین اواخر. موارد در سراسر کشور باید پس از کاهش یافته و سیستم بیمارستان کمتر شد با غرق Covid-19 بيمار.

Kelsey رایان یک پرستار ثبت شده در بومانت سیستم های سلامت در میشیگان.

Kelsey رایان

"من می دانم که آن تغییر کرده است و برای همیشه خواهد شد," او گفت:. "من رمزی و انتوبه بیشتر بیماران در سه هفته پس از آن من در طول شش سال در مراقبت ويژه است."

PTSD

رایان تنها نیست. مراقبت های بهداشتی کارگران در حال مبارزه با یک نبرد جدید با کروناویروس به عنوان بسیاری از مبارزه با PTSD است که می تواند شامل فلش بک کابوس و اضطراب شدید. بسیاری از آنها شاهد مرگ بیش از سربازان در طول جنگ با کروناویروس مصرف بیش از 120,000 زندگی در ایالات متحده به تنهایی.

هر کسی که دچار افسردگی شدید و یا افکار خودکشی باید به خارج برای کمک به. ملی پیشگیری از خودکشی نجات باز است 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در 1-800-273-8255 یا متن "سلام" را به 741741.

بسیاری از پزشکان و پرستاران با کمتر شدید علائم اضطراب و استرس و هنوز هم زندگی در ترس از گسترش این بیماری به اعضای خانواده. آنها همچنین نگرانی در مورد یک تجدید حیات در موارد متحده به عنوان اجازه می دهد بیشتر و بیشتر کسب و کار به بازگشایی و همچنین استرس های مالی در اقتصاد و مقامات بهداشت عمومی می گویند.

"همه گیر و چگونه آن را تحت تاثیر مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم به عنوان یک کل قابل توجهی بوده است," دکتر گفت: لیزا مک لین مدیر پزشک سلامتی در سیستم بهداشت هنری فورد در میشیگان. "در این مرحله بهبود ما در حال حاضر توجه بسیاری از خستگی و احساس گناه و خشم و این PTSD-مانند علائم – کابوس یک فلاش بک, حس reliving حوادث."

در اوج این بیماری همه گیر در مارس 7, هنری فورد درمان 863 Covid-19 بيمار. که تعداد به 13 برای آغاز این هفته است.

Coronavirus گرفته است عوارض عاطفی در کشور, اما هیچ کدام آسیب دیده اند و بیش از کارگران خط مقدم و خانواده خود را با توجه به بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی. حدود دو سوم از کسانی که زندگی در یک خانواده با یک مراقبت های بهداشتی کارگران گفت: آنها با تجربه حداقل یک اثر سوء بر سلامت روان خود را و یا خوب بودن. که در مقایسه با نزدیک به نیمی از آمریکایی ها به طور کلی.

در Covid-19 نقاط مانند دیترویت و نیویورک که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی بودند تاخت و تاز کردن با بیماران و بیمارستان در حال ارائه برنامه های توسعه مداخلات و گروه های پشتیبانی برای کارگران است. آنها را راه اندازی کرده ایم همکار به همکار گروه ها و برنامه های آنلاین با دسترسی به یک در یک کمک روحی و روانی کارشناسان و روانشناسان.

بهداشت روان در بحران

اما همه می تواند کمک کرد در زمان. پس از خودکشی از دو شهر نیویورک مراقبت های بهداشتی کارگران در مارس, شهردار, بیل د Blasio گفت: ارتش آمریکا تروما متخصصان امر کمک به این شهر کارگران خط مقدم. در ماه های اخیر این شهر به طور قابل توجهی گسترش تلاش ها برای همچنین کمک به شهروندان بسیاری از آنها نمی تواند استطاعت مشاوره. د Blasio آن را به نام "سلامت روان بحران در بحران است."

پدر دکتر لورنا M. Breen یک دکتر منهتن که مرتکب خودکشی نیویورک تایمز گفت که او تا به حال "توصیف ویرانگر صحنه از تلفات coronavirus زمان در بیماران است."

"او سعی به انجام کار خود را و آن او را کشته" دکتر Philip C. Breen پدرش به این روزنامه گفت.

سیستم بیمارستان که در آن Breen کار NewYork-پروتستان آلن بیمارستان شروع به ارائه برنامه های حمایتی برای کارکنان در ماه مارس گفته یک سخنگوی بیمارستان. آنها شامل مبتنی بر تیم بحران حمایت فوری خدمات مشاوره و روانپزشکی Symptom Tracker و منابع برای درمان (شروع)" است که برای کارکنان خود نظارت بر افسردگی یا اضطراب, علائم و اگر آنها در طول زمان توسعه.

بیش از 1800 جلسات انجام شده با بیش از 10 ، 000 از بیمارستان 47,000 کارکنان شرکت با توجه به NewYork-پروتستان آلن بیمارستان. سیستم کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا Breen به دنبال هر گونه کمک.

"به رسمیت شناختن است که ما همکاران مواجه شده اند پایدار استرس و اضطراب, NewYork-پروتستان شروع قوی ارائه خدمات بهداشت روانی از جمله فوری مشاوره خدمات به همه ما خط مقدم کارکنان در مه" ویلیامز گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. "حتی به عنوان ما امیدواریم که مواجه بدترین از این بیماری همه گیر ضروری است که همکاران ما در خط مقدم در ادامه به دسترسی به حمایت عاطفی و راهبردهای عملی به منظور افزایش سازگاری آنها به عنوان فرایند تجارب خود را."

بازیابی

دکتر آنه Browning, دستیار دین برای خوب بودن در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی گفت: آن را حدود یک تا سه سال برای مراقبت های بهداشتی کارگران به احساسی بازیابی از Covid-19.

"برخی از آنها reliving سخت ترین لحظات خود را به روز و ماه در رویاهای خود را," او گفت:. "این فوق العاده می تواند مخل."

پزشکی کارکنان شرکت به یک بیمار مبتلا به بیماری کروناویروس (COVID-19) در واحد مراقبت های ویژه (ICU) در Scripps رحمت بیمارستان در چولا ویستا کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 12 سال 2020 است.

لوسی نیکلسون | ایسنا

در ایالت واشنگتن — اولین کانون برای Covid-19 در ایالات متحده آمریکا — بیمارستان سیستم های مانند UW پزشکی و EvergreenHealth به سرعت بسیج برای کمک به کارگران خود را که مبارزه با استرس و اضطراب است. آنها راه اندازی peer-to-peer support systems, مقابله, منابع, و دیگر ابزارهای آنلاین و همچنین به عنوان فرد در مشاوره.

روش های مختلف ارتباطی و کمک رسانی به معنای رسیدن به عنوان بسیاری از کارکنان که ممکن است در خود راه ارجح به گفته دکتر شادی, Hampton, EvergreenHealth مدیر مدیریت مراقبت.

"تیم در حال تجربه یک سطح بحرانی و مرگ مانند بسیاری از آنها را تجربه نمی," او گفت:. "به طور کلی آن را هدف قرار دادن مردم کمی متفاوت است."

EvergreenHealth که درمان اولین Covid-19 شیوع در کشور شروع به ارائه منابع آنلاین برای مقابله با استرس و مسائل دیگر به دنبال رهبر تیم توسعه زندگی می کنند و آموزشی در ماه مارس است. آنلاین کنفرانس اجازه داد کسانی که می خواستند کمک های فردی برای رسیدن به خروج.

سیستم بیمارستان نیز راه اندازی یک صفحه وب که در آن کارکنان می توانند به صورت ناشناس ارسال افکار خود را به نام "55 کلمه ای داستان است." صفحه پر شده است با نظرات و مسائل مورد Covid-19 از جمله برخی از اشعار.

دکتر آنه Browning, دستیار دین برای رفاه UW دانشکده پزشکی

UW دانشکده پزشکی

قهوه و تیم او در UW پزشکی باید متمرکز بر کمک به کارکنان با مقابله با اضطراب و استرس و عدم اطمینان از این بیماری است که برای آن هیچ درمانی وجود دارد و یک واکسن است که هنوز ماه اگر نه یک سال یا بیشتر به دور است.

UW پزشکی خوشبختانه تاسیس یک همکار به همکار برنامه مشاوره در ژانویه — هفته قبل از Covid-19 زمان نگه دارید — برای کمک به طور منظم با فرسودگی شغلی. کمک کرد که کارگران در مقابله با استرس از همه گیر براونینگ گفت. این سیستم همچنین راه اندازی و مشاوره آنلاین از جمله زوم جلسات برای اعضای خانواده.

"ما به رسمیت شناختن است که مردم را پیش بینی ترس بود قطعا ریختن به خانواده و رفاه اعضای خانواده خود را تحت تاثیر قرار بود آنها را" او گفت:.

کمک گرفتن

یکی از سخت ترین چیزهایی است که رسیدن به کارکنان که بطری تا احساسات خود را و یا مانند تظاهر آنها OK زمانی که آنها نیست با توجه به هنری فورد مک لین در میشیگان. این می تواند منجر به مسخ شخصيت که در آن فرد احساس می کند جدا از بدن خود و یا تلاش برای بی حس درد توسط خود درمانی.

هنری فورد راه اندازی کرده است جدید برنامه بهداشت روان متمرکز در شش گل: فرآیند احساسات در مورد این بیماری همه گیر; از بین بردن درد و رنج است; اعتبار احساسات; آموزش در مورد سانحه رشد; جلوگیری از تبدیل شدن تاکید کرد; کاهش در آینده آسیب زا واکنش و یادگیری راهبردهای مقابله با استرس.

"وجود دارد مقدار زیادی از استرس روانی در حال حاضر برای کارکنان و ما باید مسئولیت برای کمک به آنها گفت:" دکتر بتی چو دانشیار رئیس بالینی افسر و فرمانده کیفیت افسر در حوزه هنری فورد.

Ryan همان احساس در مورد بیماران خود را در بیمارستان Beaumont در میشیگان. هنگامی که بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است و به همین دلیل او را به ادامه کار با وجود پتانسیل موج دوم او می گوید: "این کار من است."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن