داو قطره 400 امتیاز به عنوان Walgreens می افتد نزدیک به 10 درصد

سهام ایالات متحده کاهش یافت و در روز پنج شنبه به بازگشت بسیاری از هفتگی خود سود میان نگرانی های تازه بیش از co

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399

سهام ایالات متحده کاهش یافت و در روز پنج شنبه به بازگشت بسیاری از هفتگی خود سود میان نگرانی های تازه بیش از coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد است.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 400 واحد معادل 1.5 درصد. S&P 500 تضعیف 1.1%. شاخص Nasdaq Composite با معامله 0.2% پایین تر پاک کردن زودتر به دست آوردن قرار داده است که آن را در مسیر یک رکورد دیگر نزدیک است.

پنج شنبه کاهش قرار داده داو 0.5 درصد کاهش هفته به تاریخ. S&P 500 و Nasdaq نیز مقایسه پیشرفت خود را از پیش از آن در هفته.

Walgreens بزرگترین laggard در داو حذف نزدیک به 10 درصد ضعیف تر از حد انتظار درآمد برای سه ماهه قبلی است. Walgreens نیز به حالت تعلیق اشتراک خرید مجدد برنامه. بوئینگ همچنین کاهش بیش از 3 درصد است.

سهام شرکت هایی که سود از اقتصاد بازگشایی تلاش. ایالات خطوط هوایی دلتا و آمریکا همه کاهش بیش از 4 درصد. کارناوال پارسیان کاهش یافته است 2.5% و رویال کارائیب تضعیف 5.5 درصد. Kohl's کاهش یافته است 6.8%.

سهام خود را ضربه پایین روز پس از فلوریدا گزارش یک رکورد در coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان. دولت همچنین گزارش داد یک رکورد سنبله در Covid مرگ و میر. سهام اندکی بهبود پیدا کرد اما پس از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مدرن را coronavirus واکسن نامزد خواهد شد و به احتمال زیاد وارد فاز 3 از محاکمه در پایان ماه ژوئیه.

"کمتر وجود دارد دلیلی برای خوش بینی در حال حاضر بیش از وجود دارد در مه" گفت: Jason توماس اقتصاددان ارشد در AssetMark. "ما تا به حال مشاهده چه مدت آن را برای دریافت یک واکسن وجود دارد و احتمال این که ما می تواند باز کردن این کشور در مراحل و بهبود پایدار."

"ما هنوز به دنبال در یک واکسن مدتی در اوایل سال آینده, اما, این روشن است که آن را بسیار دشوار است برای باز کردن بدون ایجاد یک تجدید خروش" در coronavirus موارد توماس اضافه شده است.

سود در برخی از بزرگترین تکنولوژی های مربوط به نام دربسته در محیط و زیان پنج شنبه. آمازون رز 1.2% به بالا. الفبای مایکروسافت و اپل بودند تا کمی. این سهام باید عملکرد بهتری نسبت به این هفته به عنوان سرمایه گذاران رشد نگران اخیر جهانی coronavirus خوشه می تواند طولانی تر کردن زمان رکود اقتصادی و مردم را مجبور به ماندن در خانه برای دیگر.

"بسیاری از این نام بهره گیری از در خانه بازی گفت:" داگلاس Busch, بنیانگذار ChartSmarter. Busch اشاره کرد که از یک دیدگاه فنی او می خواهم برای دیدن تحکیم در برخی از عمده سهام فن آوری اما فکر می کند که آنها باید بیشتر صعودی در حال حرکت رو به جلو است.

بیش از 3 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده به تنهایی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهانی بیش از 12 میلیون نفر تایید شده است.

تعداد مدعیان بیکاری افزایش کمتر از حد انتظار

وال استریت بود در آینده از سود جامد شنبه با شاخص های عمده مسواک کردن یک رکورد روزانه افزایش جدید ایالات متحده Covid-19 موارد است. فناوری بزرگ ادامه داد: برای حمل گسترده تر در بازار, بالاتر در طول منظم تجاری و دوباره اجازه نزدک کامپوزیت به سبقت گرفتن شاخص S&P 500 و Dow صنعتی.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن