Chamath Palihapitiya: تسلا فشار به سمت انرژی های تجدید پذیر می تواند آن را به ارزش تریلیون ها

اجتماعی مدیر عامل شرکت سرمایه Chamath Palihapitiya گفت CNBC در روز پنج شنبه که تسلا رشد بسیار بیشتر از در مورد

توسط ELEMENTORSITE در 2 مرداد 1399

اجتماعی مدیر عامل شرکت سرمایه Chamath Palihapitiya گفت CNBC در روز پنج شنبه که تسلا رشد بسیار بیشتر از در مورد اتومبیل های الکتریکی: آن انرژی های تجدید پذیر قطعات می تواند ایلان شرکت به ارزش تریلیون ها.

"این منجر پرچین وقتی که می آید به برق و decarbonization. این است که دیگر در مورد اتومبیل که اولین موج از رشد. من فکر می کنم مردم قیمت گذاری در evisceration سنتی خودرو و یک شیفت به [وسایل نقلیه الکتریکی] که تسلا را دریافت نامتناسب سهم" Palihapitiya گفت: "Squawk Box" ، "این است که ارزش تریلیون دلار است."

تسلا شده است در یک قطره اشک. یک سال پیش تسلا سهام و تجارت بود که حدود 260$. در حال حاضر آنها بالاتر از $1,500. در اوایل این ماه تسلا جهان تبدیل شد با ارزش ترین خودروساز زمانی که بازار آن کلاه پیشی گرفته تویوتا برای اولین بار. در تاریخ 1 ژوئیه تسلا تا به حال یک بازار کلاه $206.5 میلیارد دلار در مقایسه با تویوتا $202 میلیارد دلار است. همانطور که از پنج شنبه صبح تسلا بازار کلاه $295.3 میلیارد دلار است.

این شرکت همچنین در گزارش خود اولین سال کامل از سودآوری بر اساس GAAP.

تسلا انرژی کسب و کار تا کنون گرفته اند صندلی عقب که در مقایسه با آن کلید خودرو واحد اما مشک شده است هل دادن به سمت رشد است. در آن درآمد سه ماهه دوم, گزارش تسلا گفت: انرژی خود را ذخیره سازی کسب و کار Megapack تولید سود برای اولین بار.

"چه تسلا در حال رفتن به انجام این کار با خود باطری و نرم افزار خواهد شد و همه از ناگهانی اجازه می دهد تا هر یک از ما در کسب و کار انرژی و همچنین" Palihapitiya گفت.

"دوباره مردم را عصبانی آنها را درک نمی کنند آنها سعی خواهد کرد به عقب براند و آنها اشتباه خواهد بود. و آنچه اتفاق می افتد این است که این سهام در حال حاضر به رفتن به نمایندگی از کلیت اطراف decarbonization و پایداری بنابراین واقعا عالی بود به خود این چیزی که در اطراف خودرو برای چند سال اول من آن را دریافت کنید. اما در حال حاضر من تعهد این سهام به عنوان یک فشار به سمت decarbonization نسبت به غیر قابل تنظیم انرژی و نسبت به توانایی برای همه ما تبدیل به ما کمی میکرو آب و برق است."

اشتراک CNBC در یوتیوب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن