این سکونت در نیوهمپشایر آسیاب ساختمان در معرض تیرها و یک پاسیو

"در هر نقطه" ممکن است در بالای لیست از مکان شما می خواهم و نه در حال حاضر. اما بعد از دیدن این یکی-از-یک-نوع م

توسط ELEMENTORSITE در 3 خرداد 1399

"در هر نقطه" ممکن است در بالای لیست از مکان شما می خواهم و نه در حال حاضر. اما بعد از دیدن این یکی-از-یک-نوع محل سکونت برای فروش "یک آسیاب ساختمان در نیوهمپشایر" ممکن است به آن نقطه.

این واحد دو خوابه در پیتربورو—عجیب و جالب جدید انگلستان شهر که خانه به Macdowell مستعمره—برابر است با قطعات بزرگ و جذاب. انبار-مثل فضای داخل یک بازسازی آسیاب ویژگی های افزایش سقف با تیرهای چوبی. آن را کشیده و به 1,614 متر مربع ارائه مقدار زیادی از اتاق را برای یک اندازه جزیره آشپزخانه با صندلی های ناهار خوری رسمی منطقه و جادار منطقه زندگی می کنند.

درگاه با سر ویندوز منجر به دو اتاق خواب و یک جایزه دیگر اتاق عمل به عنوان یک خواندن گوشه. تاپیک اختصاصی, اتاق رختشویي, بیش از حد, نه به ذکر است قابل ملاحظه حمام که در آن در معرض آجر دیوار احاطه یک پیاده روی در حمام.

50-پا بالکن باعث می شود اتاق را برای یک باغ کوچک و یک فضای باز ناهار خوری مجموعه. خارج از جریان رودخانه در کنار عقب اموال و طبقه پایین وجود دارد هنرمند استودیو یک استودیو یوگا و طبیعت سبز بقال بازار و کافه.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن