آمازون گفت: کارکنان به حذف Infinite از گوشی با استناد به خطرات امنیتی پس از آن تغییر ذهن خود را

Infinite لوگو دیده می شود نمایش داده شده در صفحه نمایش گوشی در این تصویر عکس گرفته شده در کراکوف, لهستان در نو

توسط ELEMENTORSITE در 22 تیر 1399

Infinite لوگو دیده می شود نمایش داده شده در صفحه نمایش گوشی در این تصویر عکس گرفته شده در کراکوف, لهستان در نوامبر 13, 2019. (عکس توسط Jakub Porzycki/NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

NurPhoto | NurPhoto | گتی ایماژ

آمازون ارسال یک ایمیل به کارکنان در جمعه درخواست از آنها برای حذف Infinite از دستگاه های تلفن همراه خود توسط 10 ژوئیه به دلیل نامشخص "خطرات امنیتی" با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط CNBC. این شرکت بعد از آن گفته است که ایمیل فرستاده شده در خطا و آن را در واقع در حال تغییر سیاست خود در قبال Infinite.

"اگر شما Infinite بر روی دستگاه شما, شما باید آن را حذف کنید 10-Jul برای حفظ دسترسی به تلفن همراه به آمازون ایمیل" اظهار داشت: این ایمیل که CNBC دیدم. "در این زمان با استفاده از Infinite از آمازون خود را, لپ تاپ, مرورگر مجاز است."

اما در بعد از ظهر جمعه آمازون سخنگو گفت CNBC "صبح امروز ایمیل به برخی از کارمندان ما فرستاده شد در خطا. هیچ تغییر سیاست های ما در حال حاضر با توجه به Infinite."

این حرکت به عنوان Infinite متعلق به پکن بر اساس ByteDance زیر رو موشکافی از واشنگتن است. با توجه به مالکیت سیاستمداران ایالات متحده آمریکا باید نگرانی در مورد Infinite لینک به چین و پتانسیل برای داده های کاربر دیده می شود توسط دولت چین.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز دوشنبه گفت ایالات متحده "به دنبال" ممنوعیت Infinite هشدار داد که اگر کاربران این برنامه را دانلود کنید آنها را در معرض خطر خود را "اطلاعات خصوصی در دست حزب کمونیست."

Infinite قبلا گفت که این فروشگاه آمریکایی اطلاعات کاربران را در سرورهای واقع در آمریکا و سنگاپور در حالی که آن مراکز داده واقع در خارج از چین است.

یک Infinite سخنگو گفت CNBC در بیانیه ای اعلام کرد که این شرکت ارزش کاربر امنیت و حفظ حریم خصوصی.

"در حالی که آمازون نیست و ارتباط به ما قبل از ارسال ایمیل خود, و ما هنوز هم نمی فهمم نگرانی های خود را ما خوش آمدید گفت و گو بنابراین ما می تواند هر گونه مسائل که ممکن است و فعال کردن تیم خود برای ادامه شرکت در جامعه ما" سخنگوی گفت. "ما افتخار می کنیم که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها به نوبه خود به Infinite برای سرگرمی الهام و اتصال, از جمله بسیاری از آمازون کارکنان و پیمانکاران که در خط مقدم از این بیماری همه گیر."

به روز رسانی: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده که زودتر ایمیل فرستاده شده در خطا به گفته یک سخنگوی آمازون.

تماشا کنید: Pompeo ممکن است Infinite بانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن