یک جعبه مقوایی است که همه شما نیاز به راحتی کار خارج بر روی لپ تاپ خود

با بیشتر و بیشتر مردم در حال کار از راه دور برای آینده قابل پیش بینی در تابستان امسال با بهره گیری از برخی از

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399

با بیشتر و بیشتر مردم در حال کار از راه دور برای آینده قابل پیش بینی در تابستان امسال با بهره گیری از برخی از هوای تازه و مصرف کنفرانس تلفنی خود را در خارج قطعا احساس می کند مانند یک گزینه وسوسه انگیز برای کمک به مبارزه با قرنطینه ناشی از خستگی. اما زمانی که شما در حال ابتلا به برخی از اشعه های لپ تاپ خود را ممکن است به خطر بیش از حد—و همچنین احتمالا کاملا غیر ممکن است برای دیدن و حتی با روشنایی صفحه نمایش تبدیل تمام راه را تا به لطف خورشید تابش خیره کننده قوی.

یک لینک کاربر یافت ساده ترین هک برای محافظت از لپ تاپ خود را و صفحه نمایش کاهش تابش خیره کننده از نور خورشید است. تام چوب مشترک نبوغ خود را "اختراع" نشان دادن یک عکس از لپ تاپ خود واقع در داخل یک جعبه مقوایی نوک بیش از افقی با قطع جریان دستگیره در خدمت به عنوان یک منبع کامل از تهویه برای حفظ دستگاه خود را' بهینه temps. چوب نام خود را هک "آخرین کار از خانه تکنولوژی" های است که آن را ایده آل برای "هنگامی که شما در حال کار از خانه و می خواهید برای لذت بردن از آفتاب و در عین حال نمی توانید ببینید لپ تاپ خود را روی صفحه نمایش به دلیل آفتاب!"

پست خود را به سرعت متصلب هزاران لایک و نظرات با بسیاری از مردم تعجب که چرا آنها تا به حال فکر انجام همان. هنگامی که یک پیرو پرسید: "چه مدت آن را برای لپ تاپ خود را به بیش از حد گرم و بسته خود را؟" چوب پاسخ شوخی "آن را در یک جعبه مقوا...نه فر" و اشاره کرد که او قرار داده شده در جعبه سایه بیشتر به جلوگیری از بیش از حد.

به طور طبیعی و چوب و فوت و فن ساخته شده راه خود را به توییتر با بسیاری از همکار از راه دور کارگران تلاش آن را برای خود به خیس خوردن تا کمی آفتاب تابستان در حالی که نگه داشتن کامپیوتر خود را از سرخ کردن.

آن را قطعا به نظر می رسد مانند وجود دارد چند راه بهتر برای رسیدن به این "جدید" کار از خانه از این—همه شما نیاز به برخی از تنقلات مورد علاقه خود را سایه و مقدار زیادی از کرم های ضد آفتاب و شما خوب به آن بروید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de