من یک پروژه بهبود صفحه اصلی برای روز پدر—و من فکر می کنم این بهترین هدیه در عین حال

پدرم سخت است برای خرید هدیه برای. پس از یک عمر Hanukkahs تولد پدر و روز من شروع به احساس می کنم مثل من انصراف

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

پدرم سخت است برای خرید هدیه برای. پس از یک عمر Hanukkahs تولد پدر و روز من شروع به احساس می کنم مثل من انصراف پایین بشکه بالقوه ارائه که برآوردن منافع خود را در بازی ها بسیار خوب ابزار و اسباب بازی "Seinfeld" طنز سفر و مختلف دیگر dorky حرفه.

اما در این سال روز پدر ارائه یک چالش جدید است. من زندگی با پدر و مادر من از اواسط ماه مارس به معنی این است که طولانی ترین ما صرف زیر یک سقف با هم از آنجایی که من یک دبیرستان. چگونه می توانم قدردانی من برای اجازه به بازگشت به خانه برای یک دوره نامحدود از زمان و برای اینکه تقبل قایق از آب عبور به گفت خانه من پدر ؟

جواب آمد به من آن را به عنوان اغلب از طریق مفهوم زبان عشق. من مطمئن هستم که پدر من حتی شنیده ام از زبان عشق اما اگر او تا به حال او می خواهم شکل را به سرعت است که او اعمال خدمات. هر زمان که من می خواهم به خانه از نیویورک او بپرسید: "هر چیزی در آپارتمان است که نیاز به تعمیر?" و مطمئن شوید به اندازه کافی زمانی که او و مادر من را مشاهده می کنید او صرف بخشی از وقت خود را تمیز کردن من تهویه مطبوع دریچه و یا تلاش دوباره به پیچ در کابینه دستگیره که همیشه به نظر می رسد را سست. این اعمال از خدمات پروژه های راه به لحاظ جسمی نشان دادن عشق خود را به نشان می دهد و نه بگویید. به عنوان یک مهندس توسط آموزش و پرورش انجام و رفع نیز ذاتی تجدید نظر به حواس خود را; او اغلب فریم وقت آزاد خود را در اطراف چیزهای کوچک برای بهبود و یا نصب کنید. حتی من دو سال از پسر می داند—یکی از اولین جملات کامل شد "Bapa رفع آن!"

بنابراین برای این روز پدر, من تصمیم به انجام یک عمل از خدمات او و کمک کردن با یک صفحه اصلی پروژه است. من می دانم که من می دانم; پروژه های بهبود صفحه اصلی همیشه رمزی "نر" یا "برای پدر" بنابراین من در ابتدا خودداری کردند در این ایده است. اما با دیدن چهره اش نور تا زمانی که من آن پیشنهاد را تایید کرد که من درست فکر کردن است که این امر او را تحریک به همان اندازه به عنوان یک Vandelay صنایع تازگی فنجان قهوه.

پروژه من در زمان ، قدرت شستشو عرشه. چرا که در تاریخ آمده چه بیشتر رضایت بخش تر از تماشای قبلا کثیف سطح دریافت لعنتی ؟ به علاوه از آنجا که من زندگی می کنند در یک آپارتمان استودیو با صفر, هوای آزاد, فضای, من هرگز استفاده از یک ماشین قدرت قبل و بنابراین من برای یادگیری چیزی جدید!

پس از پدرم چند قدرت شستن تظاهرات و به من یک آموزش در مورد چگونه به قلاب تا دستگاه به شلنگ و برق (از جمله یک توضیح که چرا من نباید نگران electrocuting خودم) کل عرشه عقب بود و من برای قدرت شستشو.

گرم بود و من به عقب و دست بلافاصله تنگ تا از پایدار حرکت های تکراری اما به طور کلی آن را یک شادی یک پروژه بسیار ساده است.

"این یکی از مورد علاقه من صفحه اصلی پروژه" پدرم گفت: او به عنوان آرام در یک صندلی روی عرشه, تماشای جوانترین دختر خود را با دقت hydroblast برخی از چوب و تخته. "این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده و قبل و بعد از آن بسیار قابل توجه است." در طول سه ساعت ما شگفت زده به عنوان قبلا یکنواخت و خسته کننده خاکستری 25 ساله و تخته رو burnished چوب ماهون شین.

حقیقت گفته شود, من نمی قدرت شستن کل عرشه توسط خودم. پدر من و من آن را تقسیم 50/50 اما من نمی آن را به عنوان ناقص هدیه. اگر هر چیزی, های مسئولیت آن را بیشتر معنی دار برای او. ما می خواهم دست و خاموش کردن دستگاه پس ما رو خسته و نشستن و تماشای به عنوان دیگر مشغول به کار دور گهگاه پارس snarky تفسیر بیش الدین از موتور. (و در مورد "پس از" عکس نگاه بیش از حد شبیه به این قبل از, عکس پدر من می خواهم آن را به شناخته شده است که این تخته ها از 25 سال و از او می خواهم برنامه ریزی شده به جای آنها در این سال قبل از COVID-19 ساخته شده آن را غیر ممکن است برای انجام این کار است.)

من به یاد داشته باشید من سه خواهر و من فریاد میکشند با لذت تماشای پدر من تغییر lightbulbs با یک قطب طولانی با یک فنجان مکش در پایان هنگامی که ما بودند ، زمانی که من شروع به زندگی توسط خودم برای اولین بار من و پدرم با هم قرار IKEA صندلی و یک میز با هم. "وجود دارد," او می گفت: هنگامی که ما به پایان رسید. "آیا آن را رضایت بخش دانستن اینکه شما ساخته شده است این, و در حال حاضر شما را وادار به استفاده از آنها را هر روز؟"

او همیشه مایل به آموزش چهار نفر از ما چگونه به انجام هر پروژه ما ابراز علاقه. در عبارت "من همیشه پیشنهاد شد که آن را به سرگرم کننده آن را به یک پروژه است. شما می توانید نتیجه را ببینید." اما من فکر می کنم برای ما این بود که بسیار مورد گرفتن برای انجام کاری با ما پدر به عنوان آن را در مورد هر پروژه سرد او مقابله.

در حالی که من در متد قدرت شستشو مطمئن شوید که برای رفتن با دانه نگه داشتن نازل حدود شش اینچ بالاتر از تخته متوجه شدم آن است می خواهم یک مدت زمان طولانی از آنجایی که ما می خواهم انجام یک پروژه با هم. هنگامی که ما در نهایت به پایان رسید و ما reveled در تحول در ما مشترک انجام است. "این قطعا سریع تر می رود با دو نفر," او گفت:. "این می تواند یک دو پروژه روز برای من است." من عاشق دانستن من می خواهم به او کمک کرد تا با چیزی است که او ارزش و گفتاری زبان عشق او. یکی از زبان عشق است هدیه دادن و من خوشحال در این واقعیت است که من می خواهم برداشت خوب است به خصوص که من شنیده ام او بگویید هر یک از خواهر و برادر خود را از طریق تلفن است که "تری را هدیه روز پدر به من قدرت شستن عرشه."

من می دانم که من هرگز عشق انجام پروژه های بهبود صفحه اصلی آنجا که پدر من می کند و من قطعا نمی دانید که بسیار در مورد snaking تخلیه که من احتمالا باید بعد از دیدن او آن را انجام شیره ذرت در بسیاری از زمان, اما شاید آن را به دلیل پایین من می دانم که او دوست دارد از کوره در رفته تماس از من درخواست او چه باید بکنید اگر یک فیوز منفجر کرد. و این هدیه ای است که نگه می دارد در دادن حداقل بین پدر من و من. یا حداقل... امیدوارم. من یک مقدار زیادی از چیزهایی که شما نیاز به ثابت زمانی که من در نهایت بازگشت به نیویورک. با تشکر در پیشبرد, پدر, و روز پدر مبارک!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب