بازدید سمور دریایی و پنگوئن و چتر دریایی از طریق Monterey Bay Aquarium زنده ویدئوها

آن را ممکن است در حالی که قبل از ما می توانید یک آکواریوم یا باغ وحش دوباره اما این بدان معنا نیست که ما می تو

توسط ELEMENTORSITE در 11 خرداد 1399

آن را ممکن است در حالی که قبل از ما می توانید یک آکواریوم یا باغ وحش دوباره اما این بدان معنا نیست که ما می توانید ببینید چه ما حیوانات مورد علاقه خود را تا هستند. Monterey Bay Aquarium زنده تصویری تغذیه از بسیاری از حیوانات خود را در دسترس بر روی وب سایت خود را, بنابراین شما می توانید تقریبا قطع با پنگوئن سمور دریایی و بیشتر.

آکواریوم ده کم زندگی می کنند در دسترس هستند در اینجا وجود دارد یکی برای تقریبا هر خلق و خوی. آرامش با دو نوع چتر دریایی پرنده-سازمان دیده بان در داخل خانه با ضمائم مخفی پرسه زدن با کوسه ها و یا فقط نگاه کردن در خلیج مانتری. در اینجا لیست کامل از آکواریوم ده live cams:

بسیاری از این اجرا از 7a.m. تا 7 بعدازظهر. به غیر از پنگوئن ها و صخره های مرجانی کم که در پایان 5 بعد از ظهر; ژله گیری به پایان می رسد که در 6 p. m. و Monterey Bay یکی اجرا می شود که 24 ساعت در روز است.

علاوه بر این زندگی فیدهای از آکواریوم نیز روایت تغذیه در زمان های برنامه ریزی در طول هفته از جمله سمور دریایی و پنگوئن که مطمئن شوید که برای تحقق دوز روزانه خود را از cuteness. پیدا کردن برنامه برای روایت تغذیه در اینجا.

آکواریوم نیز کلاس های آنلاین و فعالیت هایی برای دانش آموزان, از, pre-K از طریق کلاس 12 پوشش موضوعاتی مانند اقیانوس پلاستیکی حفاظت از محیط زیست و حیوانات مختلف. شما می توانید آن را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب