مهاجر دوچرخه سواری از 1000 متر خانه طول می کشد شکستن غذا بیش از اجرا توسط ماشین در

COVID-19: گروه نشسته بود در جاده تقسیم داشتن اغراق برنج زمانی که حادثه صورت گرفت.دهلی نو: یک کارگر مهاجر در تل

توسط ELEMENTORSITE در 22 اردیبهشت 1399
Migrant Cycling 1,000 Km Home Takes Meal Break, Run Over By Car In UP

COVID-19: گروه نشسته بود در جاده تقسیم داشتن اغراق برنج زمانی که حادثه صورت گرفت.

دهلی نو:

یک کارگر مهاجر در تلاش برای چرخه بیش از 1000 کیلومتر از دهلی نو به زادگاه خود در شرق Champaran در بیهار درگذشت در روز شنبه در لکنو پس از با یک ماشین تصادف. او جان سالم به در با همسر و سه فرزند است.

Sagheer انصاری, 26 را آغاز کرده بود از دهلی نو در مارس 5 با هفت نفر از دوستان خود را به عنوان آنها قادر به پیدا کردن کار به دلیل coronavirus مستند. آنها را در زمان پنج روز به پوشش نیمی از فاصله تا, Lucknow.

گروه نشسته بود در جاده تقسیم داشتن اغراق برنج به عنوان صبحانه در حدود 10 صبح روز شنبه. یک ماشین با لکنو شماره اول اطلاعات گزارش می گوید کنترل از دست داده و آمار آقای انصاری پس از برخورد به تقسیم. یک درخت کاشته شده در بتن پارتیشن دیگران را نجات داد.

آقای انصاری co-مسافران عمدتا از منزل خود در منطقه می گویند که راننده خودرو متحرك از خودرو و ارائه آنها را به پول به عنوان جبران خسارت اما حاضر بعد. مهاجر کارگر شد و سپس با عجله به بیمارستان جایی که او درگذشت در حالی که تحت درمان است.

محلی یک سازمان غیر انتفاعی و سیاسی کارگران مرتب پول برای یک آمبولانس برای ارسال به بدن خود خانه.

راننده بازداشت شده است و خواهد شد به زندان فرستاده می شود. پلیس باید ثبت نام یک مورد در برابر راننده باعث مرگ ناشی از سهل انگاری.

صبح روز پنجشنبه یک کارگر از چتیسگر و همسرش مجموعه ای از حل و فصل خود را در اوتار پرادش را لکنو برای خود ایجاد کرد در Bemetara منطقه - فاصله نزدیک به 750 کیلومتر. زن و شوهر درگذشت دقیقه بعد در یک تصادف جاده همان جاده است. دو فرزند خود - هر دو کمتر از پنج سال پیر شد از تصادف جان سالم به در برد.

Lakhs از کارگران مهاجر رشته شده اند در سراسر کشور به صورت هفته به دلیل در سراسر کشور مستند بسیاری بدون شغل و پول است. مرکز گذشته اجازه سفر خود به زادگاه و روستاها. راه آهن در حال اجرا است ویژه مهاجر قطار به کشتی آنها بر اساس پرداخت. اما هزاران نفر هنوز در راه رفتن و دوچرخه سواری راه خود به خانه.

هفته گذشته شانزده کارگران مهاجر در یک گروه از 20 کشته شدند پس از یک قطار باری زد بر آنها در حالی که آنها خواب بودند بر روی آهنگ در ماهاراشترا, Aurangabad.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن