Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آلمان گزارش بیش از 3,600 موارد جدید, 242 مرگ و میر بیشتر

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 30 فروردین 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2,244,300
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 154,219
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (702,164) اسپانیا (190,839) ایتالیا (172,434) فرانسه (149,130) و آلمان (141,397).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان 12:38 بعد از ظهر پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

1:55 pm: ژاپن توشیبا به تعویق انداختن انتشار سال مالی 2019 نتایج

ژاپنی کنگلومرا توشیبا اعلام کرد که به تعویق انداختن انتشار آن در سال مالی 2019 نتایج مالی در اصل برنامه ریزی شده برای 14 مه تا پایان ماه مه و یا بعد.

این شرکت گفت که این تصمیم "در بخشی به دلیل خطر تاخیر در تکمیل روش های حسابداری در برخی از شعب خارج از کشور با توجه به مستندات ناشی از این بیماری همه گیر." توشیبا همچنین با اشاره به کاهش آن روز کسب و کار در ژاپن است.

توشیبا همچنین گفت: سالانه خود سهامدار جلسه برگزار خواهد شد در ماه جولای و یا بعد.

این آخرین نمونه از چگونه همه گیر است طرح میتوانست به اقتصاد جهانی به عنوان مستندات و مهار تلاش های دندان قروچه کردن فعالیت های تجاری. بسیاری از شرکت ها در حال حاضر برداشت درآمد خود را هدایت و یا تاخیر در گزارش خود به تاثیر ویروس ابرها دید. — کریستین وانگ

1:29 pm: نیوزیلند گزارش 8 بیشتر تایید 5 'احتمال' موارد

نیوزیلند گزارش شده اضافی 13 تایید کرد و "محتمل" موارد بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع آن موارد به 1,422.

نیوزیلند تعریف احتمالی موارد به عنوان افرادی که دریافت کرده اند مثبت آزمایشگاه نتیجه آزمایش, اما در حال درمان به عنوان یک مورد تایید شده بر اساس قرار گرفتن در معرض تاریخچه و علائم بالینی.

این کشور در گزارش جدید مرگ و میر ترک آن مرگ و میر بدون تغییر در 11. نیوزیلند وزارت بهداشت گفت: 867 نفر بهبود یافته اند از Covid-19. —کریستین وانگ

1:03 pm: آلمان گزارش 3,609 موارد جدید, 242 مرگ و میر بیشتر

آلمان گزارش 3,609 جدید مورد تأیید و 242 اضافی مرگ و میر با توجه به رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و prvention.

این اعداد و ارقام را در این کشور در مجموع به 137,439 موارد و 4,110 مرگ و میر با توجه به RKI داده است. —کریستین وانگ

یک مرد با پوشیدن یک پوشش چرخه در مقابل دروازه براندنبورگ در برلین در آوریل 10, 2020, رییس جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر.

جان MacDougall | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

12:52 pm: تایلند گزارش 33 مورد جدید دیگری مرگ و میر

تایلند گزارش 33 جدید کروناویروس موارد و هیچ اضافی مرگ و میر. این کشور در حال حاضر گزارش شده و در مجموع 2,733 موارد و 47 مرگ و میر با توجه به داده ها از کشور وزارت بهداشت. —کریستین وانگ

12:01 pm: کره جنوبی گزارش 18 مورد جدید, 2 مرگ و میر

کره جنوبی گزارش داد 18 جدید مورد تأیید و بیشتر از مرگ و میر. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 10,653 مورد تأیید و 232 مرگ و میر با توجه به داده ها از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. —کریستین وانگ

11:20 am: ژاپن در بيمارستان به نوبه خود به دور بیمار به عنوان کشور مبارزات با افزایش coronavirus موارد

آسوشیتد پرس گزارش داد که در ژاپن بسیاری از بیمارستان ها و اتاق های اورژانس امتناع از درمان مردم به عنوان موسسات مراقبت های بهداشتی دست و پنجه نرم کردن با کمبود دنده محافظ و افزایش coronavirus موارد است.

اخبار سرویس گزارش داد که به تازگی یک مرد با یک تب و تنگی نفس جلوگیری شد 80 بیمارستان و هل دادن آمبولانس به صرف ساعت جستجو برای بیمارستان در مرکز شهر توکیو که خواهد او را درمان.

توکیو آتش نشانی گفت: در 11 روز اول مارس وجود دارد 830 موارد آمبولانس در حال تبدیل شده به دور بیش از پنج بیمارستان و یا رانندگی در اطراف برای بیش از 20 دقیقه برای رسیدن به اتاق اورژانس با توجه به گزارش AP. —کریستین وانگ

10:47 am: رئیس جمهور گواتمالا می گوید مهاجران در آمریکا اخراج پرواز کرده بود coronavirus

رئیس جمهور گواتمالا Alejandro Giammattei پیشنهاد "بخش بزرگی" از اخراج پرواز از ایالات متحده تا به حال coronavirus با توجه به گزارش رویترز.

او گفت: 12 به صورت تصادفی انتخاب شده مهاجران در پرواز آزمایش مثبت پس از بررسی توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری رویترز گزارش داد.

این خبرگزاری همچنین گزارش داد که پروازهای اخراج گواتمالا مهاجران از آمریکا شد یک بار دیگر به طور موقت به حالت تعلیق درآمد. — کریستین وانگ

9:56 am: سنگاپور گزارش 623 جدید موارد دیگری مرگ

سنگاپور گزارش داد 623 موارد جدید به عنوان از ظهر در مارس 17, آوردن شهر-دولت در مجموع به 5,050 موارد است.

که مجموع 708 مردم باید به طور کامل بهبود از Covid-19 بیماری و مرخص شده از بیمارستان و یا جامعه انزوا امکانات.

وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر وجود دارد 2,113 موارد هنوز در بیمارستان بستری است اما بسیاری از آنها پایدار و یا بهبود است. آن نیز وجود دارد گفت: 2,218 موارد که به "بالینی خوب" اما آزمایش مثبت برای coronavirus شده اند و جدا شده است.

یک داوطلب برای یک سازمان غیر دولتی پوشیدن محافظ PPE حمل یک جعبه از دست عفونی توزیع شده به کارگران در یک کارخانه-خوابگاه تبدیل در 17 آوریل سال 2020 در سنگاپور است.

سنگ Huiying | گتی ایماژ

این هفته از کشور جنوب شرقی آسیا گزارش یک پرش در آن تعدادی از عفونت های مارک یک شیفت از آن نسبتا پایین اعداد پیش از آن در شیوع.

بسیاری از موارد جدید شده اند کارگران خارجی مستقر در خوابگاه. بسیاری از عفونت خوشه های یافت شده در این امکانات است. مردان به طور معمول از دیگر کشورهای آسیایی کار عمدتا در بخش ساخت و ساز.

کشور و وزارت بهداشت نیز گزارش داد که 95 ساله نر شهروند جمعه درگذشت. سنگاپور ثبت شده 11 مرگ و میر مربوط به کوروناویروس. — کریستین وانگ

9:28 am: چین گزارش 27 جدید موارد اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده 27 مورد تأیید و هیچ اضافی مرگ و میر به عنوان از آوریل 17. از موارد جدید این NHC گفت: 17 شد "وارداتی" موارد نسبت داده شده به مسافران از خارج از کشور.

به ارمغان می آورد که این کشور تعداد موارد تایید شده به 82,719 در حالی که مرگ و میر می ایستد در 4,632 با توجه به آمار دولت.

ماموران امنیتی پوشیدن ماسک نگرانی بیش از COVID-19 coronavirus به عنوان گشت زنی آنها در خارج از یک مرکز خرید در پکن در تاریخ 17 آوریل سال 2020 است.

گرگ بیکر | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به طور جداگانه به NHC گفت: وجود 54 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس است اما نمایش داده نمی هر گونه علائم. که به ارمغان می آورد چین تعداد کل موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 1,017 با توجه به NHC. — کریستین وانگ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

8:30 pm: نزدیک به 90 درصد از نیروی دریایی ایالات متحده کشتی بیمارستانی در نیویورک خالی است

این USNS راحتی در بیمارستان کشتی دارای کمتر از 80 نفر در شهر نیویورک ترک نزدیک به 90 درصد از فضای موجود استفاده نشده پس از اعزام اورژانس به آمریکا کانون coronavirus بحران است.

مدت کوتاهی پس از ورود به آن خانه در بندر نورفولک ویرجینیا نظامی شناور نجات و تنظیم شد برای دریافت coronavirus بیماران نصف آن 1,000-ظرفیت تخت. به عنوان جمعه و 71 از USNS راحتی 500 تخت اشغال شد.

این USNS راحتی دیده می شود به عنوان آن را وارد بندر نیویورک در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک ایالات متحده, مارس 30 سال 2020 است.

اندرو کلی | ایسنا

در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رییس جمهور کشور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عدم بیماران در کشتی نشان داد که شهر نیویورک شفا بود.

"آنها به آن نیاز نیست که یک چیز خوب است. که مانند یک چیز خوب است. من فکر می کنم که نشان می دهد که نیویورک پیشرفت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

روز جمعه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت هنوز در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس با استناد به نزدیک به 2000 بستری روزانه. — آماندا Macias

6:47 pm: که می گوید چین تجدید نظر coronavirus عفونت اطلاعات به ترک هیچ موردی ثبت نشده'

سازمان بهداشت جهانی گفت که چین در آن تجدید نظر Covid-19 عفونت شمارش "به ترک هیچ موردی ثبت نشده" است و کشورهای دیگر نیز به احتمال زیاد نیاز به اصلاح اطلاعات خود را به عنوان سیستم در سراسر جهان در حال غرق شده است.

ووهان کانون شیوع کروناویروس در چین اضافه شده 325 مورد تأیید و 1,290 مرگ و میر به این شهر Covid-19 تعداد دفعات مشاهده شده پس از "یک شهر گسترده بررسی" رسانه های دولتی روز جمعه گزارش داد.

"این کار انجام شد در تلاش برای ترک هیچ موردی ثبت نشده" دکتر ماریا ون Kerkhove را که منجر دانشمند در Covid-19 گفت: در اخبار جلسه از آژانس ژنو مقر. "آنها در تشییع جنازه خدمات سیستم های. آنها در بیمارستان سیستم. آنها در آزمایشگاه برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه تکراری و یا اگر وجود دارد هر گونه موارد از دست رفته است." —خواهد Feuer نوح Higgins-دان

6:05 pm: تقاضا برای خانه های روستایی را نشان می دهد 'عمیق روانی تغییر" با توجه به coronavirus Redfin مدیر عامل می گوید:

مدیر عامل شرکت کارگزاری املاک و مستغلات Redfin گفت که تقاضا برای خانه های منتقل شده به مناطق روستایی به عنوان واکنش مردم به این بیماری همه گیر کوروناویروس و نگاه به حرکت در خارج از متراکم مناطق شهری است.

"ما را دیده اند که مردم بیشتر علاقه مند به آن خانه در پای کوه, دریاچه," Glenn Kelman گفت: در CNBC "بسته شدن بل." "روستایی تقاضا بسیار قوی تر در حال حاضر از شهری تقاضا و این یک تلنگر از آن شده است برای طولانی ترین زمان, که در آن همه می خواستم به زندگی در شهرستان. ما را ببینید که چگونه از آن می آید اما به نظر می رسد عمیق روانی تغییر در میان مصرف کنندگان که به دنبال خانه."—جسی پوند

5:15 pm: NBA می رسد توافق بر کاهش جبران بازیکن

انجمن ملی بسکتبال و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط اعلام کرد که آنها درباره توافق در مورد کاهش بازیکن غرامت در طول Covid-19 pandemic, با توجه به بیانیه مشترک.

این توافق نامه تصریح می کند که به منظور به بازیکنان بیشتر تدریجی کاهش حقوق و دستمزد, برنامه کاهش 25 درصد آغاز خواهد شد و با بازیکنان دو بار در ماه پرداخت به علت مه 15. این سازمان ها همچنین توافق کردند که چگونه به کاهش بازیکن جبران خسارت در صورت دائمی لغو زمان فصل به طور منظم و یا بازی حذفی به دلیل بیماری همه گیر.این توافق دسته جمعی بین NBA و NBPA تصریح می کند که جبران همه NBA فهرست بازیکنان باید کاهش می یابد در این رویداد از یک "نیروی majeure" رویداد مانند یک بیماری همه گیر و یا دولت منظور با استفاده از یک فرمول بر اساس تعدادی از بازی ها از دست رفته است. —هانا میلر

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: بازدید کنندگان گله به Jacksonville, Florida beaches پس از بازگشایی برای ورزش و فعالیتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب