پدر و مادر چسبیده به بدن نوزاد و گریه در بیمارستان سرزنش پزشکان

پزشکان و مقامات منطقه باید از هرگونه سهل انگاری.قنوج, Uttar Pradesh: پدر و مادر جوان چسبیده به بدن خود را در ی

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399

پزشکان و مقامات منطقه باید از هرگونه سهل انگاری.

قنوج, Uttar Pradesh:

پدر و مادر جوان چسبیده به بدن خود را در یک سال قدیمی پسر بچه و گریه wretchedly داخل یک بیمارستان دولتی در مجتمع بسیار ناراحت تصاویری که پدید آمده از اوتار پرادش را قنوج شهر 123 متر از دولت سرمایه لکنو. این زن و شوهر بود با عجله نوزاد به بیمارستان با یک تب و متورم گردن, اما آنها ادعا پزشکان حاضر به لمس پسر خود را به جای پرسیدن این زن و شوهر را به فرزند خود را به کانپور حدود 90 کیلومتر است که بزرگتر و تخصصی تر دولت بیمارستان.

پزشکان در بیمارستان و قنوج منطقه دولت را رد کرده و این در تاریخ ثبت شده.

تلفن همراه ویدئوها گزارش شات توسط تماشاچیان در بیمارستان حدود 4.45 pm آخرین شب نمایش Premchand و آشا دوی برگزاری مرده بدن نوزاد Anuj در بیمارستان پیچیده را ویران کرد.

kcpfgs8s

در 12 دوم تلفن همراه تصویری, Prem Chand مستعد است بر روی زمین با بدن کوچک و همسرش است که در فاصله - هر دو گریه . یکی دیگر از کلیپ گزارش شات در حالی که قبل از آن نشان می دهد که کودک بر روی تخت در بخش اورژانس بیمارستان در حال بررسی توسط یک دکتر.

"این بررسی تنها یک بار اتفاق افتاده است برخی از مردم شروع به فیلمبرداری ما در تلفن های خود را. قبل از آن هیچ دکتر مایل بود به لمس کودک من. ما وجود دارد برای 30 دقیقه. آنها نگه داشته گفت: "او را به کنپور'. من یک فرد فقیر. من هیچ پول است. چه می توانم انجام داده اند" Prem Chand در خود ایجاد کرد امروز مورد سوال است.

"گردن او متورم شد. آنها را نگه داشته و ما در حال انتظار برای 30-40 دقیقه. سپس او بستری شد اما او درگذشت" آشا دوی مادر گفت: شکستن.

پزشکان و مقامات منطقه باید از هرگونه سهل انگاری. "پسر آورده بود به بیمارستان در 4.15 ساعت گذشته ، کودک بستری در بخش اورژانس. مورد بسیار جدی بود اما یک متخصص کودک نامیده می شد به بخش اورژانس اما در یک فضای 30 دقیقه او درگذشت . پزشکان می گویند که آنها تلاش خود را, اما کودک نمی تواند ذخیره شود. پریما یک آن به نظر نمی رسد وجود دارد هر گونه سهل انگاری" Rajesh Kumar Mishra یک مقام دولتی در قنوج گفت: رسانه ها.


 tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن