داو آتی پرش بیش از 200 امتیاز پس از مدرن آن می گوید: واکسن تولید آنتی بادی به کروناویروس

آتی سهام بالاتر صعود کرد در شبانه معاملات روز سه شنبه پس از مدرن گفت: آن coronavirus واکسن آنتی بادی های تولید

توسط ELEMENTORSITE در 25 تیر 1399

آتی سهام بالاتر صعود کرد در شبانه معاملات روز سه شنبه پس از مدرن گفت: آن coronavirus واکسن آنتی بادی های تولید شده در تمام بیماران در اوایل محاکمه raising hope برای سریع تر بهبود اقتصادی.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد 265 امتیاز با اشاره به حدود 240 نقطه افزایش در روز چهارشنبه باز است. S&P 500 آتی و نزدک 100 آتی نیز با اشاره به مثبت چهار شنبه شروع برای دو شاخص.

بیوتکنولوژی مدرن بالقوه واکسن برای جلوگیری از Covid-19 تولید یک "قوی" پاسخ ایمنی یا خنثی سازی آنتی بادی در تمام 45 بیماران در مراحل اولیه خود محاکمه انسان با توجه به تازگی منتشر شده اطلاعات منتشر شده شنبه شب در کارشناسی New England Journal of Medicine.

سهام مدرن یافت بیش از 16 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز سه شنبه. سهام به طور مستقیم به یک اقتصادی بازگشایی شروع به پریدن کرد و پس از واکسن اخبار. آمریکا خطوط هوایی United Airlines رویال کارائیب کروز همه ظهور بیش از 4 درصد هر یک در گسترش تجارت است.

"این باید بیشتر افزایش اعتماد به نفس است که ما در حال گرفتن یک پاسخ ایمنی قوی در آن وجود دارد باید اعتماد به نفس بیشتر خواهد شد که این محافظ به تحصیل در انتقال Covid," Michael Yee یک مدیر عامل در Jefferies گفت: در CNBC "پول سریع." "این است که همه در کنار ما مثبت پایان نامه و دیدگاه ما این است که هر دو مدرن و Pfizer-BioNTech قطعا در مسیر خوبی برای دریافت واکسن تا پایان سال است."

سهام به پایان رسید و روز فرار جلسه در یک یادداشت بالا با داو پریدن بیش از 500 امتیاز برای پست بهترین روز خود در دو هفته. S&P 500 با افزایش 1.3 درصد تقویت شده توسط ادواری نام حساس به بهبود اقتصادی. فناوری های سنگین نزدک underperformed برای دومین روز افزایش 0.9% به عنوان تجمع عظیم در تکنولوژی آهسته.

سرمایه گذاران خواهد مانیتور یکی دیگر از دسته ای از درآمد شرکت ها نتایج روز سه شنبه با Goldman Sachs UnitedHealth بانک نیویورک ملون, U. s. Bancorp و مالی PNC تمام مجموعه به گزارش قبل از زنگ.

درآمد از بانک های بزرگ تا کنون مخلوط شده اند. جی پی مورگان چیس گزارش بهتر از حد انتظار در سه ماهه نتایج در پشت یک خروش عظیم در تجارت درآمد. ولز فارگو دچار 2.4 میلیارد دلار از دست دادن و کاهش سود خود را 10 سنت در هر سهم.

در همین حال تنش بین آمریکا و چین همچنان به افزایش است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او امضا قانون برای اعمال تحریم بر چین در پاسخ به تداخل آن با هنگ کنگ استقلال.

— CNBC جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن