هواپیمایی متحده از دست می دهد 1.6 میلیارد دلار در سه ماهه دوم به عنوان همه گیر تضعیف تقاضای سفر

یک United Airlines Boeing 777-200 هواپیمانیکولاس Economou | NurPhoto | گتی ایماژهواپیمایی متحده نوشته شده $1.6

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399

یک United Airlines Boeing 777-200 هواپیما

نیکولاس Economou | NurPhoto | گتی ایماژ

هواپیمایی متحده نوشته شده $1.63 میلیارد دلار از دست دادن خالص برای سه ماهه دوم رانده شده توسط یک شیرجه رفتن در سفر هوایی تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس حامل سه شنبه گفت.

درآمد کاهش یافت و بیش از 87 درصد از سال قبل به $1.48 میلیارد دلار از یک در سه ماه منتهی به 30 ژوئن در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران برای فروش $1.32 میلیارد دلار است.

شیکاگو مبتنی بر حامل و بزرگ دیگر-هواپیمایی رقبا که سال ها وقت صرف ساختن شبکه خود را در حال دست و پنجه نرم کردن با آنچه انتظار می رود به طور طولانی مدت اثرات این بیماری همه گیر.

ایالات گفت: این انتظار برای کاهش سوختگی نقدی به $25 میلیون در روز در سه ماهه سوم از روزانه به طور متوسط رایت از 40 میلیون دلار در سه ماهه دوم. حامل است کاهش هزاران پرواز و پارک صدها هواپیما به برش های نقدی خود سوزاند.

ایران در اوایل این ماه هشدار داد 36,000 کارکنان آن شغل خود در معرض خطر هستند این سقوط که از نظر حقوق و دستمزد فدرال حمایت منقضی خواهد شد در ماه اکتبر.

ایالات سهام بودند پایین 1.4% در postmarket تجارت.

ایالات مدیران برگزار خواهد شد تماس با تحلیلگران به شکستن نتایج خود را و چشم انداز در 10:30 a. m. ET چهارشنبه.

جنوب غربی شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی آمریکا در حال برنامه ریزی برای گزارش سه ماهه نتایج قبل از بازگشایی بازار در روز پنج شنبه.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن