Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: خانه عبور از 3 تریلیون امداد لایحه; برزیل, مکزیک, گزارش رکورد

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 27 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 307,159
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.4 میلیون دلار) و روسیه (262,843) انگلستان (238,004) اسپانیا (230,183) ایتالیا (223,885).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 9:40 a. m. پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

11:20 am: کره جنوبی گزارش 19 موارد جدید

کره جنوبی گزارش داد 19 نفر به عنوان عفونت همچنان به صعود پس از یک رشد شیوع مربوط به تعدادی از باشگاه شب. که پس از هفته های تک رقمی یا صفر عفونت.

آورده است که آن شمارش به 11,037 موارد با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آن را تا به حال دو مورد جدید مرگ و میر.

با وجود این باشگاه جدید شب های خوشه ای در پایتخت آن شهر سئول کره جنوبی گفت: این هفته که آن را به حال هیچ برنامه ای برای بازگرداندن اجتماعی, فاصله, قوانین, آن کاسته هفته گذشته با توجه به انتخاب. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:30 am: چین گزارش 8 مورد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش هشت مورد جدید شش از آن وارد شد عفونت و یا نسبت داده شده به مسافران از خارج از کشور. به ارمغان می آورد که مجموع آن به 82,941 موارد تایید شده.

وجود نداشت جدید مرگ با مرگ و میر ماندن در 4,633 با توجه به NHC. وجود 13 جدید بدون علامت موارد که در آن بیماران را نمایش علائم این بیماری است. در همه 561 موارد بدون علامت بودند تحت آزمایشات پزشکی. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:05 am: آمریکا تصویب 3 تریلیون coronavirus بسته امداد

آمریکا روز جمعه گذشت 3 تریلیون coronavirus بسته امداد که جمهوری خواهان مجلس سنا متعهد به جلوگیری از.

خانه گذشت نجات قوانین در 208-199 رای با 14 حزب دموکرات رای مخالف این لایحه و یک جمهوری خواه حمایت از آن است.

در اینجا چیزی است که این لایحه شامل. — یعقوب Pramuk

9:40 صبح: برزیل و مکزیک گزارش روزانه ضبط اوج

مسافران با پوشیدن ماسک محافظ در Estacao da Luz, central منطقه از شهرستان از سائو پائولو, برزیل, در مارس 11 سال 2020 است.

NurPhoto

برای دومین روز در حال اجرا در این هفته هر دو برزیل و مکزیک گزارش داد ثبت روزانه اوج.

برزیل تایید 15,305 موارد جدید آوردن مجموع آن به 218,223 با توجه به رویترز با استناد به آن در وزارت بهداشت. آن را تا به حال 824 مرگ و میر برای رسیدن به 14,817 مرگ و میر در کل.

آشفتگی در این کشور آمریکای لاتین صعود بیشتر آن را به عنوان از دست دوم خود را, وزیر بهداشت در یک ماه به عنوان بحران بدتر با توجه به انتخاب.

مکزیک تا به حال 2,437 جدید موارد بر اساس گزارش رویترز. آورده است که آن شمارش به 45,032 تایید عفونت.

کشور گزارش 290 مرگ و میر بیشتر به کل از 4,767 مرگ و میر در این گزارش گفت:. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:20 am: ایالات متحده گزارش خرده فروشی سیگنال های سریع تر بازسازی کسب و کار خرده فروشی

این 16.4% شیرجه رفتن در مارس خرده فروشی سیگنال های صنعت خرده فروشی را سریع تر بازسازی با شکست بیشتر و بسته شدن فروشگاه. خرید آنلاین تنها بخشی از بخش خرده فروشی نشان داد که بهبود در طول ماه, زمانی که بیشترین متحده تعطیل شد.

اقتصاددانان گفت: فروشگاه های بزرگ بودند بزرگترین بازنده اما فروشگاه جعبه بزرگ مانند Costco و خارج نمی شد پایین تقریبا به همان اندازه و خود برگزار شد. فروش آنلاین گل رز 8 درصد. — پتی Domm

9:05 am: Global موارد عبور از 4.5 میلیون

جهانی موارد پیشی 4.5 میلیون با تعدادی از موارد در امریکا صعودی.

برزیل و مکزیک هر دو گزارش ثبت افزایش تعداد موارد جدید در این هفته به عنوان عفونت در دیگر نقاط جهان مانند اروپا رو به کاهش است.

موارد تایید شده در برزیل پیشی گرفتن از آلمان و فرانسه این هفته است. این کشور آمریکای جنوبی در حال حاضر دارای ششم بیشترین تعداد عفونت با 218,223 موارد گزارش شده با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: "واکسن یا هیچ واکسن ما در حال بازگشت;' شهرستانها کلاه تحویل مواد غذایی هزینهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب