چگونه آسام دکتر کمک کرالا زن و شوهر پرواز 4-Year-Old Son بدن از درهم

Coronavirus مستند: Vyshnav Krishna Das, 4, درگذشت leukaemia در شارجه.گواتی: در میان COVID-19 گیر غریبه رو به ج

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399
How Assam Doctor Helped Kerala Couple Fly 4-Year-Old Son's Body From UAE

Coronavirus مستند: Vyshnav Krishna Das, 4, درگذشت leukaemia در شارجه.

گواتی:

در میان COVID-19 گیر غریبه رو به جلو آمده اند برای کمک به دیگران از هم جدا شده توسط هزاران مایل است. در مه 8, Krishnadas و همسرش, Divya خود را از دست داده و چهار ساله پسر Vyshnav کریشنا داس به leukaemia. اما برای 12 روز خانواده تا به حال هیچ وقت به سوگواری و حتی به عنوان آنها در تلاش بودند همه گزینه های ممکن است قادر به پرواز بدن پسر خود را به کرالا در اولین.

خانواده نقل مکان کرده بود از کرالا پلککد به شارجه در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) هفت سال پیش. آقای Krishnadas کار می کند وجود دارد با سازمان آب.

"ما شوکه شده بودند. ما نمی دانم چه اتفاقی می افتد در اطراف ما. پسر ما شناسایی شد و با سرطان خون تنها 15 روز پیش و ما او را از دست داد. تنها چیزی که ما می خواستیم به سوزاندن او را با تمام مناسک مذهبی. ما به شدت در تلاش برای بازگرداندن بدن خود را در یک پرواز خاص و کنسولگری نیز در تلاش برای کمک به, اما بسیاری از افراد با شرایط اضطراری می خواستم به بازگشت به ویژه پروازهای محدود شد. سه پرواز رفته بود و ما نمی شانس" آقای Krishnadas گفت NDTV بیش از تلفن از پلککد.

خانواده در حال از دست دادن امید است. بدن دراز کشیده بود که همه در حالی که در سردخانه از آل بیمارستان Tawam در العین. سپس به کمک آمد از یک غریبه واقع در دیبروگره در آسام.

یک پزشک و مددکار اجتماعی Bhaskar Papukon Gogoi خوانده شده در مورد این خانواده در رسانه های اجتماعی.

"چه اتفاقی برای آنها بسیار غم انگیز است. من با خودم فکر کردم اگر من می تواند از هر گونه کمک به آنها. من با دوستان من در امارات متحده عربی. گرفتاری خود را نیز در گزارش یک روزنامه در امارات متحده عربی. من قادر به تماس با خبرنگار کردم و تماس نسبی در زمان تمام جزئیات از آنها" آقای Gogoi گفت NDTV بیش از تلفن از دیبروگره.

آقای Gogoi سپس تماس وزیر خارجه Dr S Jaishankar, نقشه کشی, توجه خود را نسبت به خانواده است.

"وزیر بلافاصله. من با او تماس در مارس 13. روز بعد به من گفته شد که تمام ترتیبات ساخته شده اند" آقای Gogoi اضافه شده است.

ehouk2gg

Bhaskar Papukon Gogoi در مورد کرالا خانواده در رسانه های اجتماعی.

با وجود فشار در Vande بهارات پرواز به سرخپوستان به کنسولگری هند در امارات متحده عربی چیده شده برای بلیط و دکتر Jaishankar دستور داده است که دولت را تحمل هزینه سفر. خانواده و در نهایت هواپیما به کوچی در مارس 16 و قادر به نهایت انجام این کودک last rites.

"خانواده ویران شد. آن را می دهد برخی از رضایت که من نقش کوچکی در این فیلم نقش. من هرگز فکر نمی کردم من می تواند از هر گونه کمک به کسی که نیاز دارد آن را هزاران مایل از هم جدا. آن را فقط ممکن است پس ما در امور خارجی وزیر شد اولین سخاوتمندانه برای پاسخ به درخواست من را گرفت و آن را بسیار جدی و خانواده تقریبا رو کمک فوری" آقای Gogoi گفت.

آقای Krishnadas گفت NDTV بود که آقای Gogoi نه ابتکار عمل را برای رسیدن به آنها را برای اولین بار و انتقال پریشانی خود را به وزیر امور خارجه و وزیر گرفته نشده سریع اقدام آنها هرگز قادر به بازگشت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن