عمده تسهیلات برای عدم مهار مناطق در تامیل نادو از دوشنبه

Coronavirus تامیل نادو وجود دارد: بیش از 6000 تایید COVID-19 نفر در دولتچنای: تامیل نادو اعلام کرده است عمده ت

توسط ELEMENTORSITE در 20 اردیبهشت 1399
Major Relaxations For Non-Containment Zones In Tamil Nadu From Monday

Coronavirus تامیل نادو وجود دارد: بیش از 6000 تایید COVID-19 نفر در دولت

چنای:

تامیل نادو اعلام کرده است عمده تسهیلات در coronavirus مستند دستورالعمل شروع جمعه از جمله فرمت ساعات کار از مستقل و همسایگی مغازه ها و اجازه دادن به موسسات خصوصی برای عملکرد با کاهش تعداد کارکنان در محل.

این تسهیلات قابل اجرا خواهد بود در مهار مناطق دولت اضافه شده است.

تحت تجدید نظر دستورالعمل ها و مغازه های فروش کالاهای ضروری مانند مواد غذایی و میوه و سبزیجات می تواند از 6 صبح تا 7 بعد از ظهر. تا کنون آنها را به حال تعطیل در 1 ساعت.

مستقل و همسایگی مغازه در ایالت چنای باز می توانید از ساعت 10.30 صبح تا 6 بعد از ظهر; کسانی که خارج از شهر می تواند از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر. قبل از آنها تا به حال به نزدیک 5 بعد از ظهر.

در تازه حرکت موسسات خصوصی در چنای اجازه خواهد داشت از ساعت 10.30 صبح تا 6 بعد از ظهر است اما تنها با حداکثر 33 درصد از کل نیروی کار است. کسانی که در خارج از پایتخت می تواند باز بماند تا 7 بعد از ظهر اما باید دنبال همان 33 درصد قانون است.

پمپ بنزین در دولت مرکزی و بزرگراه ها می تواند تابع 24x7 در حالی که کسانی که در شهرهای بزرگ و خارج چنای شده اند مجاز بین 6 صبح تا 8 بعد از ظهر.

چای مغازه ها در سراسر کشور اجازه داده شده از 6 صبح تا 7 بعد از ظهر اما تنها می تواند ارائه takeaways. نقض اجتماعی فاصله قوانین - برای مثال اگر مشتریان از خوردن و نوشیدن وجود دارد - منجر به فروشگاه در بسته

در حالی که اعلام این تسهیلات دولت تصریح کرد که اجتماعی فاصله دستورالعمل باید به شدت به دنبال در تمام زمانها. به طور منظم ضد عفونی از مغازه ها و موسسات نیز باید صورت گیرد, دولت اضافه شده است.

محدودیت های دیگر به عنوان دقیق که توسط مرکز و دولت ادامه خواهد داد به اجرا شود تا سفارشات بیشتر از دولت گفت:.

تامیل نادو گزارش شده بیش از 6000 COVID-19 موارد و 68 مرگ و میر تا کنون. در سراسر هند تعداد موارد تایید شده است ومیگوید نسبت 60,000 با 1,981 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

ماه گذشته تامیل نادو اعلام کرد که "شدید مستند" در پنج شهرستانها عمده از جمله Chennai که ثبت شده اند و نزدیک به 50 درصد از آن موارد است. Chennai, Coimbatore و مادورای شد بسته به مدت چهار روز در حالی که دو شهرستانها کوچکتر سالم و Tirupur - بسته شد برای سه روز.

در طول این زمان افراد مجاز به ترک خانه های خود و حتی برای خرید مواد غذایی; تنها با فشار چرخ دستی های فروش میوه و سبزیجات و تحویل خانه از رستوران ها اجازه داده شد.

هفته گذشته دولت گفت: "شدید مستند" خواهد بود و نه توسعه یافته.

هند در میان یک مستند طولانی مدت آغاز شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در 25 مارس به شکستن coronavirus زنجیره انتقال.

برنامه ریزی برای پایان دادن به در مارس 17, مرکز دستور داده است تا مرحله به مرحله بازگشایی مغازه ها و موسسات تجاری در "نارنجی" و "سبز" مناطق و همچنین عدم مهار مناطق "قرمز" مناطق در تلاش برای افزایش رشد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im