Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مقامات بهداشت عمومی را ترک نقش در میان تهدیدات; بستری افزایش در برخی از کشورهای

تعداد تایید coronavirus موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده که در میان اولین و تهاجمی ترین برای بازگشایی ره

توسط ELEMENTORSITE در 24 خرداد 1399

تعداد تایید coronavirus موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده که در میان اولین و تهاجمی ترین برای بازگشایی رهبری برخی از مقامات محلی برای تجدید بازگشایی برنامه. در اورگان دولتی کیت براون اعلام 7 روز در سطح ایالت مکث بیشتر بازگشایی به عنوان مقامات بهداشت مطالعه قرار داده و سعی کنید برای جلوگیری از جوانه زدن شیوع است.

در آریزونا با این حال رژیم صهیونیستی است. mlb تلاش برای اطمینان بخشیدن به مردم است که افزایش موارد تایید شده بود و انتظار می رود که دولت را در بیمارستان ها باید از این ظرفیت برای رسیدگی بیشتر افزایش.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 7.55 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 422,544
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.02 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 114,066

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سن دیگو به بازگشایی شخصی خدمات مراقبت در ژوئن 19

6:40 p. m. و — شهرستان سان دیگو در کالیفرنیا خواهد بود قادر به بازگشایی مراقبت شخصی خدمات مانند ناخن سالن تو سرو و ماساژ درمانی امکانات آغاز ژوئن 19 با توجه به شهرستان سرپرست گرگ Cox.

"واقعیت این است که این کسب و کار می تواند بازگشایی در هفته آینده به این معنا نیست که بحران است و ما می توانیم استراحت," او گفت:. "کروناویروس است که هنوز هم در خارج وجود دارد در جامعه."

کاکس گفت: reopenings در کشورهای دیگر منجر به افزایش Covid-19 موارد و توصیه ساکنان به ادامه پوشیدن صورت پوشانده اند.

"ما نمی توانیم اجازه reopenings منجر به افزایش موارد است که همه خراب کردن کار خوب ما همه با هم," او گفت:. —هانا میلر

به عنوان برخی از کشورهای تسریع در بازگشایی, دیگران مکث

یک پیشخدمت در Raku یک رستوران آسیایی در بتسدا می پوشد یک محافظ ماسک صورت به عنوان خدمت به مشتریان در خارج از منزل در میان coronavirus همه گیر در 12 ژوئن 2020 در Bethesda, Maryland.

سارا Silbiger | گتی ایماژ

6:14 p. m. و — هر چند اورگان و یوتا را متوقف بازگشایی اقدامات به دلیل افزایش coronavirus موارد دیگر کشورهای حرکت رو به جلو در بهبود خود را پیشرفت.

رستوران در تگزاس مجاز به کار در 75 درصد ظرفیت در حالی که مین بازگشایی میله برای خدمات و ورزشگاه در انتخاب استان ها. مریلند به چراغ سبز برای داخل سالن ناهار خوری به سر در 50 درصد ظرفیت و انتخاب مناطق در نیویورک وارد سومین مرحله از بازگشایی که اجازه داخل سالن ناهار خوری و خاص و مراقبت های شخصی از جمله تو سرو و ناخن سالن برای بازگشایی در 50 درصد ظرفیت است.

برای اطلاعات بیشتر در آمریکا بازگشایی پیشرفت اینجا کلیک کنید.—هانا میلر

MLB می دهد بازیکن روز یکشنبه آخرین مهلت به شرایط جدید اقتصادی ارائه

یک نمای کلی طول بهار آموزش بازی بین بریوز آتلانتا و نیویورک متس قهرمان در ورزشگاه در 23 مارس 2019 در دریاچه Buena Vista, Florida.

خولیو اگویلار دو لا فرانترا | گتی ایماژ

5:46 p. m. و — لیگ اصلی بیس بال به طور رسمی ارائه شده یکی دیگر از برنامه اقتصادی به اتحادیه بازیکنان آن را به عنوان امید به از سرگیری عملیات خود را به حالت تعلیق توسط Covid-19 جولای 14.

با توجه به یک فرد آشنا با مذاکرات MLB صادر کرده است یک طرح است که خواستار 72-بازی به طور منظم فصل برنامه ریزی شده برای شروع در 14 ژوئیه با بازیکنان درآمد 70 درصد از آنها سرشکن حقوق.

این حقوق می تواند افزایش به 80% اگر postseason آوردن بازیکنان درآمد به بیش از 1 میلیارد دلار اضافی برای $200 میلیون دلار در صورتی که لیگ خود را کامل postseason فرد را تایید کرد.

با توجه به فرد پیشنهاد می کند عبارتند از: چهار شنبه, ژوئن 14 مهلت برای لیگ بیس بال بازیکنان Association (MLBPA) به قبول ارائه دهد. —جباری جوان

Wyndham مدیر عامل می گوید: اوقات فراغت سفر از سرگیری عنوان اشغال هتل سطوح افزایش

5:30 p. m. و — Hotel هتل ها و استراحتگاه مدیر عامل جف Ballotti گفت: شرکت هتل یک بار دیگر استقبال از "روزمره مسافرتی" در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"ما در حال شروع به دیدن اوقات فراغت سفر بازگشت" Ballotti گفت CNBC "بسته شدن بل." "این افرادی که می خواهید به خارج شدن از خانه افرادی که می خواهید برای دیدن خانواده و دوستان." او گفت: Wyndham اقتصاد هتل در بیش از 50 درصد اشغال در حالی که در مقیاس متوسط اشغال بیش از 40 درصد است.

Mom-and-pop اپراتورهای هتل می توانید "شکستن حتی" در حدود 30% تا 40% اشغال با توجه به Ballotti. حتی با هشت هفته متوالی افزایش اشغال نرخ Ballotti گفت که او نمی تواند پیش بینی زمانی که کسب و کار هتل را بازگشت به قبل از Covid-سطح 19. "این رفتن به یک راه طولانی بازگشت," او گفت:. —هانا میلر

اورنج کانتی دیگر نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک

مردم جمع آوری هانتینگتون بیچ در نزدیکی اسکله در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom?s منظور به طور موقت نزدیک دولت و سواحل محلی در اورنج کانتی در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا, مه 1 سال 2020 است.

کایل Grillot | ایسنا

5:15 p. m. و — ساکنان کالیفرنیا اورنج کانتی دیگر نیاز به پوشیدن ماسک صورت با توجه به اصلاح سلامت سفارش. به جای سفارش به شدت توصیه می کند با پوشیدن چهره و پوشش برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

اصلاح سفارش به پیروی از استعفای رئیس سابق بهداشت افسر دکتر Nichole سریع در اوایل این هفته. سریع دریافت کرده بود تهدید و انتقاد پس از صدور و دفاع از ماسک صورت مورد نیاز است.

نارنجی شهرستان نیز خبر قبلا در این بیماری همه گیر در هنگام کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تعطیل سواحل آن پس از آنها به سر می برند. —هانا میلر

آرکانزاس گزارش بالاترین روزانه سنبله در موارد جدید و اعداد و انتظار می رود به رشد فرماندار می گوید

ساکنان فیتویل آرکانزاس در خط صبر کنید تا فایل برای بیکاری در 6 آوریل سال 2020 است.

نیک آکسفورد | ایسنا

4:30 p. m. و — و بینالملل آسا هاچینسون گفت: دولت گزارش 731 اخبار coronavirus موارد از روز پنج شنبه بزرگترین روزانه پرش از شیوع آغاز شد. وجود دارد در حال حاضر بیش از 200 نفر در بیمارستان بستری با Covid-19 "است که به طور قابل توجهی بالاتر از زمانی که ما واقعا در آنچه که من فکر کردم اولین قله در مه" او گفت:.

آرکانزاس است و هنوز برنامه ریزی برای حرکت به آن فاز دو بازگشایی در روز دوشنبه. هاچینسون گفت: تا کنون او فکر می کند آرکانزاس' بازگشایی استراتژی مناسب است اما دولت "ممکن است انجام آن را به خوبی به اندازه کافی."

"همانطور که من نگاه به هفته آینده انتظار دارم این موارد همچنان به افزایش," او گفت:. —نوح Higgins-دان

سنای حزب دموکرات آمپر تا فشار بر PPP نظارت و راهنمایی

استیون Mnuchin, وزیر خزانه داری ایالات متحده صحبت می کند در طول سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی کمیته شنوایی در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز چهارشنبه 10 ژوئن 2020.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

4 p. m. و — حزب دموکرات نگرانی به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin در دو جداگانه انتقادات از وزارت خزانه داری را چک حفاظت از برنامه. در نامه ای امضا شده توسط تمام حزب دموکرات آنها تحت فشار قرار دادند برای تغییر فرم های مورد نیاز برنامه. برنامه در حال حاضر در 11 صفحه است که بیش از حد طاقت فرسا آنها گفت: به خصوص برای کسب و کارهای کوچک است که ممکن است منابع به استخدام حسابداران. آنها همچنین تحت فشار قرار دادند برای ایجاد یک خوبی-کارکنان خط تلفن به ارائه کمک به کسانی که استفاده از این برنامه و یک "مجموعه" از ابزار آنلاین طراحی شده برای کمک به متقاضیان است.

بعد رهبر اقلیت سنا چاک شومر برافراشته در برابر Mnuchin برای نظرات او در مجلس سنا شنوایی در اوایل این هفته نشان می دهد که وزارت خزانه داری خواهد بود نه عموم افشای اسامی دریافت کنندگان PPP وام.

"دولت اسرائیل را به شفافیت ظالمانه است و تنها در خدمت به منظور بالا بردن بیشتر سوء ظن در مورد چگونه بودجه در حال توزیع است که در واقع با بهره گیری" شومر گفت. —لورن هرش

مقامات بهداشت عمومی را ترک نقش میان انتقاد و تهدید

بهداشت و درمان کارگران جمع آوری برای ناهار خریداری شده توسط اعضای اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) در خارج از بروکلین مرکز بیمارستان در طی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در بروکلین نیویورک, مارس 28 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

3:02 p. m. و — مقامات بهداشت عمومی مبارزه با کروناویروس روبرو هستند انتقاد و تهدید اطراف آن پاسخ خود را به همه گیر و در برخی موارد در حال ترک پست خود را به عنوان یک نتیجه.

قیصر اخبار بهداشت و آسوشیتد پرس در بر داشت حداقل 27 دولت های محلی و مقامات بهداشتی در 13 ایالت استعفا بازنشسته یا اخراج شده اند از آوریل.

آسوشیتد پرس گزارش داد, اوهایو, دولت بهداشت و درمان مدیر استعفا داد و روز شنبه پس از معترضان نشان داد تا در خانه او و افسر بهداشت اورنج کانتی, کالیفرنیا., ترک دوشنبه هفته پس از انتقاد شخصی و تهدید از ساکنان و دیگر مقامات بهداشت عمومی.

رهبران در حوزه سلامت گفت: مسئولان روبرو هستند تهدید به اموال و بودجه و خسته از گرفتن گرما در اطراف مرتبط با سلامت تصمیم گیری در این بیماری همه گیر. –الکس Harring

اقامت در خانه سفارشات ممکن است بازگشت اگر موارد به شدت افزایش می یابد, CDC می گوید:

2:10 p. m. و — افزایش چشمگیر در ایالات متحده Covid-19 موارد ممکن است نیروی متحده به reimplement سخت اجتماعی فاصله اقدامات است که دیده می شد در اوایل سال جاری مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

"اگر موارد شروع به بالا رفتن دوباره, به خصوص اگر آنها به طور چشمگیری مهم است به رسمیت شناختن است که بیشتر کاهش تلاش های چنین به عنوان آنچه که اجرا شد در ماه مارس ممکن است نیاز به دوباره" CDC معاون مدیر برای بیماری های عفونی جی باتلر خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی.

این تصمیم را باید به صورت محلی ساخته شده و بر اساس "آنچه که اتفاق می افتد در جامعه در مورد بیماری, انتقال," او گفت:. به نظر آمد که کارشناسان بهداشت عمومی ابراز نگرانی که برخی از کشورهای در حال باز کردن در موعد مقرر به آمریکا زیان کار ادامه به کوه و فشار رشد می کند در رهبران دولت به مردم اجازه می دهد به بازگشت به کار. —برکلی لاولیس جونیور

CDC می گوید آمریکایی ها احساس مضطرب در مورد محدودیت های بلند در حال حاضر

آرایشگران Roni بابا و مایکل Nasimov برش مو با یک محافظ ماسک صورت بین پلاستیک جداسازی به عنوان فاز دو بازگشایی همچنان در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در یوسف سالن مو در بندر واشنگتن, نیویورک, ژوئن 11 سال 2020 است.

شانون استاپلتون | ایسنا

1:43 p. m. و — یک نظرسنجی جدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت می شود اکثر آمریکایی ها نمی خواهد احساس امنیت اگر اجتماعی فاصله اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش ویروس برداشته شد در حال حاضر. بررسی نتایج بر اساس 2,402 مردم در شهر نیویورک و لس آنجلس و به طور گسترده در سراسر ایالات متحده است.

اکثر پاسخ دهندگان در سه گروه نیز پشتیبانی می کند stay-در-خانه سفارشات و غیر ضروری کسب و کار تعطیلی CDC گفت. سلامت سازمان اشاره کرد که پاسخ های متفاوت "قابل توجهی" هنگامی که به دنبال در سن و وضعیت شغلی و ضروری کارگر وضعیت. برای مثال 43 درصد از افراد بین سنین 18 و 24 گفت: آنها احساس امن اگر محدودیت برداشته شد دو بار به عنوان بالا به عنوان افراد 65 ساله و مسن تر. —برکلی لاولیس جونیور

ویروس 'در شکوفایی در بسیاری از کشورها که می گوید:

1:34 p. m. و — به عنوان ویروس کاهش می یابد در برخی از کشورها در اروپا و آسیا همه گیر همچنان به گسترش در بسیاری از کشورها سازمان بهداشت جهانی خبر داد.

"ما نگران آن است که ما هنوز بسیار زیادی در شکوفایی این بیماری همه گیر در بسیاری از کشورها به خصوص در جنوب جهانی" دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت. "ما نگران هستیم که برخی از کشورها با داشتن مشکلات در خروج به اصطلاح مستندات آنها به عنوان شاهد افزایش موارد دوباره."

او افزود که آمریکا را مختل کرده است به خصوص سخت حسابداری برای چهار نفر از 10 کشورهایی که این ویروس در حال گسترش است به سرعت. به کشورهای دیگر مستندات خروج او گفت: این مهم است که مقامات بهداشت قادر به پاسخ به این ویروس در بیشتر هدف راه های جلوگیری از تجدید حیات. —خواهد Feuer

بستری شدن در بیمارستان افزایش متحده بازگشایی

1:25 p. m. و — به عنوان بازگشایی برنامه های پیشرفت برخی از کشورها شاهد افزایش coronavirus بستری شدن در بیمارستان در طول هفته گذشته با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده ها از Covid پیگیری پروژه. هشت متحده با تجربه افزایش بیش از 5 درصد در متوسط تعداد در حال حاضر بیماران بستری در مقایسه با میانگین هفته قبل از آن. موجود در این لیست است که در تگزاس که در گزارش سه روز مستقیم از سابقه بستری شدن در بیمارستان این هفته است.

مانند بسیاری از معیارهای مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری گسترش ویروس بستری داده تا به محدودیت های آن و وجود تنوع در کیفیت و ثبات در گزارش از متحده است. برای یک تعداد انگشت شماری از کشورهای اطلاعات در زمان بستری شدن در بیمارستان در دسترس نیست در همه. اما بستری داده است که کمتر وابسته به در دسترس بودن تست از دیگر از نزدیک دنبال اقدامات مانند تعداد موارد تایید شده است که تحت تاثیر, تست ظرفیت و شدت علائم مورد نیاز به منظور دریافت یک آزمون.

هنوز بستری است یک عقب مانده شاخص آن را می توانید هفته برای مردم به معرض این ویروس آزمایش شد و بیمار به اندازه کافی برای رفتن به بیمارستان — معنی هفته های آینده بیشتر فراهم می کند بینش به این که آیا ایالات متحده بیمارستان دوباره دیدن یک چشم انداز مثبت در coronavirus بیماران. —Nate Rattner

نیویورک AG بررسی آمازون انبار شرایط در اقدامی تلافی جویانه پروب

1:14 بعد از ظهر — نیویورک دادستانی کل در حال جمع آوری اطلاعات از آمازون انبار کارگران به عنوان بخشی از پروب آن به شرکت شیوه های کار با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز با ارسال نامه ای به آمازون در آوریل به اطلاع این شرکت آن را به دنبال ادعا می کند که این انتقام در برابر کارگران که صحبت کردم در مورد پاسخ به coronavirus.

آمازون از کار اخراج شده است حداقل شش نفر از کارکنان و نوشته شده است تا چهار کارگران بودند که صریح منتقدان این شرکت شیوه های کار و یا شرکت در تظاهرات. این شرکت قبلا مورد مناقشه ادعا می کند که این اخراج کارگران برای صحبت کردن و گفت آنها از کار اخراج شدند برای نقض سیاست های داخلی.

دفتر شروع به تماس با کارگران در اواخر ماه مارس است. تا کنون این سخن به کارکنان از امکانات در جزیره استاتن ملکه و اینوود و اضافه کردن امکانات بیشتر به فهرست خود را به عنوان آن را دریافت شکایات مردم گفت.

مکالمات لمس کرده اند در آمازون شیوه های ایمنی در طول coronavirus همه گیر از جمله اجرای, اجتماعی, فاصله, قوانین, کارگران دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی و اسناد و مدارک مثبت coronavirus موارد در امکانات. با جمع آوری این اطلاعات این دفتر است که به دنبال ساخت یک مورد از آمازون شیوه های تلافی جویانه در برابر کارگران که صحبت کردن در مورد انبار شرایط با توجه به برخی از افراد آشنا با این موضوع. —آنی پالمر

عربستان سعودی تصمیم به انصراف از حج, گزارش می گوید

12:26 p. m. و — عربستان سعودی است و با توجه به لغو سفر حج تمتع امسال با توجه به یک گزارش از بار مالی.

یک مراسم مقدس برای مسلمانان حج شامل سفر به شهر مقدس مکه و تساوی حدود 2 میلیون نفر به عربستان سعودی هر سال است. با حج در نظر گرفتن محل از جولای 29 Aug. 4 عربستان مقامات مواجه شده اند فشار برای لغو و به منظور حفظ این ویروس از گسترش.

اما با حج می رود برای تولید 12 میلیارد دلار برای عربستان سعودی لغو آن می تواند اضافه کردن فشار به اقتصاد این کشور که در حال حاضر شده است در برخورد با یک افت تقاضای نفت در میان همه گیر. —هانا میلر

چشم انداز مثبت در مسافرت هوایی و تقاضا کمک می کند تا اصلاح خطوط هوایی آمریکا' نقدی رایت

12:05 p. m. و — خطوط هوایی آمریکا می گوید که کاهش آن سوختگی نقدی به $40 میلیون بعد از یک انتظار 50 میلیون دلار در روز به لطف یک چشم انداز مثبت در سفر. فورت ورث مبتنی بر حامل با هدف از بین بردن آن سوختگی نقدی به نزدیک صفر در پایان سال است.

از طریق ژوئن 8, آمریکا شده است, پرواز به طور متوسط 129,000 مسافر در روز و آن پروازهای 62% کامل هر چند ظرفیت پایین 70% از یک سال پیش. در مارس حامل گفت: این پرواز 85,000 مسافران یک روز با یک بار عامل 47 درصد و ظرفیت خاموش 75% از مارس 2019.

با وجود افزایش در تقاضای تعداد زیادی از مردم در حال عبور از طریق پست های بازرسی در ایالات متحده فرودگاه به پایین است که 81 درصد از یک سال پیش با توجه به اداره امنیت حمل و نقل.

آمریکا همچنین تصریح کرد یک پیش بینی است که آن را هنوز هم می بیند درآمد در سه ماهه دوم به پایین 90% از یک سال پیش هنگامی که آن را نوشته فروش نزدیک به 12 میلیارد دلار. —لسلی Josephs

ایالات متحده بیمه گران می گویند آنها در قبال ویروس های مرتبط با کسب و کار کوچک هزینه های

به طور معمول شلوغ خیابان اصلی است ترک به عنوان کسب و کارهای کوچک که خط کسب و کار منطقه بسته باقی می ماند پس از فرماندار نهاد پناهگاه در محل سفارش در تلاش برای محدود کردن گسترش از coronavirus (COVID-19) در مارس 24, 2020 در رککتن, Illinois.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

10:51 p. m. و — آمریکا اموال و تلفات بیمه گفته اند که آنها نمی توانند و نه نیاز به جبران و کسب و کارهای کوچک برای هزینه های ایجاد شده توسط coronavirus بحران رویترز گزارش داد.

دولت و شهر قانونگذاران پیشنهاد نیاز به پرداخت هزینه برای بیمه درآمد از دست رفته کسب و کارهای کوچک مواجه شده اند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر به گفته رویترز،. اما آمریکا اموال بیمه مصدوم انجمن برآورد این هزینه می تواند صنعت $255 میلیارد دلار به 431 میلیارد دلار در هر ماه رقمی که گروه تجارت هشدار داد می تواند شرکت های بیمه ورشکسته سیم خدمات گزارش شده است.

بیمه استدلال کرده اند خدمات خود را پوشش می دهد تنها صدمه به اموال فیزیکی است که مانع از کسب و کار از عامل بنابراین نیاز به آنها را به پرداخت هزینه برای coronavirus مسائل مربوط خواهد بود خلاف قانون اساسی است. کارشناسان حقوقی به رویترز گفت وجود سابقه برای بیمه برای پوشش دست دادن فیزیکی بدون آسیب فیزیکی.

حدود 40 درصد از شرکت های کوچک کسب و کار وقفه پوشش با توجه به موسسه اطلاعات بیمه. —الکس Harring

بانک فدرال رزرو کانزاس, شهرستان Jackson سوراخ سمپوزیوم انتقال به مجازی

10:45 p. m. و — برای اولین بار در نزدیک به 40 سال است که بانک فدرال رزرو کانزاس سیتی سالانه سمپوزیوم مرکزی بانکداران و اقتصاددانان برگزار خواهد شد در رفت و آمد مکرر کوه جکسون هول وایومینگ با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس گزارش رویترز

این بانک را به جای میزبان یک نشست مجازی در اوت. 27-28 با موضوع: "مرور در دهه های آینده: مفاهیم سیاست های پولی" به گزارش رویترز،. در ماه آوریل این بانک گفت که "با توجه به پیامدهای" برای این رویداد پس از شنیدن اخبار جکسون دریاچه تسلیم در Grand Teton National Park, سایت برای این رویداد سالانه پس از سال 1982 نمی خواهد باز به صورت فصل به دلیل Covid-19.

بین المللی بانک مرکزی فدرال رزرو مقامات و دانشگاهیان و بخش خصوصی و اقتصاددانان تمام خواهد شد و شرکت در این سال رویداد مجازی خواهد شد که بصورت زنده به رادیو فردا گفت. —سوزان بلیک

ایالات متحده هنوز هم در آن 'اولین موج,' محققان می گویند

مهمان بازی رولت در Excalibur هتل و کازینو پس از لاس وگاس ملک باز برای اولین بار از بسته بودن در اواسط ماه مارس به دلیل coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در تاریخ 11 ژوئن 2020 در لاس وگاس, نوادا.

اتان میلر | گتی ایماژ

10:30 a. m. و — جدید کروناویروس موارد افزایش در چندین ایالت نمی ترسید "موج دوم" – آن را هنوز هم یکی از اولین دانشمندان و متخصصان بیماری های عفونی می گویند.

در حالی که موارد جدید در کاهش بار نقاط داغ مانند ایالت نیویورک موارد در حال افزایش در مکان هایی مانند تگزاس و آریزونا, ایالات متحده هنوز هم از دیدن تقریبا 20,000 موارد جدید در روز.

یک تعداد انگشت شماری از کشورها مانند نیویورک نیوجرسی و ماساچوست را تجربه کرده اند "روشن اولین موج شیوع گفت:" نیکلاس رایش یک استاد آمار زیستی و اپیدمیولوژی در دانشگاه ماساچوست امهرست. "بسیاری از کشورها داشته اند را بیشتر از اول موج فلات بدون کاهش روشن برای چند هفته." —برکلی لاولیس جونیور

لس آنجلس آماده از سرگیری تلویزیون و تولید فیلم

مرد تیراندازی تصویر با پخش حرفه ای دوربین.

waltkowalski

9:58 p. m. و — لس آنجلس نشان داد لیست خود را از پروتکل های ایمنی برای شروع مجدد فیلم و تلویزیون تولید اواخر پنج شنبه. شهرستان قوانین سختگیرانه شامل چک های بهداشتی و اجتماعی فاصله و استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در مجموعه.

صحنه های طولانی مدت است که نیاز به تماس فیزیکی مانند صحنه های مبارزه و یا فیلم های در حال دلسرد و بازیگران هستند که به دستور باقی می ماند "به عنوان خاموش که ممکن است برای جلوگیری از گسترش قطرات از طریق صحبت کردن است." گردهمایی های زیادی از پس زمینه بازیگران صحنه نیز دلسرد شهرستان است.

بسیاری از محدودیت های که مورد نیاز برای ایمنی می تواند مانع برخی از تولیدات از راه اندازی مجدد به عنوان بسیاری از صحنه ها در تاسیس اسکریپت ممکن است قادر به فیلم برداری می شود به عنوان نوشته شده است. —سارا Whitten

داو جهش بیش از 600 امتیاز به عنوان وال استریت ریباند از بزرگترین فروش از ماه مارس

9:37 a. m. و — سهام آغاز شده و روز بالاتر و چیتی به برخی از تیز ضرر و زیان از وال استریت بدترین روز از ماه مارس به گزارش CNBC فرد ایمبرت و Eustance هوانگ. میانگین صنعتی داو جونز باز 684 امتیاز بالاتر یا 2.8%. S&P 500 به 2.6% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 2.4%. —Melodie وارنر

موارد جدید توسط منطقه

Coronavirus وام مسکن کمک مالی سقوط برای هفته دوم

8:22 p. m. و — Coronavirus مربوط به وام مسکن در برنامه های امداد دیدم تعدادی از وام گیرندگان کاهش برای دومین مستقیم هفته CNBC trulia گزارش.

وام گیرندگان کاهش 77,000 از هفته گذشته و در حال حاضر پایین 112,000 پس از اوج هفته از 22 مه با وام تامین شده توسط Fannie Mae و Freddie Mac نمایش بیشترین کاهش می دهد.

این برنامه اجازه می دهد تا وام گیرندگان به تاخیر در پرداخت های ماهانه برای یک سال.

"با 4.6 میلیون باقی مانده در شکیبایی است و هنوز کار قابل توجهی را پیش رو گفت:" اندی والدن مدیر تحقیقات بازار برای شوالیه سیاه که آهنگ داده. "با حجم ظاهر cresting تمرکز در حال حاضر شیفت برای کمک به آن دسته از مالکان که باقی می ماند در تحمل عقب بر گردیم در مسیر مالی." —سوزان بلیک

بریتیش ایرویز به حراج هنر به عنوان همه گیر وزن

بریتیش ایرویز' اعلام سقوط کوتاه برای برخی از آگهی های مکرر که ابراز ناامیدی خود را آنلاین.

اسکات باربور

7:18 p. m. و بریتیش ایرویز قصد دارد به حراج آثار هنری برای جبران مالی خسارت از coronavirus بحران است.

حراج خواهد شد بنا به گزارش شامل آثار از Damien Hirst, پیتر Doig و بریجت رایلی با یک قطعه به ارزش بیش از £1 میلیون ($1.26 میلیون) شب اول استاندارد گزارش شده است.

هواپیمایی اتحاد رو زیاد فشار مالی در میان بحران با شیوع وادار به پرواز به پایه و سرکوب تقاضا برای سفر است. حداقل 10 آثار هنری از هواپیمایی که قبلا بر روی صفحه نمایش در آن سالن فرودگاه خواهد بود و قرار داده تا برای فروش. —چوپان تیلور

اورگان مکث بازگشایی به عنوان موارد افزایش

خیابان های خالی در مرکز شهر پورتلند اورگان در مارس 22 سال 2020 است.

Moriah رتنر/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

7:12 p. m. و اورگان قرار دادن 7-بعد مکث در شهرستان برنامه های کاربردی به حرکت عمیق تر به بازگشایی میان سنبله در موارد جدید Gov. کیت براون اعلام کرد در توییتر اواخر پنج شنبه.

فرماندار شروع به سهولت اعمال محدودیت بر برخی از فعالیت های در فضای باز در مارس 5 و اجازه برخی از فروشگاه ها به بازگشایی با تغییرات در مه 15. در روز پنج شنبه, اورگان, گزارش 178 جدید Covid-19 نفر از آوردن این دولت در مجموع به 5,237. دو نفر به علت Covid-19 آوردن دولت تلفات به 171.

"این یک هفته وقفه خواهد داد کارشناسان بهداشت عمومی زمان برای ارزیابی چه عواملی در حال رانندگی از گسترش ویروس" براون گفت: در بیانیه ای در توییتر. "من خواهد شد با استفاده از داده های ما در هفته آینده برای تعیین اینکه آیا برای بلند کردن این مکث و یا آن را گسترش دهد." —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: انگلستان تولید ناخالص داخلی پست شدیدترین یک ماه سقوط در مارس توییتر طول می کشد پایین چین-حساب های مرتبط, پخش كردن, دروغtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب