صندوق بین المللی پول می گوید همه گیر ممکن است انحراف اقتصادی و علت آنها را به کمتر دقیق

فروشگاه و غرفه بسته در نزدیکی وال استریت به عنوان coronavirus را نگه می دارد بازارهای مالی و کسب و کار عمدتا ب

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

فروشگاه و غرفه بسته در نزدیکی وال استریت به عنوان coronavirus را نگه می دارد بازارهای مالی و کسب و کار عمدتا بسته در مارس 08, 2020 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

شاخص های کلیدی اقتصادی ممکن است به صورت اریب و شاید کمتر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به صندوق بین المللی پول.

"دقیق و به موقع آمار اقتصادی مهم برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در سیاست به خصوص در طول یک بحران است. اما COVID-19 همه گیر دارای اختلال در تولید بسیاری از کلید آمار" صندوق گفت: در یک پست وبلاگ این هفته است.

Coronavirus بیماری به طور رسمی شناخته شده به عنوان Covid-19 اولین ظهور در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته. آن را پس از آلوده در حدود 5.8 میلیون نفر کشته و بیش از 360,000 در سطح جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

"بدون اطلاعات قابل اعتماد سیاستگذاران نمی تواند ارزیابی چگونه به شدت همه گیر است که صدمه زدن به مردم و اقتصاد و نه می تواند آنها را به درستی نظارت بر بهبود" خواندن پست نوشته شده توسط سه نفر از اعضای صندوق بین المللی پول اداره آمار.

پست وبلاگ می آید در زمانی که بسیاری از کشورهای در حال انتشار اطلاعات در تولید ناخالص داخلی برای سه ماه اول سال — زمانی که coronavirus شروع به گسترش در سطح جهان است. تولید ناخالص داخلی اندازه گیری گسترده اندازه اقتصاد است و به طور گسترده ای به تماشای شاخص توسط دولت مرکزی بانک ها و سرمایه گذاران.

در آمریکا بزرگترین اقتصاد جهان — کاخ سفید و کنگره با استفاده از داده های تولید ناخالص داخلی برای برنامه ریزی هزینه های و سیاست های مالیاتی. فدرال رزرو همچنین از نظر تولید ناخالص داخلی شماره هنگام تنظیم سیاست های پولی با توجه به کشور را اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی.

"کسب و کار مردم با استفاده از این آمار هنگامی که تصمیم گیری در مورد شغل, توسعه سرمایه گذاری و بیشتر" BEA " در وب سایت خود را.

در این هفته چندین کشور در حال برنامه ریزی برای انتشار خود را از داده های تولید ناخالص داخلی از جمله هند و فرانسه و ایتالیا و کانادا و برزیل.

اختلال در داده ها

یک مانع مهم در تولید قابل اعتماد و به موقع آمارهای اقتصادی در طول همه گیر است و مستند اقدامات است که باید در نگهداری کارکنان ملی آماری دفاتر در خانه گفت: صندوق بین المللی پول.

"برای مثال: محاسبه قیمت خرده فروشی اغلب فیزیکی نیاز به بازدید از فروشگاه ها اما این است که در حال حاضر امکان پذیر نیست و در بسیاری از کشورها" صندوق توضیح داد.

"به طور مشابه, بررسی کسب و کار خود را در مورد تولید و طرح های سرمایه گذاری را دشوار است به عنوان بسیاری از آنها به طور موقت تعطیل و یا به سادگی نمی باید از این منابع برای پاسخ به آماری پرسشنامه" به آن اضافه شده است.

دقیق تر و در زمان واقعی اطلاعات را کمک به کشورهای در ادامه به پاسخ موثر به بحران و شروع به برنامه ریزی برای بهبود.

از جمله اختلالات باعث می شود داده ها در قیمت و تولید — که حیاتی برای سیاست های پولی و محرک های مالی تصمیم گیری — به تاخیر می افتد و یا تخمین بر اساس اطلاعات جزئی با توجه به صندوق بین المللی پول.

این بیماری همه گیر در حال انجام است نیز بر اهمیت غالبا به روز شده داده ها اجازه می دهد که سیاستگذاران به "بهترین-تصمیم گیری آگاهانه" این صندوق گفت. بسیاری از سنتی آمار رسمی "هستند و نه فقط به اندازه کافی به تاریخ به تواند مفید باشد در این زمان" به آن اضافه شده است.

نوآورانه و جایگزین مورد نیاز

صندوق بین المللی پول وجود دارد گفت: راه های غلبه بر این چالش ها از جمله با استفاده از منابع جایگزین از اطلاعات است. برای مثال از دست رفته قیمت های خرده فروشی به علت تعطیلی فروشگاه می تواند با جایگزین آنلاین قیمت آن را توضیح داد.

آن اشاره کرد که برخی از کشورها شروع کرده اند برخی از این تلاش است.

این صندوق اشاره کرد و انگلستان که شروع به انتشار بولتن هفتگی با "جدید و تجربی شاخص" از جمله قیمت آنلاین شاخصهای روزانه و حمل و نقل داده ها برای اندازه گیری تاثیر coronavirus بر تورم و تجارت است.

"قابل توجه داده اختلالات با توجه به COVID-19 همه گیر نیاز نوآورانه روش جمع آوری داده و داده های منابع" صندوق بین المللی پول گفت.

"دقیق تر و در زمان واقعی اطلاعات را کمک به کشورهای در ادامه به پاسخ موثر به بحران و شروع به برنامه ریزی برای بهبود است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب