"Vikas Dubey شد اضطراب بیمار": در پلیس را به قتل

Vikas Dubey کشته شد در یک برخورد در اوایل این ماه (فایل)لکنو: Richa Dubey از اواخر گانگستر Vikas Dubey گفت که

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399
'Vikas Dubey Was An Anxiety Patient': Wife Richa Dubey On Policemen's Murder

Vikas Dubey کشته شد در یک برخورد در اوایل این ماه (فایل)

لکنو:

Richa Dubey از اواخر گانگستر Vikas Dubey گفت که شوهر او اضطراب بیمار و تحت درمان گذشته سه تا چهار سال است.

صحبت به آنی, که پرسید: چرا Vikas Dubey کشتن پلیس در Kanpur, برخورد خودمانی, Richa گفت: "من گفته اند که قبل از من هیچ آگاهی در این زمینه است. اگر من وجود دارد, من می خواهم که سعی در متوقف کردن او را. من می توانم را متوقف کرده اند این حادثه به عنوان من تا به حال توانایی برای متوقف کردن Vikas, اما من نمی توانم بگویم چه بود خدا آرزو می کنم. آنچه می توانم بگویم این است که Vikas شد اضطراب بیمار بود و من تسهیل درمان خود را طی سه تا چهار سال من گزارش. من فکر می کنم که Vikas تا به حال حمله اضطراب است و به همین دلیل او مرتکب یک اشتباه است."

"Vikas به نام من و گفت که وجود دارد این است که شلیک کرد و شما باید به دور از خانه با کودکان است. بنابراین من رفت, بلافاصله," او گفت: در حالی که صحبت کردن در مورد این حادثه.

"ما به یک مجتمع در نزدیکی شوخی و بازار وجود دارد و در تراس ما صرف هفت روز" او ادامه داد.

وقتی پرسیده شد که اگر شوهرش به او گفت در مورد کشته شدن هشت پلیس او گفت: "او هرگز به من گفت هر چیزی مربوط به این حادثه او از من خواست به دور رفتن با کودکان است. بسیاری از بار من شنیده ام که شده اند وجود دارد موارد شلیک در روستا و یا مبارزه, بنابراین من فکر کردم آن چیزی طبیعی است."

"در صبح هنگامی که من به تماشای تلویزیون من ترسیده بود و قادر به انجام هر کاری پس از گرفتن می ترسم" او گفت:.

او افزود: "من می خواهم برای بالا بردن فرزندان من به قادر که چرا ما نه ماندن با Vikas. در جامعه ما یک دزد کودک می شود یک دزد و یک پزشک کودک می شود ، بنابراین من می خواهم به اطمینان حاصل شود که کودکان رشد می کنند تا به مردم خوب است."

"آخرین باری که من رفتم به Vikas Dubey خانه بود و پنج سال پیش در ژوئن 19 به سختی برای دو روز. با خانواده اش, من روابط عادی درست مثل هر کس با در قوانین," او اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد پلیس اقدام او گفت: "من با ایمان کامل در قوه قضائیه دولت و وزیر امور خارجه. آنچه را که آنها انجام خواهد شد, از آن خواهد شد به نفع من است."

Vikas Dubey دستگیر شد, توسط, Madhya Pradesh پلیس در جولای 9 از محل Mahakal معبد در اوجائین پس از او در اجرا برای چند روز پس از برخورد در کنپور که در آن هشت پلیس کشته شدند. این اوتار پرادش پلیس کشته Vikas Dubey در یک برخورد در تاریخ 10 ژوئیه پس از او "تلاش برای فرار" در حالی که گرفته شده به کنپور از اوجائین.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب